ZE ZIJN ER WEER! QHSiFuf Afscheid Griffioen wijkvoorzitter Archieven Kadaster online Bijzondere kerkdienst Jaarlijkse rommelmarkt Concert Smout Nieuwe leden jeugdbrandweer Middelburgse bands Het Liberaal Café Zeven tegen zeven voetbal BELLAMYPARK VL1SS1NGEN TEL. (0118) 418864 WWW.VISAMY.NL kom gratis proeven j en vraag naar 1 onze unieke karing strippenkaart Actueel: - De zeekraal is van hier, de beste die er is! - Nectarines en perziken - Zeekraaisalade Langeviele 14 1 0118-767279 groentehal<g>live.nl teak voor nu, leuk voor later! .■VERSCHOORE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 juni 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs nieuws Middelburg Voorzitter Kees Joosse van Stichting Griffioen De Wijk in Middelburg legt zijn bestuurs functie neer. Het bestuur van de wijkvereniging biedt hem een afscheidsreceptie aan op vrijdag 15 juni, van 20.30 tot 22.30 uur in het wijkgebouw aan de Griffioenstraat (ingang Europalaan via skatebaan Eu- rodroom)Kees is sinds januari 2000 lid geweest van het wijk- bestuur. Het huidige bestuur hoopt dan ook dat veel bewo ners uit de wijk Griffioen acte de présence zullen geven tijdens de receptie. Middelburg Honderdduizenden luchtfoto's en oude kaarten van Neder land zijn vanaf deze week voor het eerst volledig digitaal door zoekbaar. Via de website heeft iedereen toegang tot de collectie van historisch luchtfotomateri aal en topografische kaarten van Nederland. De verzameling geeft een fascinerend beeld van ons land door de decennia heen en biedt de mogelijkheid tot op straatniveau foto's op te vragen. De beelden zijn afkomstig uit archieven van het Kadaster. iuujiu.dotfea.nl Middelburg In de Morgensterkerk aan de A. Lauwereyszstraat 6 in Mid delburg is zondag 10 juni weer een bijzondere kerkdienst. Deze is voor en met mensen met een verstandelijke handicap en of functiebeperking. De dienst be gint om 14.30 uur. Voorganger is Dominee Poesiat. Nieuw- en Sint Joosland Muziekvereniging Oefening Na Den Arbeid uit Nieuw- en Sint Joosland houdt dit jaar haar jaarlijkse rommelmarkt op zaterdag 9 juni. Van 9.00 tot 13.00 uur worden in de kramen rond de Ned. Herv. kerk spullen te koop aangeboden. Om 9.30 uur worden waardevolle, antie ke spullen bij opbod verkocht. Bezoekers kunnen van 12.00 tot 13.00 uur een doos met spullen vullen en deze meenemen voor 2,50 euro. Middelburg Vrijdag 8 juni geeft de band Smout een gratis concert in de muziektent op het Molenwater in Middelburg. Ze spelen zo veel mogelijk unplugged en brengen eigen nummers ten gehore. Het concert begint op 19.30 uur en het is in het kader van het Week end Amateur Kunst. www.wakzeeland.nl Middelburg De jeugdbrandweer Middelburg zoekt nieuwe leden. Doordat veel leden te oud zijn geworden zijn er plaatsen over. De jeugd brandweer bestaat uit jongens en meisjes in de leeftijd van 12 tot 18 jaar die interesse voor de brandweer hebben. Iedere vrij dagavond heeft de jeugdbrand weer haar oefenavonden tussen 19.00 en 21.00 uur op de brand weer kazerne Post Stromenweg. Tijdens deze avonden worden zowel theorie als praktijkles sen gegeven door enthousiaste instructeurs uit verschillende Stadsgewestelijke posten. Meer informatie of aanmelden kan via de website van de jeugd brandweer Middelburg. www.jeugdbrandweermid- delburg.nl Middelburg Tijdens de Week van de Ama teurkunst op vrijdag 8 juni tre den een aantal Middelburgse bands op in de Spot in Mid delburg. Geert van Oorschot, Steady New Sounds, Silence en Kai Disko geven laten van zich horen. Het begint om 21.00 uur en entree is gratis. www.despotmiddelburg.nl Middelburg De VVD afdeling Middelburg houdt donderdag 14 juni het Liberaal Café in Brasserie Hil- dernisse aan Plein 1940. Het doel is VVD-leden informeren over wat er in Middelburg al lemaal speelt. Het is van 17.00 tot 19.00 uur. Naar verwachting zullen Eerste Kamerlid Koos Schouwenaar, Tweede Ka merlid Andre Bosman, Sjoerd Heijning, gedeputeerde Pro vinciale Staten van Zeeland en Tobias van Gent, Statenlid ook aanwezig zijn. www.middelburg.uud.nl Middelburg FC Dauwendaele is op vrijdag 8 juni de laatste gastheer van de voorjaarsreeks ten behoeve van de Stadhouderscup Mid delburg 7x7 voor 35 en 45 plussers. Tot en met 2014 wil de gemeente Middelburg hier door het 7x7 voetbal promo ten. Iedere maand een gezellig toernooi voor leeftijdsgenoten en iedere keer op locatie bij een andere (Middelburgse)voetbal vereniging. Inschrijven kan via e.overbeeke@sportbeleidzee- land.nl De juniorenploeg van de jeugdbrandweer Middelburg heeft zich op 2 juni in Me demblik geplaatst voor de halve finale. Ze werden aangemoedigd door de burge meester van Medemblik, Frank Streng, voormalig wethouder van Middelburg. iiiil! "lekker om te roerbakken" Aanbiedingen geldig van wo 06-06 t/mdi 12-06 vraag naar de voorwaarden Foto Verschoore Vtissingen, Watstraat 109-111 0118-414081 Foto Verschoore Souburg, Kanaalstraat 67 (018-461762 FOrcvERSCMOORSNV Sc£(-D8£l£V}NG

de Faam | 2012 | | pagina 6