DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN UW BETROUWBARE PARTNER! Vlissingen zoekt bemiddelaars Whiplash bijeenkomst Meditatieve wandeling Jongerenjury gezocht Eerste Zeeuwse Compressiedag Zomersluiting bieb Souburg Gevarieerd dansoptreden Muzikaal begin Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211.811 www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL SCOOR NU UW EIGEN KORTING Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk de ófwxmmm af (fel wxvt een afoptaafi, Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juni 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Wie maatschappelijk betrok ken is en (levens) ervaring in wil zetten om inwoners van de gemeente Vlissingen te onder steunen bij vastgelopen buren conflicten kan aan de slag als buurtbemiddelaar. Buurtbemid deling bestaat sinds april 2011 in Vlissingen. Bewoners klop pen dagelijks aan bij buurtbe middeling voor ondersteuning. Ook krijgen de bemiddelaars verzoeken van woningcorpora ties als l'escaut woonservice en Woonburg en Politie Zeeland. Door de succesvolle aanpak doet een steeds grotere groep burgers een beroep op Buurt bemiddeling. Daarom zoekt de organisatie nieuwe enthousiaste collega's - met name ook jonge mensen - die het team van vrij willigers wil versterken na een professionele basistraining in bemiddelen (mediationvaar- digheden)Meer informatie via: 0118-751400. www. buurtbemiddelingulis- singen.nl Vlissingen Het Whiplash Informatiecen trum Europa (W-I-E) houdt op dinsdag 26 juni in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Vlissin gen een informatiemiddag over whiplash. Ervaringsdeskundi gen van het W-I-E geven ant woord op vragen over whiplash. Persoonlijke- en juridische vra gen. De toegang is gratis. Meer informatie via de website. www.whiplash-info.nl Vlissingen Meditatief wandelen kan op vrijdag 22 juni. Met aandacht lopen geeft deelnemers een kans om in het nu te komen en om contact met zichzelf te maken, met ademhaling en loopwijze. Dit geeft innerlijke rust en is een moment om te reflecteren. Verzamelen om 19.30 uur bij de Kanovijver aan de van Woelde- renlaan te Vlissingen. De wan deling duurt ongeveer anderhalf uur. Meer informatie of aan melden kan via 06-28625349. Deelname is 5,00 euro. Vlissingen Zaterdag 23 juni begint het open-kerk-seizoen. Op deze dag wordt de Onze Lieve Vrouwe- kerk in Vlissingen gebruikt als oefenruimte voor de diverse ko ren en gezelschappen met Rus sische muziek. De kerk is op 23 juni en de daarop volgende vrij dagen en zaterdagen geopend van 13.30 tot 17.00 uur. Vlissingen Film by the Sea zoekt jongeren tussen de zestien en drieën twintig jaar uit Nederland en Vlaanderen om deel te nemen aan de jongerenjury. Van 14 tot en met 21 september kijken de jongeren dan gezamenlijk de twaalf competitiefilms. Ook ontmoeten ze filmmakers en schrijvers, discussiëren ze over film en hebben ze een gezellige tijd met de andere leden van de jongerenjury. Tijdens deze week verblijven de juryleden op de marinekazerne in Vlissingen. Er zijn proféssionele begeleiders aanwezig, één per vijf jongeren. Aanmelden kan via apa.wester- weel@zeeland.nl. Meer infor matie over de Jongerenjury is te vinden op de website. www.filmbythesea.nl Koudekerke De eerste Zeeuwse Compressie dag is op woensdag 20 juni in Huys ter Schelde in Koudeker ke. Het programma is bedoeld voor zorgprofessionals zoals ver pleegkundigen, doktersassisten ten en praktijkondersteuners. Naast een centrale lezing door Annemie Galimont, dermato- loge van het ADRZ, zijn er vier verschillende workshops. Na melijk Ambulante Compressie- therapie volgens CBO methode, twee laags compressietheorie, zwachtelen van de arm en zelf management bij Lymfoedeem. Er zijn nog een paar plaatsen beschikbaar. Aanmelden kan via de website. luiüiü.iuondconsult. nl Oost-Souburg Bibliotheek Oost-Souburg heeft in de zomer extra sluitingsda gen. Namelijk op de volgende zaterdagen: 30 juni, 7 juli, 14 juli, 21 juli en 4 augustus. En van 23 tot en met 28 juli is de bibliotheek de hele week geslo ten. Vanaf maandag 6 augustus Bibliotheek Oost-Souburg weer geopend volgens de reguliere openingstijden. Bibliotheek 't Spui heeft geen extra sluitings dagen in de zomervakantie en is het dichtstbijzijnde alternatief voor klanten van de bibliotheek in Souburg. Vlissingen De jazz- en streetdance groepen van VTV Vlissingen geven op woensdag 20 juni een gevari eerd dansoptreden. Het is in de Schouwburg in Middelburg. Het publiek kan genieten van kleuterdans, streetdance, mo derne dans, musical en jazz- dance. Het begint om 19.00 uur. Kaarten zijn voor 6,50 euro te koop aan de kassa van de Stadsschouwburg. Het vocaal ensemble Voice Four uit Vlissingen verleent woensdag 27 juni me dewerking aan het zomeravond inloopconcert in de Domburgse dorpskerk. Het begint om 20.30 uur en is gratis toegankelijk. Het repertoire is afwisselend. EK KOORTS Actie loopt zolang oranje speelt.

de Faam | 2012 | | pagina 4