DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN BETROUWBARE PARTNER! Korting op bieb lidmaatschap Vlissingen on Wheels Grote zomerbingo bij RCS Thrillers ruilen in het donker Jubileum Deltaband Het Eind van het Begin Sint Jacobskerk vol kerkmuziek Nobelweg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211.811 www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL SCOOR NU UW EIGEN KORTING Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend eri op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 juni 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissingen Lid worden van de bibliotheek? Doe het in Juni, de Maand van het Spannende Boek. Dan ont vangen nieuwe leden eenma lig 20 procent korting op een lidmaatschap. Dit geldt voor alle abonnementsvormen. Lid worden kan ook online gere geld worden. Ga hiervoor naar www.bibliotheekactie.nl. De bibliotheek neemt contact op en de pas wordt thuisgestuurd. Met een lenerspas kunnen leden materialen vanuit huis zoeken en direct reserveren via de online catalogus. Naar de bibliotheek komen is dus niet nodig. Lid worden kan ook aan de balie van de dichtstbijzijnde bibliotheek. Vlissingen Onder de naam Vlissingen on Wheels is zaterdag 9 juni op de boulevard in Vlissingen een na tionale skeelerwedstrijd. Het is voor wedstrijdrijders en ook is er een toertocht voor recrean ten van 30 en 80 kilometer over mooie asfaltwegen op Walche ren en Noord-Beveland uitge zet. Iedereen die graag skeelert kan aan de toertocht meedoen op het eigen tempo. De start is op het parkeerterrein bij terris- club DOS aan de Zwanenburg- Vlissingen De Protestante kerk in Vlissin gen houdt op zondag 10 juni vanaf 10.30 uur een bijzondere kerkdienst, die in het teken staat van kerkmuziek. Tijdens de dienst in de sfeervolle Sint Jacobskerk worden twee can tates uitgevoerd door twee vo calisten (Marjo Schillings en Anoek Swagemakers) én een instrumentaal ensemble onder leiding van organist Jos Vogel. De muziek is van de hand van Dieterich Buxtehude (1637- 1706) en Isaac Posch (17de eeuw). Buxtehude leefde en werkte in Noord-Duitsland; Posch bracht zijn leven door in het zuidoosten van Europa. Mooie muziek, die doorgaans weinig te beluisteren valt. Voor ganger in deze dienst is domi nee Ad Baas. De deuren van de kerk gaan om 10 uur open. Oost-Souburg In het clubhuis van voetbalclub RCS aan de Spoorstraat in Oost-Souburg is vrijdag 8 juni vanaf 19.30 tot ongeveer 23.00 uur een grote zomerbingo. De deuren gaan om 18.45 open. Boekjes kosten 5 euro. Er zijn mooie prijzen. De bingo is voor leden en niet-leden. Vlissingen Bibliotheek Vlissingen doet mee aan juni, de Maand van het Spannende boek. Dit keer staat de boekenruil in het teken van spanning. Iedereen kan zijn spannende boeken gratis ruilen voor een ander exemplaar. Het werkt als volgt: je geeft een spannend boek af aan de balie en mag dan een ander boek uit kiezen. Dat gaat niet zomaar, want het ruilen gebeurt in de Donkere Kamer. Zo donker, dat het een verrassing blijft welk boek men uitkiest. Er mag één Vlissingen De Deltaband bestaat 45 jaar. Zij houden een muziekfestijn op zaterdag 9 juni. Hiervoor zijn een aantal korpsen uitgenodigd: trommelgroep West-Nederland, drumfanfare Beatrix uit Don gen en het showkorps Confetti uit Goes. Ook doet de Jeugd- Deltaband mee. Vanaf 14.00 uur vertrekken de korpsen van uit de Zware Plaatwerkerij via de Walstraat en Boulevard de Ruyter naar het Bellamypark. Alle deelnemers verzorgen daar een show. De jubilaris sluit dit festijn om 16.00 uur af. Entree is gratis. Onder de naam Vlissingen on Wheels is zaterdag 9 juni op de boulevard in Vlis singen een nationale skeelerwedstrijd. Het is voor wedstrijdrijders en ook is er een toertocht voor recreanten van 30 en 80 kilometer. FOTO: P.R. boek per dag geruild worden en deelnemers krijgen ook een thrillerglossy. bibIiotheekulissingen.nl Vlissingen De Ambitie, theateropleiding voor volwassenen, presenteert 8, 9 en 10 juni de voorstelling Het Eind van het Begin in thea ter Vestzak99 in Vlissingen. Het is de afsluiting van de tweeja rige opleiding van de cursisten die in 2010 begonnen met de acteertraining voor volwasse nen. Het is een zelfgeschreven stuk, gebaseerd op ervaringen van de spelers. De regie is in handen van Sjors Postelmans. Kaarten kosten 5,00 en zijn te reserveren via de receptie van Scoop: 0118-682500. In okto ber begint de nieuwe cursus van De Ambitie. Vlissings Nieuws seweg 1. Inschrijven kan vanaf 9.15 uur en de start is om 10.30 uur. Tijdens de toertocht is het dragen van een helm verplicht. Bij terugkeer kunnen de deel nemers de - vierde wedstrijd in de KPN-skeelercompeti- tie zien, waaraan Zeeuwse en (inter) nationale toppers mee doen. Deze wedstrijden zijn op de boulevard en de start en finish zijn voor het Arion Hotel. De wedstrijden starten vanaf 12.30 uur en de laatste catego rie, met alle landelijke toppers, begint om 16.15 uur. Juist voor het begin van de eerste EK- voetbalwedstrijd van Nederland is iedereen weer klaar. tuiuiu.ulissingenoniuheels.nl $ezaetl de ófuumaom dei aeon een afoptaafl Actie loopt zolang oranje speelt.

de Faam | 2012 | | pagina 4