Alle dagen shows, workshops en demonstraties 2 voor Scheermesjes Mach 3 4 mesjes "VU UW^ Shows Workshops Interieur Styling Kunst Antiek Tuin Buitenleven Mode Accessoires Wellness Verzorging Culinair Streekproducten OP=OP 7.99 GILLETTE verspreider van uw boodschap arvestfair.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 13 juni 2012 De Faam pagina 14 Zoek jij een bijbaan met veel verantwoordelijkheid en toch ruimte om zelf je werkzaamheden in te richten, dan is Axender op zoek naar jou! Freelance bezorgcoördinatoren (m/v) telefoon 0X65 578 222 internet axender.nl 0165 578220 Axender Roosendaal B.V. Vaartveld 17 4704 SE Roosendaal postadres Postbus 1485 4700 BI Roosendaal Axender is een toonaangevende verspreider van reclamedruk-werk en huis aan-huisbladen in Nederland. We bieden een landelijke en regionale verspreiding, waarbij een hoge servicegraad, kennis van de markt en een -juiste prijs kwaliteitverhouding centraal staan. Axender is marktleider in de regio en realiseert groei op de landelijke markt. We kennen een ondernemende cultuur, waarin integriteit, deskundigheid en ambitie centraal staan. Profiel Wij zijn op zoek naar iemand die beschikt over goede contactuele eigenschappen, ook met jongeren, en in staat is om bezorgers te enthousiasmeren en te binden; in staat is een breed netwerk van bezorgers en relaties binnen het eigen werkgebied op te bouwen en te behouden; Creatief in het bedenken van wervingsacties. Iemand die toeziet op naleving van (sociale) wet- en regelgeving en betrouwbaar en integer is, zowel naar de bezorgers ais naar Axender. Kijk voor meer informatie en het volledige profiel op www.axender.nl Werkzaamheden Je bent verantwoordelijk voor een foutloze bezorging van folders en weekbladen in een bepaald aan jou toegewezen gebied. Je werft bezorgers en stelt ze aan. Je voert het wijkbeheer in jouw gebied: o.a. tellen en bijhouden van het aantal brievenbussen per wijk, registreren van nieuwbouwwijken, wijkveranderingen etc Kwalitatief uitstekende bezorging is voor Axender vanzelfsprekend. Jij ziet daarop toe. Je voert onder andere zichtcontroles uit bij huisadressen. Indien een bezorger de met hem/haar gemaakte afspraken niet nakomt, tref je direct maatregelen. Indien nodig bezorg je zelf reclamedruk werk en/of weekbla'den na. Mocht je Interesse hebben en ben Jij die ambiteuze man/vrouw die wij zoeken, mail dan jouw sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Axender Roosendaal B.V. O.v.v. Vacature 2012Q51FLO Postbus 1485 4700 BL Roosendaal dtdi.jungbeker@axender.nl Voorwaarden Minimaal twee avonden per week beschik baar zijn tussen 16:00 tot 20:00 uur; Je bent voor de bezorgers het visitekaartje van Axender en spreekt uitstekend Nederlands; Je bent in het bezit van een auto, rijbewijs B, computer met internet en een mobiele telefoon.

de Faam | 2012 | | pagina 14