VEERE GEMEENTE ■HiI INFORMATIE VAI^ GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 juni 2012 De Faam pagina 13 AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - Simniapad 1, het uitbreiden van een fietsenstalling (25-5); Gapinge - Schotsehoek 2, het vernieuwen van het dak van de carport (30-5); - Snouck Hurgronjeweg 4, het bouwen van een strostal (16-5); Oostkapelle - Dorpsstraat 52, het brandveilig in gebruik nemen van Hotel de Moerbei (15-5); - Eikenlaan 26, het kappen van een zeeden (30-5); - Eikenlaan 46, het kappen van een den (21-5); Serooskerke - Vrouwenpolderseweg 55a, het uitbreiden van een restaurant en het realiseren van een boeren landwinkel (25-5); Westkapelle - Zuidstraat 141het verbouwen van de voorgevel (30-5); Zoutelande - Bosweg 54, het bouwen van een vakantiewoning (16-5); - Duinweg 119/121het plaatsen van een dakkapel (9-5); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Zuiverseweg 9, het gedeeltelijk slopen en renoveren van een woning (24-2); Koudekerke - Middelburgsestraat 120B, het bouwen van een bedrijfsloods (16-5); - Zwaanweg 9, het bouwen van een loods en het vervangen van het dak van een bestaande loods (14-5); Serooskerke - Gapingseweg 2B, het plaatsen van 2 opslagtanks (16-5); - Noordweg 48, het verhogen van een bestaand dak (24-5); Vrouwenpolder - Pelgrimstraat 7, het maken van een uitweg (15-5); - Pelgrimstraat 7, het vernieuwen van de voorgevel (16-5); - Prins Willem-Alexanderlaan 3, het uitbreiden van een kap op de garage (22-5); Zoutelande - De Zandput 54, het bouwen van een bungalow (30-5); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, be roep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbeho rende stukken kunnen tijdens deze periode worden ingezien. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsproce dure) Wij zijn van plan de volgende ver gunning te verlenen: Domburg - Nehaleniaweg 20, het verbou wen van een watertoren naar twee woningen (Rijksmonu ment) Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ont werp omgevingsvergunning en de aanvraag van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage. Wij zijn van plan om met toepas sing van de uitgebreide buiten- planse afwijking als bedoeld in artikel 2.12 lid 1 sub a onder 3a Wabo een omgevingsvergunning te verlenen voor de functiewijzi ging en bouw van twee woningen in de watertoren, Nehalenniaweg 20 te Domburg. De aanvraag met de daarbij behorende stukken en de ontwerp omgevingsvergun ning liggen samen met de ont werp verklaring van geen bedenkingen van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage. Tijdens deze termijn kan iedereen een monde linge of schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met Karin Rewijk-Labruyere, tel (0118) 555 228. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve be sluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en belangheb bende bent. Tijdens de termijn van inzage is het plan in te zien op het ge meentehuis en op de website www.veere.nl onder 'Loket - visie en beleid - bestemmingsplannen - Domburg'. Het digitale ruimtelijke plan is vanaf 7 juni 2012 beschikbaar ge steld op www.ruimtelijkeplan- nen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO.0717.0041 PBWaterDbg- OW01 Oostkapelle - Dorpsstraat 52, het brandveilig gebruik De ontwerpvergunning ligt van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage. Tijdens deze termijn kunt u een schriftelijke of mondelinge ziens wijze indienen bij het college. Voor een mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met de heer M. (Mat) Knol; tel. (0118) 555 346 of e-mail maj.knol@veere.nl. VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED VEERE Wij zijn van plan om in 2012 een nieuw bestemmingsplan voor te bereiden voor het buitengebied van Veere. Dit betreft het grond gebied van Veere met uitzonde ring van de woonkernen, het eiland Neeltje Jans en de meeste verblijfsrecreatie- en bedrijfster reinen. Doelstelling De doelstelling is het maken van een geactualiseerd bestemmings plan Buitengebied, dat makkelijk leesbaar en daardoor goed han teerbaar is en dat ontwikkelingen en kansen biedt voor de bewo ners en gebruikers. Daarbij wordt de maximale ruimte aangegeven. Vereenvoudiging van regels waar door in één oogopslag inzichtelijk is wat wel en wat niet mag. Kadernota Met de door de gemeenteraad op 2 februari 2012 vastgestelde Ka dernota bestemmingsplan Buiten- gebied is daarvoor een eerste stap gezet. In de kadernota zijn richtingen aangegeven om te komen tot een optimale deregule ring van de bestaande voorschrif ten. Verder worden kansen en ontwikkelingen mogelijk gemaakt voor de burgers en ondernemers in het buitengebied, waarbij reke ning is gehouden met bestaande en bekende nieuwe mogelijkhe den op provinciaal en rijksniveau. In het bestemmingsplan vindt de doorvertaling daarvan^laats. Ter inzage Het concept ontwerp bestem mingsplan Buitengebied ligt van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage. In deze periode is het plan beschik baar gesteld op www.ruimtelijke- plannen.nl onder plannummer NL.IMRO.0717.0016BPBgbAp- C001Ook is het in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'Loket - Pro jecten - Bestemmingsplan Bui tengebied - Concept ontwerp bestemmingsplan'. Ten slotte is er de mogelijkheid om het plan in te komen zien op het gemeentehuis. Van 7 juni t/m 18 juli 2012 kan ie dereen mondeling of schriftelijk een reactie indienen bij het col lege. Als u mondeling een reactie wilt indienen, kunt u hiervoor contact opnemen met mevr. L.M. (Ella) Louwerse, tel. (0118) 555 355 of dhr. A. (Arnoud) de Looff, tel. (0118) 555 230. Inloopmiddag en avond Dinsdag 19 juni van 13.00 tot 21.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. U kunt op elk moment binnenlopen om het plan in te zien en daarover van gedachten te wisselen met de aanwezige ambtenaren. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN Meliskerke Wij hebben besloten om het be stemmingsplan Buitengebied 2e herziening te wijzigen voor het omzetten van het perceel Kaas- boerweg 2 van de bestemming Agrarische doeleinden in Woon- doeleinden met de subbestem ming voormalig agrarisch bedrijf (Wvab). Tegen het voornemen van ons be sluit zijn geen zienswijzen inge diend. Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage en zijn ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl onder: loket, visie en beleid, be stemmingsplannen, buitengebied, 25e wijziging bestemmingsplan Buitengebied. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA te Den Haag. De wijziging treedt in op 19 juli 2012, tenzij bij de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening wordt ingediend en daarop is beslist. ONTWERP BESTEMMINGS PLAN "WESTKAPELSEWEG" TE ZOUTELANDE Dit bestemmingsplan omvat nieuwe ontwikkelingen op en rond de huidige voetbalvelden. Het gaat om het gebied tussen zomerhuizenterrein het Kustlicht en de kern Zoutelande. Op deze locatie zijn onder andere de bouw van een supermarkt met commer ciële ruimtes, een school, dorps huis, gymzaal en kleedaccommodaties gepland. Het ontwerp bestemmingsplan en het ontwerp besluit liggen van 7 juni t/m 18 juli 2012 ter inzage. Het digitale ontwerp bestem mingsplan is tijdens deze termijn beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplannen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO.0717.0040BPWestkZldP o-OW01Ook is in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'Loket - visie en beleid - bestemmingsplannen - Zoutelande'. Ten slotte is er de mogelijkheid om het plan in te komen zien op het gemeentehuis. Van 7 juni t/m 18 juli 2012 kan ie dereen mondeling of schriftelijk een zienswijze indienen bij de ge meenteraad. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen, kunt u hiervoor contact opnemen met de heer A. de Looff, tel. (0118) 555 233 KENNISGEVING MELDING ARTIKEL 8.41 WET MILIEUBEHEER: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: "Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer" 1Voetbal Combinatie Koude kerke voor het veranderen van de inrichting aan de Bigge- kerksestraat 1 in Koudekerke; 2. @Sander voor het veranderen van de inrichting aan de Mid delburgsestraat 38 in Koude kerke; 3. A.C. Rijken en Zonen VOF voor het veranderen van de inrich ting aan de Middelburgse straat 60b-c in Koudekerke; 4. Bestratingsbedrijf Zeeland voor het oprichten van de in richting aan de Middelburgse- straat 120b in Koudekerke; 5. Camping Ons Buiten voor het veranderen van de inrichting aan de Aagtekerkseweg 2a in Oostkapelle; 6. Camping in den Bongerd voor het plaatsen van een propaan- tank aan de Brouwerijstraat 13 in Oostkapelle; 7. Sapore Home Made Italian voor het veranderen van de in richting aan de Dorpsstraat 27 in Oostkapelle; 8. Provincie Zeeland voor het ver anderen van de inrichting aan de Gapingseweg 2b in Seroos kerke; 9. Onderhoudsservice Janse voor het oprichten van de inrichting aan de Rikkeweie 3 in Seroos kerke; 10.Gé-Hu Holding BV voor het veranderen van de inrichting aan de Torenstraat 17 in Se rooskerke; 11 .A.W. Boogaard voor het plaat sen van een propaantank aan de Paulusweg 16 in Zoute lande; "Besluit landbouw milieu beheer" 12.W. Ovaa voor het uitbreiden van de inrichting aan de Pre- laatweg 67 in Aagtekerke; 13.Mts. Maljaars - Verhage voor het uitbreiden van de inrich ting aan de Schamsweg 2 in Domburg; 14.Zeelandplant voor het uitbrei den van de inrichting aan de Ravesteinweg 3 in Grijpskerke; 15.Mts. Poppe-Dekker voor het uitbreiden van de inrichting aan de Steengrachtsweg 4 in Grijpskerke; 16.J. de Visser voor het uitbreiden van de inrichting aan de Melis- kerkseweg 2 in Biggekerke; 17.Mts. Treur voor het uitbreiden van de inrichting aan de Mo lenweg 7 in Meliskerke; 18.Manege en minicamping Duno voor het uitbreiden van de in richting aan de Dunoweg 3-5 in Oostkapelle; 19.P.J.S. Wattel voor het uitbrei den van de inrichting aan de Kalfhoeksweg 3 in Oostka pelle; 20.Minicamping Victoria voor het uitbreiden van de inrichting aan de Kalfhoekseweg 5 in Oostkapelle; 21.Mts. A.P. en K.C.H. Wouters voor het uitbreiden van de in richting aan de Zanddijksweg 9 in Veere; 22.Elzenoord voor het uitbreiden van de inrichting aan de Ko ningin Emmaweg 2a in Vrou wenpolder; 23.Mts. J.W. en S.M. Maljaars voor het uitbreiden van de inrich ting aan de Lijdijkweg 5 in Vrouwenpolder; 24.C. de Vlieger voor het verande ren van de inrichting aan de Noorddijk 1 in Vrouwenpolder; 25.Minicamping Waayenburg voor het uitbreiden van de in richting aan de Houtenburgse- weg 13 in Zoutelande; 26.A.W. Boogaard voor het uit breiden van de inrichting aan de Paulusweg 16 in Zoute lande; Op de bovengenoemde inrichtin gen zijn de voorschriften van de betreffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toe passing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u van 8 juni t/m 20 juli 2012 inzien in ons gemeente huis in Domburg (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118) 555 447). INTREKKEN TIJDELIJKE GEDOOGBESCHIKKING Domburg Wij hebben besloten in onze ver gadering van 30 mei 2012 dat de tijdelijke gedoogbeschikking voor het huidige strandpaviljoen Strand 90 Domburg te Domburg inge trokken moet worden. Belangheb benden kunnen tot 6 weken na verzenddatum van ons besluit be zwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). Ons besluit en de bijbehorende stukken liggen tij dens deze periode ter inzage. MANDAATBESLUIT Wij hebben op 22 mei 2012 mandaat en volmacht verleend aan het afdelingshoofd Publieks- zaken voor toeristische beweg wijzering. Dit besluit treedt een dag na publicatie in werking en ligt vanaf die datum 6 weken ter inzage. ONDERGRONDSE CONTAINERS HUISHOUDE LIJK RESTAFVAL Wij zijn van plan een onder grondse container voor huishou delijk afval te plaatsen ter hoogte van de appartementen Duinweg 117 te Zoutelande. Dit ten be hoeve van de appartementen Duinweg 117 en de woningen Duinweg 119 B t/m 119G Voordat wij een beslissing nemen liggen de tekeningen van de loca ties met de bijgehorende stukken ter inzage van 30 mei 2012 t/m 30 juni 2012. Tijdens deze termijn kan iedereen schriftelijk of mon deling zienswijzen indienen bij het college. Buiten openingstij den kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak, Centrale Publieksbalie, tel. (0118) 555 447. COMMISSIE RUIMTELIJKE ONTWIKKELING Maandag 11 juni om 19.30 uur in het gemeentehuis aan de Tra verse 1 te Domburg. Agenda spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commis siegriffier Ron Waverijn, tel. (0118) 555 410 of e-mail grif- fie@veere.nl het permanent bewonen van re creatiewoningen de ontwerp verklaring van geen bedenkingen 't Maereltje te Domburg project Veelzijde Veere/Jachtha- ven Oostwatering de Structuurvisie Veere 2025. COMMISSIE MAATSCHAPPE LIJKE ONTWIKKELING LET OP: commissie op woensdag ipv dinsdag, om 18.00 uur en ook een FBA onderwerp. Agenda spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commis siegriffier Ron Waverijn, tel. (0118) 555 410 of e-mail grif- fie@veere.nl jaarrekening 2011 en de kader nota 2013 GGD Zeeland 1e Bestuursrapportage 2012 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Ope ningstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl/" BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden inge diend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door be langhebbenden een bezwaar schrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, on dertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U ;moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de be slissing heeft genomen: het col lege, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in be roep gaan. U doel dat in de meeste gevallen bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van "een bezwaar schrift ook een voorlopige voor ziening gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor infor matie (0118) 555 444. Domburg, 6 juni 2012 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2012 | | pagina 13