Deze week:CineCity De leukste zender van Zeeland Wie zorgt er voor uw dierbare spullen als u er niet meer bent? Delta kanaal 53 Digitaal kanaal 111 BSO tijdens Zomervakantie Exposities Walcheren www.ctvzeeland.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juni 2012 De Faam pagina 15 Middelburg Het hele jaar verzorgt Kin deropvang Walcheren (KOW) na schooltijd de op vang van kinderen op de bui tenschoolse opvang (BSO). Maar ook in de vakanties (2 juli t/m 10 augustus) zijn de BSO's geopend. Voor de hele zomer is een afwisselend en creatief programma samen gesteld. Er is dan ex tra tijd en ruimte om leuke dingen te doen met de kinderen. Dit jaar sluiten de BSO's van KOW aan bij het Zeeuws Jaar van het Water.In de zo mervakantie is er voor ieder wat wils op de BSO. Naast alle leuke (water) activiteiten en uitstapjes die de mede werkers van de BSO locaties met de kinderen onderne men, worden de volgende workshops en activiteiten KOW breed georganiseerd: basketbal, streetdance, zum- ba, tuimelen, judo, sporten op de Sport BSO's Panna 8up en Move 8up, activiteit in de ColumBus en creatieve workshops. Kinderen van 4 tot en met 7 jaar kunnen gaan kijken naar de voor stelling 'Het geheime onder zoek' en voor kinderen vanaf 8 jaar is er de mogelijkheid om deel te nemen aan het K=OW2 Lab. Het activi teitenaanbod van KOW is alleen toegankelijk voor kin deren die op een BSO zitten. Kinderen kunnen ook alleen ingeschreven worden voor de vakantieperiodes. Infor matie: 0118-614532. www.kinderopmngwa.l- cheren.nl Sharon Notebaart Galerie Hannelore Meyaard Burgemeester van Vlis- singen, R. Roep, opent op zondag 24 juni om 16.00 uur een nieuwe expositie in Galerie Hannelore Mey aard - Westerfeld in Vlissin- gen. De expositie is van Joke Nederhand - Wijnbergen en gaat over vrouwen (in bewe ging en in rust). Joke werkt met acryl en maakt diverse schilderijen en prenten. De expositie is nog te zien tot en met 15 juli. GalleryMaritime Bezoekers van GalleryMari time kunnen vanaf 1 juli het creatieve resultaat zien van het helende effect dat water, licht en lucht op kunstenaar Geer Huybers heeft. Geer is al zijn leven lang op zoek naar zichzelf en probeert een manier te vinden om zijn drang tot verbeelding daarin een plaats te geven. De laatste decennia vindt hij zijn inspiratie op het water, zeilend over de Wad den. Zijn expositie 'Mystic Journey' verwijst naar die bijzondere en verstilde mo menten. Geer legde ze vast in een reeks van oplichtende kleurschakeringen. Het zijn de vriendelijke, aangrijpende gebeurtenissen. De expositie is te zien tot en met 25 au gustus. CBK Zeeland Voor het randproject 'Mijn Droomhuis' vroeg CBK Zèeland cursisten van Kun steducatie Walcheren en studenten van de Hogeschool Zeeland om op basis van be staande architectuurelementen een fapade van een droomhuis te ontwerpen. In de tentoonstel lingsruimte van CBK Zeeland ^in Middelburg zijn tot en met 18 november drieëntwintig inzendingen te zien. Met deze tentoonstelling wordt het start schot gegeven voor de kunst- en architectuurmanifestatie, die van 17 augustus tot en met 18 november wordt gehouden in de binnenstad van Middelburg. Zeeuws Museum De porseleintentoonstelling 'Eenmaal, andermaal' opent op zaterdag 23 juni met een spec taculair programma. Neder lands bekendste veilingmeester Jan Pieter Glerum verricht om 16.00 uur de officiële opening. Vanaf 10.00 uur is er al van al les te doen in en rondom het museum, zoals een ruilbeurs, jongleeract, porseleinmarkt en een optreden van muziekver eniging ONDA. Alle activitei ten en toegang tot het museum zijn gratis. De Pluyme Buiten de Kunst- en Cultuur route om zijn er tot en met zaterdag 23 juni verschillende activiteiten in de Pluyme in Middelburg zoals demo's over woord en klank in beeld, mu ziek van de straat, woordwor stelaars, graffitidemo en meer. Er zijn werken te zien van Bert Dorrestijn (olieverf), Marianne van de Wekken (acryl) en Cliff Andriessen. Heeft u een expositie voor deze ru briek: stuur dan een e-maïl naar red.faam@whm.wegener.nl t.a.v. Sharon Notebaart In de Vlissingse bioscoop is zondag de kleuterfilm Brammetje Baas te zien. Voor kinderen een leuke eerste keer om de bioscoop te bezoeken. FOTO: P.R. In bioscoop CineCity in Vlissingen is zondag 24 juni een hoop te doen. De allerkleinsten komen 's morgens aan bod met de kleuterbioscoop. Daar draait om 11.00 uur de première van Brammetje Baas. Ook is deze morgen de laatste voorstelling van Madam But terfly te bekijken. De voorstel ling begint om 11.00 uur. Redactie Vlissingen Voor de eerste keer naar een bioscoopfilm gaan is best span nend. "De beginnende bios coopbezoeker laten we wennen aan de indrukken van een film kijken op het grote doek. Tij dens de voorstelling word het zaallicht gedimd maar gaat niet helemaal uit. Het geluid staat iets zachter en na de film krij gen ze een echt filmdiploma", legt manager Sander Verdonk van CineCity. De energieke Brammetje is zes jaar en kan een heleboel dingen heel goed. Hij kan al AVI 2 le zen, drummen op de tafel, hoger springen dan zijn vader (op de trampoline) en wel drie meisjes op de kar over het schoolplein trekken. Er is eigenlijk maar één ding dat Brammetje helemaal niet goed kan, en dat is stil zit ten. Brammetje Baas denkt veel na over de wereld om hém heen. Hij heeft ontzettend veel zin om naar groep drie te gaan. Maar dan komt hij bij de strenge meester Vis in de klas. De ou derwetse meester Vis heeft geen oog voor de binnenwereld van het bewegelijke ongeconcen treerde jongetje en zet alles op alles om Brammetje in de pas te laten lopen. Kaarten kosten 6,75 en de film begint om 11.00 uur. www.cinecity.nl Aan sommige dingen bent u erg gehecht, Maarwatgebeurt ermee als u er niet meer bent? Op 25 juni organiseren Kroes G-Partners en KW F Kankerbestrijding een bijeenkomst in Alphen aan de Rijn over erfenis en testament. Tijdens deze bijeenkomst geeft de notaris uitleg over wanneer het verstandig is uw wensen vast te leggen in een testament en KWF Kankerbestrijding vertelt over het belang van nalatenschappen. Daarna is er nog veel tijd gereserveerd voor uw vragen. Individueel meteen notaris, of in de zaal als u dat wenst. Wilt u deze avond bijwonen? De bijeenkomst start om 19.30 uur en vindt plaats in het Archeon aan de Archeonlaan 1 in Alphen aan den Rijn. Voor het aanmelden van deze avond kunt u een e-mail sturen naar: evenementen@kwfkankerbestrijding.nl. Beschikt u niet overeen e-mailadres dan kunt u bellen naar 0800 -23 53 500. Deze avond wordt u aangeboden door: notarissen die uw taal spreken iedereen verdient een morgen V;-vv Imiilll'll.'H

de Faam | 2012 | | pagina 15