zkn Arduin lezing over luistertherapie Genieten op de Buitenplaats Buitenspeeldag op de Markt Miniconcert in de Koorkerk Afasiesoos in 't Gasthuis Landelijke Speeltuindag Jaarlijkse rolstoeltocht Training 'Anders dan gewoon' 10% korting op plastische chirurgie 10 korting op tandimpiantaten Schrijf u in via www.mwcz.nl/actie en ontvang uw kortingsbon naar keuze Ogen gezicht Borst decolleté Bovenlichaam Onderlichaam Implantologie Kaakchirurgie Esthetische tandheelkunde Mondhygiëne Huidverjonging Acnetherapie Littekentherapie Ontharen Jlli Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 13 juni 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs nieuws Middelburg Stichting^Arduin houdt vandaag (13 juni) een lezing over de op zienbarende luistertherapie. Jo zef Vervoort van Altantis in Sint Truiden houdt een lezing over dit onderwerp en gaat in op de toepassing van de therapie en de ervaringen daarmee. Pro fessor Martien de Voigt uit Go- rinchem, emeritus hoogleraar in de fysica aan de universiteit van Eindhoven, geeft een toe lichting op de luistertherapie, die ruim veertig jaar geleden werd opgezet door de Franse KNO-arts Alfred A. Tomatis. Het is in het Spiegeltheater in Middelburg en begint om 13.00 uur. Aanmelden via academie@ arduin.nl. Middelburg Deze zomer nodigt de Stich ting Cultureel Erfgoed Zeeland (SCEZ) geïnteresseerden uit om een Zeeuwse buitenplaats te bezoeken. Zondagmiddag 24 juni kan iedereen tussen 12.00 en 15.00 uur picknicken aan het water bij Ter Hooge in Middel burg. Acteurs in achttiende- eeuwse barokkostuums ont vangen iedereen en verder zijn er natuurwandelingen onder leiding van een gids, lezingen over de historie van de Zeeuwse buitenplaats, harp- en fluitmu- ziek van Da Capo en stijlvol schminken voor de kleintjes. De picknickmand met inhoud moeten bezoekers zelf meebren gen. Maar ook voor 7,50 euro is een knapzak met (h)eerlijke Zeeuwse streekproducten te bestellen bij Kaasboerderij Pit- teperk in Middelburg www.scez.nl/zomertournee Middelburg Vita Event houdt vandaag (13 juni) op de Markt in Middel burg de Nationale Buitenspeel middag. Op deze dag zijn er allemaal leuke spelletjes georga niseerd voor kinderen tot en met twaalf jaar. Ook zijn er andere dingen te doen, je kunt je laten schminken en er is een spring kussen. Op een scorekaart kun nen kinderen alle spelletjes af laten tekenen met een score. Er zijn prijzen voor kinderen met de beste scorekaart, maar ver der wordt er ook geloot zodat iedereen een eerlijke kans heeft. De toegang is gratis. Middelburg Sopraan Gerda Schraven en de pianiste Marian Beinema ge ven op donderdag 14 juni een Op de Oude Rijksweg in Nieuw- en Sint Joosland was vorige week een staande- houdactie. Vier leerlingen van De Lonneboot deden dit samen met de politie. Het resultaat van de actie: 23 groene kaarten, 7 gele kaarten en 5 bekeuringen. miniconcert in de Koorkerk in Middelburg. Het thema is Wa ter. Gerda Schraven zal aria's en liederen zingen van Scarlatti, Mendelssohn, Schumann en Schubert. Zij besluit haar recital met liederen uit de musical My Fair Lady. Marian Beinema be geleidt haar aan de piano maar is ook solistisch te beluisteren in de Nocturne van de Neder landse componist Johannes van Bree. Het begint om 15.00 uur en entree is vrij. Middelburg In 't Gasthuis in Middelburg is donderdag 14 juni een Afasie soos. Van 14.00 tot 15.00 uur is er in de zaal De Uitkijk aan dacht voor de verworven taal stoornis Afasie. De soos brengt lotgenoten samen en is bedoeld voor zowel de cliënt zelf als hun omgeving. Logopediste Evelien Schouten geeft voorlichting over afasie en hulpmiddelen. Middelburg De speeltuin aan de Baarsjes straat 42 doet ook mee aan de landelijke speeltuindag op zater dag 16 juni. Van 13.00 tot 17.00 uur is er gratis entree. En kinde ren ontvangen een attentie. Middelburg Zorgcentrum Rustenburg houdt woensdag 20 juni de jaarlijkse rolstoeltocht voor de bewoners door Middelburg. Er is een verrassende route door de stad uitgestippeld. Halverwege de tocht worden de deelnemers getrakteerd op een ijsje van IJsboerderij De Koehoorn uit Meliskerke. De meeste rolstoelgebonden deelnemers krijgen daarbij hulp van familie, medewerkers, vrij willigers en inmiddels traditie getrouw de leden van rugbyclub Oemoemenoe uit Middelburg. De stoet wordt het laatste stuk begeleid door muziekgroep Obras Samba uit Vlissingen. De stoet vertrekt om 18.30 uur vanaf Rustenburg. Middelburg Met de workshop 'Anders dan gewoon' wil Baptistengemeen- tede Fontein vanavond (13 juni) op een eigentijdse manier de al oude Bijbelse boodschap bren gen en aanpassen aan de doel groep die ze willen bereiken. Het kinder(evangelisatie)werk is op deze manier voor zowel de leiding als voor kinderen heel toegankelijk. Er zijn creatieve elementen aan toegevoegd en humor en vari atie zijn belangrijke factoren in het proces van kennisover dracht en geloofsvoorbeeld. De workshop is in De Fontein, Kruitmolenlaan 70 in Middel burg. Aanvang is 19.30 uur en toegang is gratis. MEDISCH WELLNESS CENTRUM ZEELAND Zomeractie* iêÊÊÊL 1 -s .life r zomeractie geldig in juni, juli en augustus 2012. Kijk ap www.mwcz.nl/actievoor de adievoorwaörden. vsJ

de Faam | 2012 | | pagina 6