Speel mee met de EK-voetbalpoo( van De Faam en win mooie prijzen! MaatGarant www.sweetdeal.nl Maak kans op dit tenue en ga naar sweetdeal.nl is een aanbiedingensite die elke dag een deal bij jou in de buurt aanbiedt Tuin- Serremeubeien Lounge-set 1e prijs €400,-- 2e prijs Kadobon t.w.v. 250, 3e prijs Kadobon t.w.v. 150, te besteden bij Maatgarant Schrijf je in bij Sweetdeal eri maal ie tenue Klik op de'Euro 2012 'actie knop Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 juni 2012 De Faam pagina 51& Volgende week barst het Europees Kampioenschap voetbal 2012 los. Welk nationaal team gaat winnen? Het Nederlandse? Of gaan de Spanjaarden weer met de eer strijken? Weet u het? Doe dan mee met de EK-voetbalpool van De Faam. Niet alleen om te zien hoe goed uw voorspellingen zijn, maar ook om kans te maken op een schitterende loungeset, beschikbaar gesteld door MaatGarant uit Koudekerke, dé spe cialist op het gebied van teakhouten en wicker (kunststof vlechtwerk) tuinmeubelen loungesets. De num mer twee wint een waardebon van dit bedrijf van 250 euro en de nummer drie een waardebon van maar liefst 150 euro. En Keurslagerij Gillissen in Vlissingen geeft aan de nummer vier een complete barbecueschotel weg van 60 euro met salades en stok brood. De vijfde prijs is een dinerbon van 50 euro van Vis- en Mosselres taurant De Vissershaven in Vlissin gen. Aanmelden voor de voetbalpool kan tot vrijdag 8 juni om 12.00 uur door het compleet ingevulde formulier te sturen naar: Redactie De Faam, Park Veldzigt35, 4336 DR Middelburg. (Er wordt gekeken naar het poststem pel!). Wilt u zeker weten dat u mee speelt, geef dan uw formulier persoonlijk af aan de balie van ons kantoor of breng uw formulier naar Albert Slinger Lederwaren aan de Wal- straat 85 in Vlissingen. Formulieren kunnen ook via de e-mail ingestuurd worden: red.faam@whm.wegener.nl Deze voetbalpool is een samenwer king tussen de huis-aan-huiskranten De Faam, De Bevelander én Ons Ei land Schouwen. Dit betekent dat elke krant tot aan de kwartfinale elke week een lijst publiceert in de krant en op de website met daarop de pool- standen. Vanaf de kwartfinales wor den de standen van de drie krantentitels bij elkaar gevoegd en plaatsen wij de Zeeuwse poolstanden. KWART FINALES Bonusvragen (alleen bij een gelijke eindstand) Wie is de topscoorder van het EK? Hoeveel doelpunten scoort hij? Hoeveel punten scoort Nederland in totaal? De volgende puntentelling wordt gehanteerd: Juiste uitslag 5 punten Juiste winnaar of gelijkspel 3 punten Juiste kwartfinalist "Juiste halve finalist Juiste finalist Gegevens: Naam: Adres: Woonplaats: Leeftijd: Telefoonnr.: 10 punten 15 punten 20 punten KIJK OOK OP WWW.MAATGARANT.NL Middelburgsestraat 64 Koudekerke (Walcheren) 0118-55 14 44 di.-za. van 10.00 - 17.00 uur Complete set, t.w.v. Dl: VISSEllSI IAVEN (Niet in te wisselen voor contant geld) Kijk volgende week naar de tussenstand. I POLAND-UKRAINE •Üiüif'ÜlL JiW

de Faam | 2012 | | pagina 53