Nieuw vanTempur' SENSATI DELUXE Taverna Kostas geopend aan de Sint Janstraat 15 jarig bestaan Zos Zonwering in Serooskerke Flow'er Lifestyle Coaching geopend in Middelburg TEMPUR Mooi voor je woonideeën! Ultieme zachtheid en ondersteuning komen samen in één sensationeel matras. Ervaar het zelf! Alles op het gebied van slapen vindt u bijTMC Goes! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juni 2012 De Faam pagina 15 Middelburg In de Sint Janstraat in Mid delburg is medio juni Taverna Kostas nieuw geopend door Kostas en Greet. Taverna Kos tas is een lunch- en eetcafé waar de bezoeker van Griekse speci aliteiten kan genieten. Heerlijke Griekse voorgerechten, meze- des, zoals olijven, salades, of warm met pita gyros, pita kip, pita souflaki, keftedes of dol- mades, feta saganaki, gambas, je waant je even in Grieken land. Alle gerechten worden geserveerd met gegrild brood. Verder is de kaart uitgebreid met vlees- en visgerechten van de gril en kindermenu's. Kostas stamt uit een vissersfamilie en heeft liefde voor de keuken. Hij werkt uitsluitend met verse in grediënten en maakt bijna alles ambachtelijk zelf. "Alles komt uit mijn keuken. Eigengemaakte octopus pikant, of gavros, klei ne visjes op een speciale manier bereid. Alles wat in de zee be weegt kan ik bereiden. Maar ik maak ook spanakopitakia, bla derdeeg gevuld met spinazie." De creativiteit van de keuken is hoog. De kaart wordt regelma tig veranderd. Kostas en Greet hadden jarenlang een Grieks restaurant in Zoutelande: "We waren aan wat anders toe", zegt Greet, "Wij vonden Taverna Kostas hier midden in de stad een leuke uitdaging." Het is er gezellig met binnen 36 plaatsen en buiten een zonnig terras met acht tafeltjes. Met ouzo, Mythos bier, of een Griekse huiswijn is het plaatje kompleet. Openings tijden van 11.00 tot 21.00 uur, ook voor afhalen. Zondag en maandag gesloten, Taverna Kostas, St. Janstraat 9a, Middelburg, telefoon 0118- 638523. www.tauernakostas.nl Serooskerke Zos Zonwering in Seroos kerke bestaat dit jaar 15 jaar. Het bedrijf dat in 1997 begon als Zeeland Onderhoud Ser vice, is inmiddels toegespitst op zonwering. En dan in de breedste zin van het woord. Eigenaar Sam Kluijïhout legt uit: "Al enkele jaren na de start van ons bedrijf, heb ben wij ons steeds meer ge richt op zonwering. Inmid dels zijn we hier specialist in. We leveren zowel binnen- als buitenzonwering. Denk aan markiezen, zonneschermen en rolluiken, maar ook bij voorbeeld vouwgordijnen." Daarnaast is het bedrijf gespecialiseerd in garage deuren. "Wij leveren secti- onaaldeuren, kanteldeuren en openslaande garagedeu ren. Allés wordt uiteraard precies op maat gemaakt en gemonteerd. Bij Zos Zon wering werken we met een klein team, de lijnen zijn dus kort, en mochten er calamitei ten zijn zoals een deur die niet sluit of een zonnescherm dat niet inklapt, dan zijn we snel ter plaatse." Het bedrijf heeft klandizie vanuit Walcheren en Noord- en Zuid-Beveland en is leverancier van ondermeer de merken Jan des Bouvries, Ha- rol, Smits en Novoferm. Naast de werkzaamheden voor parti culieren, wordt Zos Zonwering ook regelmatig gevraagd voor grote projecten van de overheid en bij bedrijven. Zo is Residence Ruimzicht in Domburg 'aange kleed' door Zos Zonwering. Op dit moment geldt, vanwege het jubileumjaar, een speciale aan bieding: bij een knikarmscherm Ibiza Plus kan voor 75 euro een plissé hordeur (twv 295 euro) aangeschaft worden. ZosZonwering, De Zompe 33, Serooskerke, tel: 0118-594779 www.zoszonwering.com Adri Dalebout en Sam Kluijfhout begonnen 15 jaar geleden met hun klusbedrijf. Inmiddels zijn de zwagers specialist in zonwering. FOTO: MARINA MEIJERS Middelburg Maak je je vaak druk over je gewicht? Wil je genieten van eten en tegelijkertijd een ge zond gewicht? Wil je je graag fit en vitaal voelen, blij zijn met je lijf en kunnen genieten van het leven? Flow'er Lifestyle Coaching helpt je onder andere om je lichaam te accepteren en respecteren, en de relatie tus sen je gedachten, gevoelens en (eet)gedrag te ontdekken. Flow'er Lifestyle Coaching, nieuw bedrijf, staat voor Ma rieke Engelsman: "Mijn mis sie is mensen te motiveren tot een gezonde leefstijl. Dit doe ik op een andere manier dan an dere aanbieders op dit gebied in Zeeland. Ik hanteer namelijk de 'non-diet' benadering. Eten doe je om je lichaam en geest te voe den. Daarnaast eet en sport je om goed voor jezelf te zorgen en omdat je er gelukkig en gezond van wordt en blijft. Mensen zijn te vaak bezig met 'hoe ze er uit zien'. Als men accepteert en - respecteert hoe men er uit ziet is dat een uitgangspunt voor verandering. 'Jij in ba lans, je gewicht in balans' gaat verder dan het geven van informatie over gezonde voeding, aanbevolen hoe veelheden en het belang van lichaamsbeweging." Ma rieke volgde een opleiding Gezondheidswetenschappen aan de universiteit Maas tricht, gespecialiseerd in de thema's stressmanagement, voeding en beweging, en is tevens yoga docent en perso nal trainer. De trainingen (8 weken) zijn, na een intake gesprek, vanaf september in groepsbijeenkomst of indivi dueel te volgen. Flow'er Lifestyle Coaching, Middelburg. Informatie en inschrijven via: 06- 14628889. www.flow-lifestyle.nl Marieke Engelsman van Flow er Lifestyle Coaching: "Je lichaam is je belangrijkste bezit, zorg er goed voor." FOTO:LEON JANSSENS Sleepy, de slaapspecialist vartTMC is aangesloten bij de landelijke slaapkennersgroep. De Slaapkenners onder scheiden zich door het persoonlijk slaapadvies. Wij van Sleepy weten dat hoe beter uw bed, matras, bodem en kus sen bij u passen, u des te beter kunt genieten van een gezonde en comfortabele nachtrust. Als deskundige slaapspe cialist kan Sleepy u daarbij perfect adviseren. We weten precies waarop we moeten letten om ervoor te zorgen dat alles perfect is afgestemd op uw persoonlijke situatie. Om de juiste keus keuzes te maken, nemen we graag alle tijd voor u. En dat verschil merkt u direct. Bij ons in de winkel en bij u thuis. Sleepy staat voor kwaliteit, vakmanschap, gedegen advies en goede service. Slaap ze! TMCGoes I Marconistraat 13 Goes (0113)22 41 13 I WWW.trriCWOOnwinkels.nl MATRASSEN EN KUSSENS 'Het is gezellig vertoeven bij Taverna Kostas aan de Sint Jan straat in Middelburg bij Kostas en Greet in hun nieuwe etablis sement. FOTO:LEON JANSSENS *Vraag in de winkel naar de voorwaarden

de Faam | 2012 | | pagina 17