Southpark Festival met Gers Pardoel Q OPRUIMING bij avooy Een zelfstandige kat zoekt uitdagende baan sweaters 49,- overhemden korte mouw 29,- overhemden lange mouw 2 voor 69,- overhemden casual i 29,- kostuums 198,- colberts 98,- pantalons o.a. jeans 59,- vesten 59,- jacks 89,- poloshirts 25,- BIJLEVELD Zomerservice voor leden Donderdag 21 juni zijn we doorlopend geopend tot 21.00 uur. ill v.a. v.a. mouw v.a. v.a. v.a. v.a. v.a. v.a. Plein 1940 nr. 20 - Middelburg Tel. 0118 - 612508 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juni 2012 De Faam pagina 7 Vlissingen Voor velen is de zomerva kantie de ideale de tijd om eindelijk weer eens een aan tal boeken te lezen. Biblio theek Vlissingen biedt in de zomer daarom het vakantie pakket aan. Leden geven hun favoriete titels door en de bibliotheek maakt hier een pakket van dat zes weken geleend mag worden. Wie op vakantie gaat, heeft niet altijd tijd om de boéken binnen de uit leentermijn van drie weken terug te brengen. Daarom zijn de boeken in het vakan tiepakket voor zes weken te leen. De klant ontvangt het vakantiepakket in een leuke bibliotheektas op een datum naar wens. Geen nood voor wie geen inspiratie heeft voor tien titels. Kies dan voor het verrassingspakket. De bibliotheek selecteert mini maal vijf titels voor de klant, gebaseerd op een genre of thema naar keuze. Er kan maximaal één bestseller, twee luisterhoeken en twee dvd's in het vakantiepakket worden opgenomen. Er kun nen wel meerdere bestsellers, luisterhoeken of dvd's op het wensenlijstjè staan. Wij se lecteren hier zelf de beschik bare titels uit. Deze service is voor biblio theekleden met een Basis- of Sterkaart gratis. Bezitters van een Minikaart betalen 5,00. De actie loopt van 1 juni tot 1 september. Meer informatie via de website. U7 iuuj.ulissingen.nl/ua- kantiepakket Elk jaar aan het begin van de zomervakantie kan jong en oud op het Meiveld in Middelburg genieten van muziek, kunst, dans, theater, sport en hapjes tijdens het gratis multiculturele fes tival Southpark. De editie van dit jaar is op zaterdag 23 juni met als hoofdact zanger/rapper Gers Pardoel. Sharon Notebaart Middelburg Het Meiveld in Middelburg bestaat op zaterdag 23 juni uit verschillende podia. Het feest begint om 13.25 uur waarna di verse acts optreden. Naast acts als Chagall, Marisela, Move the furniture en Undercover treedt hoofdact Gers Pardoel om 19.55 uur op met bekende hits als 'Ik neem je mee' én 'Baga gedrager'. Andere artiesten die (op podium B) optreden zijn onder andere: Milkbar, Rina Mushonga, Nul Elf Acht en Pi oneers of Love. Ook zijn er op tredens speciaal voor kinderen, namelijk op podium C. Gedu rende de dag is-hier een speci aal interactief programma voor kinderen van vier tot en met dertien jaar. Kinderen kunnen daarnaast ook nog schminken, springen op het springkussen of spelen op de nieuwe stormbaan van dertien meter. Alle bezoe kers worden aangemoedigd om mee te doen met de djembéses- Het Southpark Festival is een feest voor iedereen, van alle leef tijden. Dat is wat het zo leuk en bijzonder maakt. FOTO: CONNY VAN DER HORST sies om 18.30 en 19.30 uur. En speciaal voor senioren is er tot en met 18.00 uur een se niorenhangplek waar zij mee kunnen doen aan volksdans en line-dance. Naast al deze ac tiviteiten is er gelegenheid tot sport en spel op de voetbalveld jes, in de pannakooi of bij het kratstapelen en zijn er tot 18.00 uur diverse wereldproducten te vinden van verschillende orga nisaties. Wethouder Johan Aal- berts houdt om 18.00 uur een praatje over het belang van dit soort festivals. Voor de liefhebbers van voetbal wordt vanaf 20.30 uur de EK- wedstrijd van die dag live uit gezonden op een groot scherm. Het verschil met andere festivals is het veelzijdige laagdrempelige gratis programma en de diver siteit aan cultuur. Iedereen kan een actieve bijdrage leveren aan het festival en zowel in de voor bereiding als in de uitvoering wordt met diverse organisaties en verenigingen samengewerkt om tot een totaal programma te komen. Saamhorigheid is dan ook het belangrijkste ken merk van Southpark. Hele fa milies komen naar het festival, waardoor het bezoekersaantal van vorig jaar zelfs opliep tot tienduizend. Mensen die wil len helpen voor of tijdens het festival kunnen zich opgeven als vrijwilliger via het online aanmeldformulier op de web site. Hier is tevens het volledige programma van het festival te vinden. www.southparkfestival.nl Tara De Vriend Vlissingen Dierenasiel Walcheren start de promotiecampagne: Zelf standige kat zoekt uitdagen de baan. In het asiel zitten op dit moment zo'n twintig wer keloze muizenmanagers. Ze zijn op zoek naar een droog plekje, een avondmaaltijd en een groot stuk grond waar ze hun beroep goed kunnen uitoefenen. Dankzij de cam pagne hebben de eerste twee katten inmiddels een 'baan' gevonden. Medewerkers van het dieren asiel verwachten dat er dit voorjaar nog een groot aan tal wilde katten naar het asiel gebracht worden. Daarom is het noodzakelijk dat de kat ten zo snel mogelijk geplaatst worden. Door middel van de campagne probeert het die renasiel de katten te plaatsen op maneges en paardenstal len, campings, boerderijen, bedrijventerreinen of bij men sen in het buitengebied. Verwilderde katten Regelmatig worden er verwil derde katten binnengebracht bij het asiel. Deze zijn niet of nau welijks in contact gekomen met mensen. Op latere leeftijd kun nen zij niet meer wennen aan een leven als huiskat. Wanneer deze katten in het asiel belanden hebben ze dus nauwelijks kans op herplaatsing. Ze moeten dan soms jaren wachten op een goed plekje. Win-Win Wilde katten hebben een goed jachtinstinct en kunnen dus goed van pas komen op plaat sen waar men last heeft van ongedierte. De katten zijn ge castreerd, ingeënt en gechipt. Interesse in een 'werkkat'? Neem dan contact op met het Dierenasiel Walcheren via 0118-613579. Door middel van de campagne probeert het dierenasiel de katten te plaatsen op maneges, campings, boerderijen ofbij mensen in het buitengebied. FOTO: P.R. êm. WmmmimM. Anders tekenen - voor kinderen Deze holistische tekenbegeleiding is bedoeld voor alle kinderen die óf op een andere manier willen (leren) tekenen óf meer ontspanning nodig hebben (bijvoor beeld naast de druk van huiswerk) óf meer balans nodig hebben. ooM Jsx MfË' - 'M M- 'i' kinderuo^o Anders Individueel of kleine groepjes. Materialen zijn aanwezig. Spelend tekenen Bevoegd tekenbegeleidster. bewust bewegen Sb*. Contact: Mathya Wiefemaker - 06 46 49 63 45 - www.cirkelsenhanden.nl fftodé mannenmode middelburg www.bijleveld-mannenmode.nl nieuwe burg 12 t on8 61 34 81

de Faam | 2012 | | pagina 7