ijna weer apcepara EK-Pool is spannend! wute JUNI VOORDEEL WEKEN! Gym op de Markt korting J 'V"^i iWoensdag 27 Juni 2012 PIETS WEERBERICHT ACTIES KLIK WIN Het weer van toe komende week ziet u op onze site! Win een spectaculaire afdaling van de Euromast voor twee Twee lezers staan nu aan kop AH Perziken of nectarines KORTING 78 juni weer open!!! 28 juni is het zo ver! Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! www.plameco.nl Tel 0113 - 27 00 00 roenRiJK^ Verzilver uw goud! goudwisselkantoor De Faam Jaargang 113 Nummer 26 Oplage 54.435 Het historisch centrum van Middelburg bruist op zaterdag 21 juli van muziek, dans, kunst en straattheater tijdens City of Dance. Met maar liefst 75 live-acts en DJ's op diverse podia verdeeld over de hele binnenstad vervelen de bezoekers zich geen minuut. foto: izaak verkeste k ViaViela Kinderopvang goed geregeld. Amadore Grenzeloos Gastvrij Klik&Win www.de-faam.nl www.dewêekkrantn I toen 133 punten. Maar vlak daarachter stond Giuseppe van Belzen (34) uit Vlis- singen met 132 punten. Ge volgd door A. Lantinga (67) uit Kats met 131 punten en K. Meulmeester (33) uit Ar- nemuiden met 123 punten. In deze krant staan de tus senstanden van de EK-voet- balpool van De Faam. Helaas is het de redactie niet gelukt om de standen tot en met zondag te brengen. Dit omdat de wedstrijd een half uur werd verlengd en bovendien ook nog strafschoppen volgden. Maar deze tussenstanden volgen zo snel mogelijk op onze website www.de-faam.nl Linda Nijssen Waar blijft Linda Nijssen uit Middelburg toch, die twee jaar geleden de WK-pool won? En ook A. Herrebout uit Vlissingen, destijds goed voor de derde plaats, is nu niet in beeld. Ellen De Vriend Middelburg De kwartfinale tussen Tsjechië en Portugal hadden slechts ze ven lezers van de gezamenlijke kranten De Faam, De Bevelan der en Ons Eiland goed gegokt. Duitsland-Griekenland, de wedstrijd die vrijdag werd ge speeld, hadden 28 lezers goed voorspeld. En Spanje tegen Frankrijk hadden heel wat le zers goed. Een aantal scoorden zelfs vijf punten voor de juist voorspelde eindstand. Zo ook M. Ringenaldus (39) uit Hans- weert, die daarmee ineens op de eerste plaats kwam naast C. Duivenvoorde (52) uit Grijps- kerke. Beide mannen hadden Halve finale Nu is het spannend hoe het verder gaat in de halve finale. Van Duivenvoorde voorspelt dat Spanje van Portugal gaat winnen en Duitsland van Italië. Ringenaldus denkt hetzelfde. En Giuseppe van Belzen voorspelde dat Rus land tegen Italië voetbalt en Duitsland tegen Engeland. Helaas waren Engeland en Rusland niet door. Dit is de tussenstand voor nu, maar wie weet wie nog opklimmen. Bijv. nectarines Per 500 gram /nnoz de leerlingen. De tackle is één van de eerste dingen die de kinderen gaan oefenen. Eerst op kussens en daarna op het zand. En handballen 'on the beach' is altijd leuk en geeft toch een beetje zo mers gevoel. Hoewel het nog geen zomers weer is, gymen de leerlingen van de Middelburgse basis scholen toch buiten deze week. Op de Markt in Middelburg ligt namelijk zand waarop on der meer rugby en handbal gespeeld kan worden. Hand balvereniging E.M.M. en Rug- byvereniging Oemoemenoe ge ven de betreffende clinics aan ISfe? vanaf 28 juni staan wij weer voor u klaar op de vertrouwde locatie aan de Mortiereboulevard. Wij trappen af met een zinderende zomercollectie met vele prijskrakers en aanbiedingen. Ons enthousiaste team heet u van harte welkom. Graag tot 28 juni! PLAFONDS GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl Ontdek ook de financiële voordelen van kinderopvang volgens ViaViela Inkoop van goud, zilver en munten anuidore.nl/hicih Hen je geslaagd? Piet Heinstraat 2b 4461 GL Goes T 0113-217666 Singelstraat 15 in Goes, aan het kerkplein naast het museum. wwwsteutelgoes.nl Open: di. t/m za. 09.30 -17.00 uur www.goudwisselkantoor.nl Ontvang dan een gratis cocktail tijdens de high wine/beer!

de Faam | 2012 | | pagina 3