1 uur wandelen, 1 dag rust Snel kilo's afvallen met Dieet Pro Topper in Tirol, v.a. 149,- Pharos Reizen van ANWB Loopt u risico? Wat heeft u over voor een nierpatiënt? Lezersactie Discipline 'Dit is ons meest verkochte "èT.* afslankproduct ooit' Win een verblijf Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 30 mei 2012 De Faam pagina 50 Inbegrepen 5, 6 of 7x overnachting met ontbijt 5, 6 of 7x driegangenkeuze- menu lx retourrit met de Hunger- burgbahn Prijzen 6-d 7-d 8-d 25/5-7/7 149 189 219 8/7-18/8 159 199 229 19/8-26/10 149 189 219 Prijzen in p.p. Niet inbegre pen: reserveringskosten en kos ten calamiteitenfonds. Kinderkorting: 0 t/m 11 jaar: gratis, 12 t/m 15 jaar: 50 korting, 16 jaar en ouder: 10 korting Informatie en reserveringen www.pharosreizen.nl/week- krant, of via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per ge sprek) met zoekcode 80996. Maja Postma (51) is nierpatiënt. Een feit waar ze ieder moment van de dag mee wordt geconfronteerd. Ze volgt een streng dieet en verdeelt haar beperkte energie zorgvuldig over de dag. Toch lukt het haar om opgewekt en positief door het leven te gaan. Maja kampte negen jaar geleden met een extreem hoge bloeddruk, Helaas werd dit pas opgemerkt toen zij met spoed op de intensive care moest worden opgenomen. Door de hoge bloeddruk werden haar nieren zodanig beschadigd, dat ze nog maar voor 18 werk ten. 'Dat betekent dat ik heel snel moe word', vertelt Maja. 'Ik heb daardoor mijn baan in de verpleging helaas moeten opzeggen. Maar ook iets alledaags als de hond uitlaten kost mij veel energie. Van een uur wandelen, moet ik een dag bijkomen.' Door gezond te leven heeft Maja een verdere verslechtering van haar nierfunctie kunnen voorkomen. 'Ik leef heel gedisciplineerd. Ik eet zoutarm, ik rook niet en drink niet. En daarnaast beweeg ik zo veel als ik kan. Het kost me veel energie, maar ik probeer een gewoon leven te leiden. Ik heb drie kinderen, voor hen wil ik een fitte en vrolijke moeder zijn. Ik wil ze een gezellig thuis geven.' Maja heeft haar ziekte inmiddels geaccepteerd. 'Ik weet dat ik niet alles meer kan doen en keuzes moet maken. Maar ik kijk nu naar de dingen die ik wél kan, niet naar de dingen die ik niet kan. Daar door ben ik toch een gelukkig mens. Een op de tien Nederlanders heeft last van beginnende nier- schade, zonder dit te weten. Als nierschade in een vroeg stadium wordt ontdekt, kan dialyse worden uitgesteld of zelfs worden voorkomen. Wilt u weten of u risico loopt? Ga dan naar www.testuwrisico.nl Een nierpatiënt heeft er heel veel voor over om een beetje normaal te kunnen leven. De Nierstichting zet alles op alles om bij mensen als Maja nierschade sneller op te sporen. Door voorlichting te geven aan mensen die risico lopen, zoals patiënten met hoge bloeddruk, diabetes en hart- en vaatziekten. En onderzoek te doen naar het ontstaan van nierziekten. Dat kunnen we niet alleen. De Nierstichting krijgt geen geld van de overheid en is volledig aangewezen op uw steun als donateur of vrijwilliger. Wat heeft u over voor een nierpatiënt? Kijk wat u kunt doen NIE RSTICHTING op www.nierstichting.nl. geeft toekomst. Landal advertentie ga snel naar Het afslankproduct Dieet Pro is in korte tijd verreweg het meest succesvolle afslank product van dit moment geworden in bijna alle drogis terijen en gezondheidswin kels. Gebruikers die verteilen meer dan drie kilo per week te zijn afgevallen zijn eerder regel dan uitzondering. Dieet Pro werkt zo goed dankzij de veelzijdige werking van het product. Het bevat slechts 79 kcal per shake, maar toch geeft de shake een vol gevoel omdat het 'micellar caseïne' bevat, een speciaal soort eiwit dat in staat is om urenlang het hongergevoel «te onderdrukken. Daarnaast "*is Dieet Pro nagenoeg vrij van koolhydraten, vetten en suiker en het bevat de stof L-carnitine om de vetverbranding te verho gen. Hiermee overtreft Dieet Pro veel andere afslankshakes die vaak vol met suikers zitten en geen effect hebben op de vet verbranding. Geen jojo-effect Een bekend probleem bij veel diëten is het jojo-effect. Dit jojo-effect ontstaat onder an dere doordat er tijdens deze di eten spierweefsel wordt afgebro ken en doordat het lichaam, na een periode honger te hebben geleden, zuiniger leert omgaan met de energie die het geleverd Heerlijk wandelen, zwem men en genieten in de berg wereld van Tirol. U verblijft op slechts zeven km van de gezellige en mooie hoofd stad Innsbruck. Ook de Swarovski Kristalwereld is dichtbij. Door de centrale ligging kunt u uitstapjes maken naar de hoogtepunten van Tirol, zoals de Achensee en de Krimmler watervallen. Ook een dagje Italië is prima te doen! Kortom: heel veel va kantie, en dat voor bijzonder gunstige prijzen! Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe- Afrikaanse Mango Een product dat uitstekend ge combineerd kan worden met Dieet Pro is Afrikaanse Man Uw verblijf Hotel Patscherhof ligt idyl lisch, met een prachtig uit zicht over de bergen. Het hotel beschikt over een heerlijk zonneterras en een gezellige hotelbar. Uw ka mer is voorzien van satelliet- tv, badkamer met douche en toilet. go. Dit afslankmiddel is razend populair geworden nadat Dr. Oz het adviseerde in een van zijn shows om op natuurlijke wijze af te vallen. De zaden van deze Afrikaanse mangosoort blijken vetverbrandende, ener- giegevende en hongerstillende eigenschappen te bezitten. Bij een studie in Amerika met perso nen die twee maal daags Afrikaanse I mangoextract gebruikten, vertelden de ,rJt" proefperso- JSHkfc* nen meer dan MEöffiffiEab* zes kilo te zijn ^êêêiêkêêêêêêê^ afgevallen in 28 dagen tijd. Pas op voor namaak Er zijn meerdere merken die Afrikaanse mango verkopen, maar niet alle merken gebrui ken evenveel van de werkzame stof. Afrikaanse Mango van het merk Nutri-Dynamics is het enige product dat 500 mg pure Afrikaanse mangoextract bevat per capsule in een 10:1 verhouding, en is hiermee vele malen effectiever dan merken die een 4:1 extract gebruiken of hun formule aanvullen met groene thee. Nutri-Dynamics Afrikaanse Mango is verkrijgbaar op www. afrikaansemango.nl, bij de meeste DA Drogisterijen en in de betere gezondheidswin kels. De verkoopprijs bedraagt 19,95 voor een verpakking van 60 capsules. De tijdelijke aanbieding is nu twee potten voor 35,-. krijgt uit de voeding. Dieet Pro voorkomt het jojo-effect door dat het per dosering maar liefst 19,3 gram eiwitten bevat, waar door spierafbraak wordt tegen gegaan. Tevens treedt er geen hongergevoel op doordat men naast Dieet Pro gezond blijft eten. dingsschema's voor zeven da gen met hierin tips voor een maximaal re sultaat. Dit weekmenu is ook te down loaden op www.dieet- pro.nl. Dieet Pro is te mixen met zowel water, melk als yog hurt, en is verkrijgbaar in de sma ken aardbei, banaan, cho colade en va nille. Een pot van 500 gram bevat 22 doserin gen en kost 29,90 per stuk. Op www.dieet-pro.nl en in de meeste DA drogisterijen en ge zondheidswinkels is de tijdelijke aanbieding nu twee potten voor 49,90 met een gratis shakebe ker ter waarde van 4,95.

de Faam | 2012 | | pagina 50