Tri Week krant .ni Opgeven is geen optie Heeft u Iets te vieren? f RegioBank Doe mee: De Faam EK-Pool Volop actie in Mortiere Woensdag 6 Juni 2012 v ACTIE KLIK WIN Win VIP-kaarten voor het ELF voetbalfeest Stuur uw persberichten naar de redactie! PIETS W WEERBERICHT Het weer van de komende week ziet u op onze site! Zes keer de berg op is enorm zwaar Wij zijn uw Bank Verzilver uw goud! Uil goudwisselkantoor MEDEWERKERS GEVRAAGD Op^onze.toplocatlesjs.alles.moqeliik! Delta Gasservice De Faam Jaargang 113 Nummer 23 Oplage 54.435 V Klik&WIn www.deweekkrant.nl/actie S3* Organiseert u een markt, evenement, iets met de club of de klas. Een persbericht mag u altijd sturen naar: red.faam@whm.wegener.nl. Nét voordat het Europees Kampioenschap voetbal begint is vandaag (6 juni) en donderdag 7 juni het grote evenement Alpe d'HuZes. Maar liefst vijfduizend mensen doen aan de actie mee om geld in te zamelen voor de bestrijding van en de strijd tegen kanker. Ellen De Vriend Walcheren Alpe d'HuZes is een actie waar bij fietsers, alleen of in teamver band, geld bijeen fietsen waar mee zij een bijdrage leveren aan de strijd tegen de gevolgen van kanker. Dat is niet zomaar een rondje fietsen, maar op één dag beklimmen de deelnemers min- Middelburg www.corstanje.nl Karei Doormanplein 30 Tel. 0118-639111 stens zes keer de legendari sche Alpe d'Huez. Een bijna onmogelijke opgave. Toch is het in de afgelopen jaren al heel wat deelnemers gelukt. Twee jaar geleden werd een recordbedrag van meer dan 12 miljoen euro opgehaald en vorig jaar ruim 20 mil joen. Dit keer gaat de orga nisatie voor 30 miljoen! Dichtbundel Op Walcheren zijn een aan tal teams al maanden druk in de weer voor Alpe d'HuZes. Teamleden fietsen mee of organiseren iets om geld in te zamelen. Van Anna Gili- am uit Veere (kinderboeken schrijfster Anneke Wiltink) is de dichtbundel 'Overvloed, kankergedichten en gedach ten' verschenen. Deze is voor 10 euro te bestellen via: www.drukkerijmiddelburg. nl. Anna weet sinds vier jaar dat zij beenmergkanker heeft. Jurgen Dingemanse uit Biggekerke en zijn team van zeven vrienden doen als Luctor et Emergo voor de tweede keer mee aan deze inspanningsactie voor het goede doel. Lees verder op pagina 2 Inkoop van goud, zilver en munten Piet Heinstraat 2b 4461 GL Goes T 0113-217666 Open: di. t/m za. 09.30 -17.00 uur www.goudwisselkantoor.nl Walcheren Deze week barst het Europees Kampioenschap voetbal 2012 los. Welk nationaal team gaat winnen? Het Nederlandse? Of gaan de Spanjaarden weer met de eer strijken? Weet u het? Doe dan mee met de EK- voetbalpool van De Faam. Niet alleen om te zien hoe goed uw voorspellingen zijn, maar ook om kans te maken op een schit terende loungeset, beschikbaar gesteld door MaatGarant uit Koudekerke. De nummer twee wint een waardebon van dit be drijf van 250 euro en de num mer drie een waardebon van 150 euro. En Keurslagerij Gil lissen in Vlissingen geeft aan de nummer vier een complete bar becueschotel weg van 60 euro. De vijfde prijs is een dinerbon van 50 euro van Vis- en Mos selrestaurant De Vissershaven in Vlissingen. Aanmelden voor de voetbalpool kan tot vrijdag 8 juni om 12.00 uur door het compleet ingevulde formulier te sturen naar: Redactie De Faam, Park Veldzigt 35, 4336 DR Middelburg. (Er wordt ge keken naar het poststempel!). Wilt u zeker weten dat u mee speelt, geef dan uw formulier persoonlijk af aan de balie van ons kantoor of breng uw formulier naar Albert Slinger Lederwaren aan de Walstraat 85 in Vlissingen. Gildeweg 6 Vlissingen voor AH XL in Vlissingen Kom naar onze speciale inloopavond op 6 juni van 18.00-21.00 uur aan de Gildeweg 6 en solliciteer bij ons. Neem een kopie van je identiteitsbewijs mee. Nieuw woningaanbod beschikbaar. Prijzen v.a.€ 179.900,- v.o.n. www.mortiere.nl Dingemanse Makelaars Tel: 0118 - 65 05 75 www.dingemansemakelaarsj' Tijdelijk kunt u-een Comfort Abonnement afsluiten bij Delta Gasservice voor uw CV-ketel en krijgt u tot 1 oktober geen abonnementskosten. Kijk voor meer informatie op www.deltagasservice.nl of bel 0118-635256. ZEEUWSE MOTELS RESTAURANTS JÊÊÊHMA www.amadore.nl Arhadore I Grenzeloos Gastvrij

de Faam | 2012 | | pagina 1