sweetdfeal Uit in Zeeland Afschei 2 voor Agenda Russisch Festival in Vlissingen Middelburg Lange Delft 127 Vlissingen Lange Zelke 7a ULTRA CAPS KOOP T/M-WO op sweetdeal.nl WOENSDAG 20 JUNI T/M DONDERDAG 21 JUNI Met z'n drieën een dag of avond sportvissen op een grote sportvisboot, leuk om met vrienden, je broer of je vader te doen! Je hoeft absoluut niet te kunnen vissen of een visuitrusting aan te schaffen, want het schip is van alle gemakken voorzien. Normaal 82,50 maar nu slechts 41,-! WOENSDAG 20 JUNI T/M DONDERDAG 21 JUNI Vertrek voor een midweek of weekend naar Chaletpark De Vondst in Brabant en geniet van een shortbreak! Je verblijft in een 4-persoons Deluxe chalet met eigen parkeerplaats, terras met picknicktafel en parasol. Je hebt voldoende privacy om samen ongestoord buiten te kunnen eten. Nu met maar liefst 51% korting! This Must Be the place. 20 t/m 26 juni woensdag 20 juni Avond van de Franse Film: les adieux a la reine Cinema Middelburg 20.00 uur donderdag 21 juni Take Shelter (film) Cinema Middelburg 20.00 vrijdag 22 juni Kleurrijk Goes (multi cultureel festival) Grote Markt Goes 16.00 uur This Must Be the Place (film) Cinema Middelburg 19.00 uur Muziekschool Dubois Ter Reede Vlissingen 19.30 uur Pictures of Papillon (cabaret) De Gouwe Tuyn Oost-Sou burg 19.30 uur Wuthering Heights (film) Cinema Middelburg 21.30 zaterdag 23 juni Muziekfestival historische locaties bin nenstad Middelburg vanaf 12.00 uur Kunstroute Ritthem diverse locatie Ritthem 12.00 uur Russisch Festival (klas sieke muziek) Binnenstad/St. Jacobskerk Vlissingen vanaf 13.30 uur Southparkfestival (mu ziek) Meiveld Middelburg vanaf 12.30 uur Concert 4 Kids (muziek) Grote Markt Goes 13.30 uur Wuthering Heights (film) Cinema Middelburg 19.30 uur Collegium Pro Musica FOTO PR (Muziekfestival Middel burg) Doopsgezinde Kerk Mid delburg 20.00 uur Het Zeeuwse Jeugd Or kest (muziek) Grote Kerk Veere 20.00 uur This Must Be the Place (film) Cinema Middelburg 21.30 zondag 24 juni Picknickconcert Zeeuws Koper (Muziekfestival Middelburg) Park Molenwater 12.00 uur Echo en Oefening Uitspanning Manhuistuinconcert Goes 12.00 uur Openbare repetitie Zeeuwse Orkest Zeeuwse Concertzaal 14.00 uur Ruyterstadsingers (mu ziek) Ter Reede Vlissingen 14.30 uur Afscheidstournee Wil lem Breuker Kollektief (muziek) Grote Kerk Veere 15.30 uur Rockband Tony's Bir thday Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen 17.00 uur Take Shelter (film) Cinema Middelburg 20.00 maandag 25 juni Wuthering Heights (film) Cinema Middelburg 20.00 dinsdag 26 juni TROS Muziekfeest Grote Markt Goes 19.30 uur Bachiana (Muziekfesti val Middelburg) Doopsgezinde Kerk Mid delburg 20.00 uur This Must Be the Place (film) Cinema Middelburg 20.00 Een afsluiting van 38 jaar mu ziekgeschiedenis en als eerbe toon aan naamgever Breuker, die twee jaar geleden overleed. Hij was de voorloper van de geïmproviseerde muziek en veroorzaakte een revolutie in de Nederlandse jazzwereld. Willem Breuker zag zichzelf vooral als componist, en veel van zijn werk schreef hij specifiek voor de musici van het Kollektief dat in 1974 werd opgericht. De composities van Breuker zijn een combinatie van jazz en theaterinvloeden en zijn vaak niet gespeend van humor. Het programma biedt een overzicht van de compo sities van Willem Breuker met veel ouder repertoire, dat vaak voor het eerst sinds de jaren zeventig weer gespeeld wordt. Dit belooft een historisch con cert te worden. Zondag 24 juni Grote Kerk Veerde 15.30 uur Het Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje bestaat 15 jaar. Ter gelegenheid hiervan vindt het Russisch Festival Vlis singen plaats. Vanaf 13.30 tot 16.30 uur zijn er gratis inloopconcerten van Byzan tijnse, Kozakkenkorten en folkoremuziekgezelschap- pen op diverse binnen- en buitenlocatie in de binnenstad van Vlissingen. Er zijn tevens presentaties van kunst, cultuur en ambacht voor Zeeuwse Russen en Russinnen. Er worden acties in de binnenstad opgezet in samenwerking met de middenstandsvereniging en diverse restaurants hebben een speciale aanbieding. Het festival is bijzonder interessant voor Russisch sprekende Zeeu wen. Zij kunnen actief deel nemen, ook elkaar opnieuw ontmoeten en samen vooral trots zijn op hun presentaties van muziek, kunst en cultuur. Het slotconcert wordt verzorgd in de Sint Jacobskerk om 19.30 uur Alle koren en gezelschap pen verzorgen een gevarieerd programma. Het streven van Srétenje is gericht op het ten gehore brengen van de Russisch Or thodoxe kerkmuziek en Rus- schische Volksmuziek op een steeds hoger niveau. "Srétenje" betekent dan ook "ontmoe ting" in velerlei opzicht. De leden volgen hiervoor stemvor- ming en velen hebben zangles. De solopartijen worden zoveel mogelijk door eigen koorleden verzorgd. Voorts worden er extra repetities en groepsrepe- tities gehouden. Het regelmatig zingen in dub- belkwartetten en niet te verge ten de slotavonden, waar hetzij solo, met een duo, kwartet of in een andere formatie voor het koor wordt opgetreden, zorgen voor een steeds hogere kwaliteit. Kijk voor meer informatie op www.zeeuwsbyzantijnskoor.nl Zaterdag 23 juni Binnenstad en St. Jacobskerk, Vlissingen vanaf 13.30 uur. Kaartverkoop via: theaterverkoopzeeland.nl Word masterchef in jouw eigen keuken! Een professionele 9-delige raessenset met zwart POM handle, van echte horeca kwaliteit. Acht professionele messen gesmeed uit 1 stuk, met een vleesvork, nu voor maar 55,-. Dat is maar liefst 80% korting! ]°lA MïJORm

de Faam | 2012 | | pagina 30