Zevende keer Concert at SEA: alweer een topprogramma O Depothouder/ Nabezorger PZC Toekomstige Monteurs! Liggend op de dam met een biertje en lekker eten Miniconcert Strandatelier Walcheren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juni 2012 De Faam pagina 36 Het is bijna zover, volgend weekend vindt op de Brou- wersdam het grootste festival van Zeeland weer plaats: Concert at SEA. Nadat vorig jaar de tweede festivaldag werd afgelast door slechte weersomstandigheden, hopen organisatie en festivalbezoe kers dit jaar op een geslaag de editie, met optredens van onder anderen BL0F, Ilse De Lange, Golden Earring en Acda en de Munnik, Wendy de Vrieze Brouiuersdam Inmiddels zijn de voorberei dingen voor het festival in volle gang. De eerste borden langs de wegen zijn neergezet en achter de schermen wordt hard ge werkt om alles op tijd klaar te krijgen voor het festival. Met een groep vrienden nog even naar het Zeeuwse strand. Vooraan staan bij je favoriete artiest. Liggend op de dam met een biertje en lekker eten. Een rondje in het reuzenrad en met een cocktail in de hand kijken naar de zonsondergang. Het zijn de ingrediënten van Concert at SEA: het festival dat georganiseerd wordt door BL0F op de Brouwersdam. De unieke locatie met uitzicht op de Noordzee en de gezellige sfeer zijn voor veel mensen re den een weekend naar Zeeland te komen. En niet te vergeten de schappelijke toegangsprijs: voor 35 euro kun je een hele dag genieten van een afwisse lend programma. Concert at Sea staat dan ook in de top vijf van Nederlands grootste festi vals, met zo'n veertigduizend bezoekers per dag. Het is dit jaar weer een vol programma, met DJ's, straat theater en artiesten als Trijntje Oosterhuis, Golden Earring, Acda en de Munnik, BL0F, Go Back To The Zoo, Ilse De- Lange, De Dijk, Waylon, Wip neus en Pirn, The Baseballs en Van Velzen. Het festival wordt gepresenteerd door de vaste presenatoren Viggo Waas, Joep van Deudekom en Peter Heer schop van NUHR. Het festival Concert at SEA is het festival van de BL0F. De band organiseert het dit jaar voor de zevende keer. Trots "We zijn erg trots op wat we de afgelopen jaren op de Brouwers- dam hebben neergezet," vertelt Paskal Jakobsen. Concert at SEA wordt door de bezoekers geroemd om de gezellige en ontspannen sfeer op het festi valterrein. Dat heeft volgens De unieke locatie aan zee is één van charmes van Concert at Sea Jakobsen niet alleen met de fan tastische locatie van het festival te maken. "Het festival is echt een bestemming geworden. Steeds meer mensen kiezen er voor om lekker een paar dagen in Zeeland te blijven. Ze komen eerder of blijven wat langer en slapen op een camping of boe ken het bungalowarrangement. De sfeer op het terrein is er ook naar, heel relaxed, iedereen staat heel erg open om leuke dingen te beleven en heeft het gevoel op vakantie te zijn." Er zijn nog kaarten te koop Concert at SEA vindt dit jaar plaats op vrijdag 29 en zaterdag 30 juni. Er zijn nog kaartjes beschikbaar. Week endkaarten, met toegang voor beide dagen, kosten 60 euro, een dagkaart 35 euro. Er zijn ook arrangementen met een overnachting. Par keren kan op de parkeer- voor Concert at SEA plaatsen aan de zuid- en noordzijde van de Brouwers- dam. Daarvandaan rijden pendelbussen naar het fes tivalterrein. De N57 is vrij dag 29 juni vanaf 19.00 uur en op zaterdag 30 juni vanaf 13.00 uur ter hoogte van het festivalterrein afgesloten. Zie www.concertatsea.nl Middelburg Het miniconcert in de Koor kerk in Middelburg wordt donderdag 28 juni verzorgd door het gitaarduo Duende. Zij spelen muziek van Fauré, Albeniz, Ramirez en Barro- so. Ook zal het gedicht Du ende worden voorgedragen. Sinds 2006 vormen Henny van Kesteren en Wilco de Schipper het Gitaarduo Duende. Beide hebben en kele jaren les gevolgd voor klassiek gitaar. Hun reper toire bestaat grotendeels uit Spaanse en Zuid-Ame rikaanse gitaarcomposities. Het miniconcert is één van de activiteiten van het Lange Jan Project, een initiatief van de Raad van Kerken Middel burg. Het begint om 15.00 uur en entree is vrij. Oostkapelle Terra Maris in Oostkapelle houdt op maandag 2 juli de activiteit: Strandatelier. Het is voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Op het schelpen plein in de landschapstuin achter het museum krijgen de deelnemers uitleg over schelpen die je kunt vinden op de Zeeuwse stranden. Ooit waren de schelpen hui zen van allerlei dieren met ieder een eigen manier van leven in het zand, de glooi ing of op de strandpalen. Na de uitleg mag er geknutseld worden met schelpen. Het is van 11.00 tot 12.00 uur en deelname is 5,50 euro. Aanmelden kan via: 0118- 582620. DELTA is op zoek naar kandidaten die bij DELTA Infra in Goes een opleiding willen volgen tot monteur. DELTA biedt je een topopleiding tot monteur met baangarantie dichtbij huis. Je werkt samen met leuke collega's in een hecht team bij een echt Zeeuws bedrijf. DELTA is in de provincie Zeeland een van de belangrijkste werkgevers. DELTA is bijzonder omdat wij zoveel verschillende producten en diensten aanbieden aan onze klanten. Wat houdt de opleiding in? Tijdens je opleiding werk je vier dagen per week bij DELTA en ga je dag per week naar school. Gedurende je opleiding ben je in dienst bij het opleidingsbedrijf Installatiewerk. Na het succesvol voltooien van deze werk- en leren opleiding krijg je gegarandeerd een baan bij DELTA Infra. Het doel is om in september 2012 te starten met 20 leerlingen. Profiel - Je bent een schoolverlater met minimaal een afgeronde vmbo-opleiding met affiniteit voor techniek (gas/water of data/elektra) - Je vindt het leuk om leren en werken te combineren - Je werkt graag in de buitenlucht - Je voelt je prettig in een informele werk omgeving - Je houdt van aanpakken Opleidingsbedrijf InstallatieWerk Wat bieden wij? DELTA biedt jou een 2-jarige opleiding tot monteur, een rijbewijs en bij succesvolle voltooiing van je mbo-opleiding (niveau 2) garantie op een vaste baan. Daarnaast werk je in een hecht team en krijg je afwisselend werk. Met deze opleiding kan je direct praktijkervaring op doen en geld verdienen. Meer informatie? Wil je meer informatie over deze bijzondere opleiding dan kun je op werkdagen contact opnemen met het HR servicecenter telefoonnummer: 0118-883333. Je kunt de vacature ook terug vinden op onze vacaturesite op www.DELTA.nl/werkenbij Belangstelling? Heb je interesse in deze opleiding, stuur ons dan een e-mail via: vacatures@DELTA.nl en vermeld dat je je wilt aanmelden voor de opleiding. Je ontvangt van ons een aanmeldingsformulier dat je weer aan ons terugmailt. Vermeld in je e-mail waar je de advertentie voor het eerst hebt gezien of erover hebt gehoord. DELTA N. V. levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actiefin binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg' T (0118) 88 20 00 Evacatures@DELTA.nl www.DELTA.nl DELTA] I I the multi-utility company De PZC is op zoek naar een depothouder. Werkzaamheden In ontvangst nemen van de dagbladen 's ochtends vroeg; Toezicht houden zodat de bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij de abonnees afleveren; Werven van nieuwe bezorgers; Inschakelen van andere bezorgers bij ziekte en afwezigheid; In uitzonderingsgevallen bezorgt u de dagbladen zelf; U beschikt over een computer met internetverbinding om de administratie te kunnen afhandelen. Meer bereiken. Met Wegener Verdiensten De verdiensten zijn afhankelijk van het aantal bezorgwijken en ligging van het depot. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om de PZC zelf gratis te lezen. Aanmelden en informatie Neem tijdens kantooruren contact op via telefoonnummer 0800 - 0222710 www.bezorgers.ni

de Faam | 2012 | | pagina 38