Euterpe Baroque Consort Zuidelijke passie en vuur entatie The Blue Clay 2 Vaatwasser kapot? s J^tiCilPLUS "B www.minimundi.nl Miniatuur Walcheren, Familiepretpark en Indoorspeeituin BURO Ontdek Zeeland in het klein in Miniatuur Walcheren. Allerlei Zeeuwse taferelen komen tot leven in dit miniatuurpark. Brunch Diner compleet met live muziek ïftv Aan u de keuze menu Landlust In het pretpark leef je je uit: je raast in de achtbaan, stijgt tot grote hoogte in de 10 meter hoge ballonentoren en leeft je uit in de indoorspeeltuin. Podium 15, 4337 WV Middelburg, tel. 0118-415400 Cru Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl PliNi MUNDi Bij ieder mens past een kunststof kozijn. ZEEUWS Het Euterpe Baroque Consort komt naar Vlissingen met wer ken van met werk van Vivaldi en Corrette. Het Euterpe Baroque Consort werd in 2004 opgericht en bestaat uit twee ensembles. Het wordt gevormd door een vocaal ensemble en een instrumentaal ensemble, het instrumentaal ensemble speelt op authentieke barokinstru- menten. Het muziekgezelschap is een gemengde en kosmppolitische verzameling beroepsmusici. De laatste jaren is het ensem ble bezig met de grote door braak, zeker in België. Recensies in diverse media hebben de optredens hooglijk geprezen, met name de druk bezochte concerten tijdens Het Festival van Vlaanderen en op de klassieke radio-zender Klara' konden de goedkeuring van de recensenten wegdragen. Het Euterpe Baroque Consort staat onder leiding van Bart Rodyns. In Vlissingen staat zo- waar De Vier Jaargetijden van Antonio Vivaldi op het pro gramma. Dit is een muziek stuk dat, mits geïnspireerd gespeeld, een monumentaal werk is, zo ongeveer het te gengestelde van wat er in-de reclame vaak van gemaakt wordt, aangevuld met een orgelconcert van Corrette, een Frans componist met Italiaans temperament. Vuurwerk dus! Zaterdag 30 juni St. Jacobs- kerk, Vlissingen 20.00 uur Kaartverkoop www.theateruerkoopzee- land.nl Het Muziekfestival Middel burg brengt zuidelijke passie Het slotconcert van het Mu ziekfestival Middelburg staat borg voor een avond vol La tijnse passie. Muziek uit bijna drie eeuwen van componisten die zich tussen 1700 en 2000 hebben laten inspireren door de gloedvolle klanken uit zui delijke landen. Gepassioneerde klanken dus van zulke verder zo uiteenlopende muziekvin- ders als de Fransen Couperin en Saint-Saens, de Roemeen Enescu, de Spanjaard De Falla, de Italianen Puccini en Donizetti, de Braziliaan Vila- Lobos en de flamenco-fan van Letse komaf Ramon Jaffé. Musici: Wolfgang Schroder (viool), Anush Nikoghosyan (viool), Mikhail Zemtsov (altviool), Ramon Jaffé (cello), Alexander Hülshoff (cello), Charlotte Sterner (castag- nettes), Massimo Mer- celli (fluit) en Florian Uhlig (piano). zaterdag 30 juni Zeeuwse Concertzaal Middelburg 20.00 uur kaartverkoop: www.theaterverkoopzee- land.nl Johnny Roscoe, Wout Verhelst, Sander Elderkamp en Repete van Merode. Elke zondag 12.00 -14.00 uur en 18.00 - 20.00 uur Elke zaterdag 19.00 - 23.00 uur, zaal open 18.30 uur Elke dag vanaf 17.00 uur Kijk voor de mogelijkheden en menu's op www.landlust.nl Ook voor al uw feesten en partijen. Landlustweg 1 14455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl FOTO PR fietst o (A.WUS y Noord-Beveland Mei-juni-september op woensdag en donderdag. Juli en augustus elke dag. Kaartverkoop bij: VVV Walcheren/Noord Beveland en de deelnemende bedrijven www.amusefietstocht.nl MiniMundi km Klarinetweg 5 Middelburg T 0118 - 628 707 www.alkuplus.nl Magic Unlimited presenteert de meest entertaining live magic show van deze tijd! Oscar, Renzo Mara nemen je mee naar een wonderlijke wereld vol fanta sie en dromen. Dinsdag 3 juli De Parel Domburg 19.00 uur. www.cultuurpodiazeeland.nl

de Faam | 2012 | | pagina 21