Win tickets 90's Night Summer Jam Volop actie in Mortiere Di nieuw aanbod! §ËÊMÊM www.mortiere.nl Mispoes helpt hulphond met veilen van gedicht A Mort ie re Omleidingen i.v.m. werk De ontwikkeling van fase 7 A is momenteel in volle gang. Maar er bloeit* nog meer nieyws! De verkoop van fase 7B is gestart. Naast het vertrouwde aanbod .zijn er twee nieuwe woningtypes: Iris en Margriet. AM' Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juni 2012 De Faam pagina 25 Amemuiden Wegens asfalteringswerk- zaamheden aan de Nieuw- landseweg en het Schutters hof in Arnemuiden is van maandag 2 juli (vanaf 9.00) tot en met donderdag 5 juli de aansluiting van en naar de snelweg A58 afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid via Middelburg. Op 6 juli, of zoveel eerder als moge lijk, is de aansluiting naar de snelweg weer open. Aan sluitend wordt er vanaf 6 juli tot en met 11 juli een print in het asfalt van de Nieuw- landseweg aangebracht van de Arnestraat tot het Schut tershof. Het verkeer wordt in deze periode omgeleid via de Arnestraat. Overlast is onvermijdelijk maar wordt zo veel mogelijk beperkt. Op 20 februari is aanne mersbedrijf BAM Wegen B.V. uit Bergen op Zoom, in opdracht van de gemeente Middelburg, gestart met be stratings-, asfalterings- en ri oleringswerkzaamheden aan de Noordwal, het Schutters hof en de Nieuwlandseweg. Het werk is volgens planning gereed op vrijdag 13 juli. Het toezicht wordt namens de gemeente Middelburg tot 29 juni gevoerd door de heer C.J. Mouthaan (tele foonnummer 0118 67 53 91) en vanaf 2 juli door de heer L.C. Priester (telefoonnum mer 0118 - 67 52 26) van de afdeling Ingenieursbureau. Indien u vragen heeft over de werkzaamheden kunt u hen tijdens kantooruren be reiken op de genoemde tele foonnummers. Door het grote succes van de 90's Nights in het Arse naaltheater in Vlissingen, organiseert INight Events de 90's Night Summer Jam op zaterdag 14 juli. De Faam mag hiervoor tien entreetickets weggeven. Redactie Vlissingen "De afgelopen keren waren de 90's Nights in het Arsenaal theater helemaal uitverkocht. De bezoekers kwamen af op de feestavonden waarbij uitsluitend muziek uit de jaren 90 gedraaid werd. De conclusie die ik daar uit trek is: de 90's zijn 'hot'!", stelt DJ en organisator Arlo van Sluis. "Alle voorgaande 90's avon den waren uitverkocht en het enthousiasme bij het publiek spatte er vanaf. Daarom orga niseren we op zaterdag 14 juli een extra zomereditie van de 90's Night." Zomerse sfeer Tijdens de 90's Night Summer Jam edition in het Arsenaalthe ater is de dresscode zomer. Trek dus je felle kleding, korte tuin broek en grote zonnebril maar uit de kast. En nu maar hopen dat iedereen tegen die tijd ook een passend bruin kleurtje heeft, want veel zon hebben we nog niet gezien. De theaterzaal van het Arse Tijdens de 90's Night Summer Jam edition in het Arsenaal theater is de dresscode zomer. Trek dus je felle kleding, korte tuinbroek en grote zonnebril maar uit de kast. FOTO: P.R. naaltheater wordt een zomerse 90's party-zone. Ga uit je dak op de muziek van McHammer, Snap!, Techno- tronic, Nirvana, Backstreet Boys en Anouk. Alle tophits uit de spetterende jaren '90 komen voorbij. Natuurlijk met 90's DJ's en VJ. De leeftijdsgrens voor de 90's Night is 21 jaar. De avond is van 22.00 tot 2.30 uur. De zaal is open vanaf 21.00 uur. Voorverkoop Kaarten kunnen vanaf nu ge kocht worden voor 14,50 euro, exclusief 1 euro servicekosten. Kaarten zijn uitsluitend in de voorverkoop te koop via www. kaartkassa.nl en alle Primera winkels op Walcheren. Er is geen verkoop aan de deur van het theater. Gratis ticket Wie graag een entreeticket wil winnen voor de 90's Night Summer Jam edition in het Arsenaaltheater in Vlissingen kan een e-mail sturen naar de redactie van De Faam: red. faam@whm.wegener.nl met als onderwerp 'Summer Jam'. Vergeet niet om je naam, adres en leeftijd te vermelden en waarom juist jij een ticket wil winnen. Natuurlijk kan reageren via de post ook: Redactie De Faam, Park Veldzigt 35, 4336 DR Middelburg. De leukste reacties krijgen tij dig, begin juli, een ticket toege zonden. unuiu.90snight.nl Middelburg Dichter en schrijver Johan Hoogerhuis uit Middelburg heeft zijn gedicht 'Mispoes' ter beschikking gesteld om te veilen voor Stichting De Hond Kan De Was Doen. Geïnteresseerden in het handgeschreven gedicht dat ingelijst aan de gulle gever zal worden uitgereikt, kun nen op Facebook tot 1 juli hun bod uitbrengen. Wie op 1 juli om 20.00 uur het hoogste bod heeft uitge bracht, wint het felbegeerde it£m van de dichter. De op brengst gaat naar De Hond Kan De Was Doen. Deze stichting zet zich in voor het financieel mogelijk maken van hulphond trainingen voor kinderen en volwas senen met een lichamelijke beperking en mensen met autisme. "Ik vind dit zo'n pracht van een project", zegt Johan Hoogerhuis. "Met hulphond zijn deze mensen zelf standiger. De hulphonden slaan alarm als het moet, pakken de telefoon, doen deuren open en dicht, pakken de dekens als die 's nachts van het bed zijn geval len. Dingen die voor ons heel gewoon zijn, maar als je een li chamelijke beperking hebt niet. Ze pakken zelfs de afstandbe diening, een. fles cola en echt waar een hond kan zelfs de was doen!" zegt hij enthousiast. "Ik vind het gaaf dat dit kan en wil graag mijn steentje bijdragen." De trainingen worden gegeven door Hondenschool De Click. Instructeur Frauke Herder uit Serooskerke Schouwen-Duive- land legt uit: "Wij werken met teamtrainingen. De baasjes leiden onder begeleiding van een instructeur zelf de hond op tot hulphond. Zo ontstaat een hecht team" vertelt ze. iuiuiu.johanhoogerhuis.nl De stinchting regelt sponsors, fondsen en donateurs om trainingen van hulphonden mogelijk te maken. FOTO: STICHTING DE HOND KAN DE WAS DOEN. Type Margriet Prijzen vanaf 179.900,- v.o.n Informeer naar de vele mogelijkheden in Woonpark Mortiere te Middelburg. DINGEMANSE Dingemanse Makelaars MAKELAARS Seisdam8/10 4331 NT Middelburg Tel: 0118 - 65 05 75 x facebook.com/ M T mortiere www.dmgemansemakelaars.nl heijmans Middelburg www.mortiere.nl

de Faam | 2012 | | pagina 27