WIN EEN GRATIS REISCHEOUE SUPERSTUNT!!! ■■■H PRUIJT 20% Korting is T.W.V. HO,- Alle Zomer SHIRTS De service van uw vakman Spruïjt! De Faam MET GRATIS KAMERTHERMOSTAAT T.W.V. 211,- Bericht voör onze adverteerders Garagesale in S. Lohmanlaan Excursie Fort Rammekens Nieuwe dirigent Concert pianiste Natalia Pavlova Breezandsche Courant Nieuw onderwijs Voorbereiding 24 uur in volle gang bij aanschaf van een lease- of koopketel. WW 1 0 CV-installatie onderhoud 0 Onderhoud cv-ketel 0 Dakbedekking zinkwerk 0 Sanitairbadkamers keukens 0 Zonne-energie 0 Gas, water riolering 0 Complete woningverbouwing MIDDELBURG Installatie Servicebedrijf Spruijt ■I Zit u niet te wachten op onnodige, hoge kosten? laat uw cv-toestel of gaskachel tijdig controleren www.installatiebedrijfspruijt.nl In verband met Pinksteren hanteren wij gewijzigde sluitingstijden: Voor de editie van 30 mei is de uiterste inlevertijd voor advertenties donderdag 24 mei 16.00 uur. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 16 mei 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings nieuws Vlissingen In de Savornin Lohmanlaan 19 in de Vlissingse wijk Paauwen- burg is zaterdag 19 mei vanaf 9.00 uur een garagesale an nex inboedelverkoop. Te koop is onder meer: kleinmeubelen, kleden, gereedschap (ook voor in de tuin), keukenspullen, lam pen, antiek en curiosa (koper, tin, kristal, aardewerk, prenten, varia). Geen boeken en geen kleding. Vlissingen Het oudste zeefort van West- Europa Fort Rammekens bij Vlissingen wordt opgeknapt. Projectleider Rob Timmer ver telt op donderdag 17 mei tijdens een excursie wat er allemaal gaat gebeuren. De boswachter licht ook de geschiedenis van dit bijzondere bouwwerk toe. Verzamelen om 14.00 uur aan de poorten van het Fort aan de Rammekensweg bij Ritthem. De excursie duurt circa 2 uur. Meer informatie en aanmelden kan via 06-10943647. Vlissingen Harmonieorkest van de Ko ninklijke Harmonie Ons Genoegen heeft een nieuwe dirigent. Na een sollicitatiepro cedure met een aantal proefdi- recties is de keuze gevallen op Ward De Ketelaere (26) uit Ba zel. Hij heeft veel ervaring met het dirigeren van jeugdorkesten, is spelend lid van een toonaan gevende Brassband en is leraar aan de Zeeuwse muziekschool. De Ketelaere zal ook het leer lingenorkest van Ons Genoegen onder zijn hoede nemen. Vlissingen Pianiste Natalia Pavlova houdt zaterdag 19 mei met leerlingen een concert in Woonzorgcen trum Ter Reede in Vlissingen. In het programma zijn piano so lo's en quatre mains te beluiste ren van leerlingen. Naast piano muziek in dit concert kan men ook van mooie trompet klanken genieten. Het begint om 19.30 uur. Vlissingen Het collectief Fier Neefjes presenteert op zondag 20 mei de vernieuwde Breezandsche Courant. Het begint om 15.30 uur in galerie Hannelore aan de Hendrikstraat 8 in Vlissingen. Tijdens deze 'Eerste Spruitis- tisch-Spruitologische Synode' zijn optredens gepland van Gert De constructiewerf van Heerema in Vlissingen heeft het grootste offshore jacket dat ooit ontworpen is in Nederland, gebouwd. Het bouwwerk vertrekt zaterdag 26 mei naar de definitieve offshore locatie in de Noorse sector van de Noordzee. P. Kuipers, Kaki Gaia Dada, Theo Raats en Jan J.B. Kuipers. Naast proza, poëzie en enkele performances is er muziek van de Zeeuwse band SIOS en Rob Meijer en aandacht voor de pro jecten Berg van Breezand, Berg van Breezand en Kunst en geld verdienen. De toegang is vrij. Meer informatie is te vinden op de website: www.breezand.nu Vlissingen De ouderwerkgroep B.O.S. no digt alle ouders met kinderen in de leeftijd van 0 t/m 11 jaar uit voor een voorlichtingsavond over een nieuwe basisschool in Vlissingen. De voorlichtings avond is op dinsdag 5 juni om 19.30 uur in de Schaapskooi, Papegaaienburg 1 in Vlissin gen. Deze basisschool gaat uit van een algemeen Christelijke grondslag. Vanuit deze visie zijn alle kinderen welkom, on geacht hun religieuze of cultu rele achtergrond. Vooral in de open houding van leerkrach ten, rituelen en vieringen zal deze grondslag tot uiting laten komen. Meer informatie over dit onderwijs is te vinden op de website www.natuurlijkleren. org. Voor vragen over de nieuwe basisschool kunt u mailen naar infobos@zeelandnet.nl. Vlissingen Om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor MS (multiple scle rose) onderzoek klimmen op 22 juni voor de vierde keer weer en kele honderden deelnemers op de spinningfiets voor deelname aan de 24 uur van de Boulevard in Vlissingen. De organisatie, de Rotary Club, hoopt ook dit jaar weer op zo'n 1000 a 1200 deelnemers, die een etmaal gaan 'fietsen' voor het goede doel. "Op vrijdag 18 mei gaan we met medewerkers weer voor de tweede keer een belronde houden om zoveel mogelijk fiet sen te verkopen aan sponsors" aldus Netty Tiggelman van de organisatie. Om vooral ook de scholen en de jeugd te betrek ken bij het evenement moet de Dikke Bandenrace voor een extra stimulans zorgen. "Naast de spinningmarathon is er dit jaar veel aandacht voor deze activiteit waarbij kinderen van 4 tot en met 12 jaar op 23 juni over de Vlissingse Boulevard kunnen gaan fietsen en zich uitleven tijdens de Dikke Ban denrace", aldus Tiggelman. "Naast de spinningmarathon op vaste fietsen leek ons dit een aantrekkelijke combinatie voor het evenement." Inmiddels zijn de voorbereidingen voor het evenement in volle gang. Vrij willigers zijn bezig om ook dit jaar te zorgen voor een geslaagd evenement, met uiteraard als doel veel geld in te zamelen. "De vergunningen zijn geregeld, mensen zijn bezig met beeld en geluid en er is een podium geregeld", aldus Tiggelman. Aanmelden-kan via de website www.24uurvandeboulevard.nl Actie is geldig van 15 mei t/m 31 juli 2012 S INSTALLATIEBEDRIJF Postbus 412 4330 AK Middelburg T 0118-650064 06-53180333 E info@installatiebedrijfspruijt.nl Wij bieden mensen met een autisme spectrum stoornis of een psychische beperking de kans om zelfstandig te gaan wonen ofte blijven wonen, want dat is niet altijd eenvoudig. Een huis kun je huren, een thuis moetje zelf creëren. WeerWonen helpt, adviseert en denkt mee, over alle zaken die bij zelfstandig wonen komen kijken. 0113 220778 0118 639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl WGGGNGR Media Huis-aan-huiskranten Speciaa OUTDOOR FASHION ACTION Achter de Houttuinen 34 Middelburg www.bd-store.nl

de Faam | 2012 | | pagina 4