r r r Nieuwe Urker Mans Formatie Pad van Boeddha bij Padma Mars Rond het Veersemeer Chillen bij het Millstock festival Concert van O.N.D.A. Bach in Middelburg Sp winkelt voor Voedselbank Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juni 2012 De Faam pagina 6 rp Middelburgs Nieuws Middelburg Tien professionele Urker zan gers vormen de Nieuwe Urker Mans Formatie. Zij presenteren zaterdag 30 juni tijdens een ex clusieve zomertour hun eerste CD in de Koorkerk in Mid delburg. Organist Wim Magré uit Elburg begeleidt de forma tie. Hij bespeelt een Content Concertorgel en het kerkorgel om de zangers te begeleiden en speelt met Martin Mans en kele vierhandige spectaculaire klassiekers. De Urker zangers bezingen de zee, de storm, angst en vertrouwen. Maar ook spirituals en klassieke thema's. Het concert begint om 19.30 uur en entree is 22,50 euro. Bij reserveren via 06-25391903 is dit 20 euro. Entree is inclusief een CD. www.urkermansformatie.nl Middelburg In het Padmacentrum aan de Verwereijstraat 51a in Middel burg houdt de Filosofie Zomer- studies op vijf vrijdagavonden op 22, 29 juni en 6, 20 en 27 juli het Pad van Boeddha. Dat is een praktiseermethode die een mens leidt naar de bevrijding van pijn en verdriet. Aanmelden via: 06-33041366 Middelburg Wandelsportvereniging 't Zand uit Middelburg houdt in samen werking met Wijkvereniging Zanddijk-Veere op zaterdag 23 juni voor de 25e maal de Mars Rond het Veersemeer. Deze is 60 kilometer. Tevens voor de derde keer dè Veersemeertocht over een afstand van 45 of 25 kilometer. Het startbureau is gevestigd in 't Praetuus aan cle Frans Naereboutstraat 1 in Zanddijk. Het startbureau is geopend vanaf 7.00 uur. De start is om 8.00 uur. De eerste wandelaars worden om 17.00 uur weer terug verwacht bij 't Praetuus, terwijl de laatste wandelaar daar rond 20.00 uur zal arriveren. De 45 kilometer stopt in Kamperland vanwaar mogelijk vervoer terug naar Veere. De 25 kilometer gaat tot WolphaartscTijk met vervoer terug tot Kleverskerke, waarna de laatste 5 kilometer wordt ge lopen. Middelburg Op het Molenwater in Mid delburg is zaterdag 30 juni de tweede editie van het singer- songwritersfestival Millstock. Dit staat voor een relaxed fes tival voor en door singer-song writers om met vrienden, fami lie en bekenden te chillen in het gras en lekker naar intieme op tredens te luisteren. De Middel burgse variant van Woodstock, maar dan iets kleiner. Tussen 14.00 en 22.00 uur treden in totaal veertien lokale, nationale en internationale artiesten op. Ook brengen enkele dichters hun werk ten gehore. Er is er een Wall of Lyrics, waar bezoe kers elkaar kunnen inspireren door mooie (zelfgeschreven) teksten op te hangen. Een hap je en drankje maken het festival compleet. Het festival is gratis toegankelijk, kindvriendelijk en laagdrempelig. u7tuu7.millstock.nl wandelsportmiddelburg.nl Nieuw en Sint Joosland Muziekvereniging O.N.D.A. uit Nieuw en Sint Joosland geeft zaterdag 23 juni een concert op het Abdijplein in Middelburg. Zowel het jeugdorkest Jong O.N.D.A. als O.N.D.A. bren gen een gevarieerd programma ten gehore. Beide orkesten staan onder leiding van dirigent Cora Dellebeke. Het begint om 14.30 uur en entree is gratis. Middelburg In de Nieuwe kerk in Mid delburg is zondag 24 juni een cantatedienst. Het Bachkoor BWV uit Middelburg zingt cantate BWV 147, Herz und Mund und Tat und Leben. De cantate waarin ieder de melodie 'Jesus, bleibet meine Freude' zal herkennen. En of dat nog niet genoeg is zal Johann Sebastian Bachs feeste lijke dubbelkorige motet Sin- get dem Herrn ein neues Lied (BWV 225) ook door de kerk schallen. Barokorkest Aspetti Musicali zal het koor muzikaal begeleiden en Rien Balkenende speelt de basso continuo. De solisten zijn Marieke Steenhoek (sopraan), Dave ten Kate (al- tus), Henk Gunneman (tenor) en Frank Hermans (bas). Het geheel staat onder leiding van Jan Kleinbussink. De dienst begint om 16.30 uur en zal worden geleid door dominee G.J. Smit. De toegang van het concert is gratis. u7iuu7.bachkoorbu7u.nl Middelburg SP Middelburg heeft vier volle winkelwagens voor de Voed selbank verzameld. Dat deden zij bij de ingang van de Jumbo Supermarkt aan de Sir Winston Churchilllaan in Middelburg van 9 tot 12 uur. 'Een geweldig resultaat,' zegt afdelingsvoor zitter Petroesjka Sterk. 'Het is hartverwarmend om te zien dat zoveel mensen de Voedselbank willen steunen. Het aantal men sen dat er afhankelijk van is, is gegroeid." Puzzel meel orgel register rondhout muur holte loze gras steppe na gerecht knevel priem Griekse letter reuk orgaan ver luchten T T 8 T naar omlaag ver dieping 4 deel van een kachel hoofd stad van Turkije ketting zonder einde T uitroep van pijn huilen bloem 3 cijfer bijen product warme wijn mist Engels bier dochter van Cadmus naast 9 thans 10 uitgave T 6 zuiver gewicht onge schon den dichter ambts gewaad rangtel woord 1 T 7 scheeps touw goed- bloed ieder na staren rund muziek noot gebaar f bijwoord oude maat land bouw werktuig vogel T 5 Italiaans gerecht 2 niet water dicht Puzzelland 1 2 3456789 10 Iceberg Bikkembergs Love Moschrno 1 Frankie Morello Jacob Cohën Aeronautica Militare Btetjer Emporio Armani Armani Jeans Rock RevivaK f i 7 For All Mankind Hydrogen

de Faam | 2012 | | pagina 6