Uit in Zeeland Tropisch www.vrouwenpoldersedagen.nl Agenda Opening seizoensmarkt - Hollandse muziek middag Ballonnenclown - Springkastelen - Kermis - Ponyrijden Helicopter vluchten - Kindervrijmarkt - Rommelmarkt Concert Zeeuwse Muzikanten - Concert Toeters en Bellen Hobby Jaarmarkt-2e Vrouwenpolders Darttoernooi Dikke Bandenrace Eiggenwijzz is een brasserie, gerund door jongeren met een verstandelijke beperking die worden bijgestaan door Michelle. Eiggenwijzz opent op 15 mei zijn deuren!!!!!!! Wat gaan we u bieden: Kortom, kom kijken op 15 mei en laat u verrassen!!! Wij zijn er voor u en uw familie en vrienden. Eiggenwijzz wordt een nieuw begrip in Middelburg en is tot stand gekomen als ouderinitiatief. Bent u al nieuwsgierig??? Tot dan! De Aarsman Sonore in Eiggenwijzz is een brasserie, gerund door jongeren met een verstandelijke beperking die worden bijgestaan door onze Michelle. Mede tot stand gekomen door een ouderinitiatief. Heerlijke broodjes, focacia tosti's, huisgemaakte soepen, overheerlijke koffie/thee en huisge- maakt gebak maar ook voor een heerlijk wijntje en biertje van de tap bent u van harte welkom in onze mooie en sfeervolle brasserie!!! Op de wanden kunt u zien wie wij zijn en dat we Mid delburg een warm hart toedragen met de mooie plekjes die iedereen zal herkennen. Kom binnen vanaf 15 mei en wij vertellen u alles!!! Michelle Bartlett, Arne Vermeulen, Mandy Lord, Ferry Adriaansen, Henk Verburg, Susan Huis man en in de toekomst nog veel meer hopen wij... waar? Langeviele 20 Wanneer? 15 mei Hoe laat? Van 10.00 u. tot 18.00 u. Wat: Koffie/thee, lunch en een heerlijk wijntje en versnapering Waarom: Omdat we een toptent zijn met topkwaliteit! Michelle Bartlett^Kids Langeviele 20 4331 LT Middelburg 0118-625670 www.eiggenwijzz.ni Hella en Freek staan dinsdag 22 mei om 20.15 in het Arsenaaltheater Vlissingen 20.15 uur. FOTO PR 15 t/m 22 mei woensdag 16 mei Arto Mundo (muziek) Ter Reede Vlissingen 14.30 uur Tineke Schouten Theater de Mythe Goes 20.00 uur Avond van de Franse film: 17 Filles Cinema Middelburg 20 uur Shame (film) Podium 't Beest Goes 20.30 uur donderdag 17 mei Peter Pan filmconcert Cinema Middelburg 14 uur Piratenfestival (Neder landstalige muziek) Café De Concurrent Vlis singen 19.00 uur Albert Nobbs (film) Cinema Middelburg 20 uur Klomppop Ovezande 11.00 uur Howard Komproe (ca baret) Theater de Wegwijzer Nieuw en St. Joosland 20.30 uur Try! (muziek) Café Tympaan Middelburg 21.30 uur J&J 2 Men Company (muziek) Café De Concurrent Vlis singen 22.00 uur vrijdag 18 mei Wuthering Heights (film) Podium 't Beest Goes 13.30 en 20.30 uur The Mill and The Cross (film) Cinema Middelburg 19.00 uur Nederlandse Bachver- eniging (klassieke muziek) Oostkerk Middelburg 20.15 uur Passing Tones: DJ+, NaNa Chrisson Poppodium De Piek Vlis singen 21.00 uur No Turning Back (mu ziek) Bar American Middelburg 21.00 uur A Dangerous Method (film) Cinema Middelburg 21.30 uur Woodworks (muziek) Grand Café Brooklyn Mid delburg 21.30 uur Menie and the Bucrana Firecrackers (muziek) Kaffee 't Hof Middelburg 22.00 uur zaterdag 19 mei 900 Dagen (film) Cinema Middelburg 15.00 uur Die Fremde (film) Cinema Middelburg 17.00 A Dangerous Method (film) Cinema Middelburg 19.00 uur Nat al ja Palova leerlin gen (klassieke muziek) Ter Reede Vlissingen 19.30 uur Zeeuwse Vocaal Ensem ble Grote Kerk Goes 20.30 uur Philharmonie Amster dam (klassieke muziek) St. Jacobskerk Vlissingen 20.00 uur Johan Verminnen (thea terconcert) Theater de Wegwijzer Nieuw en St. Joosland 20.30 uur Wuthering Heights (film) Podium 't Beest Goes 20.30 uur Jungle By Night (muziek) De Spot Middelburg 21.00 uur David Bowie tribute: Echo Bowie Poppodium De Piek Vlis singen 21.00 uur Albert Nobbs (film) Cinema Middelburg 21.30 uur Deloney Davidson (mu ziek) Kaffee 't Hof Middelburg 22.00 uur Sugar Mama (muziek) Café de Concurrent Vlis singen 22.00 uur zondag 20 mei Straatfestival Ovezande 13.00 uur Blazersgroep Zeeuws elftal Ter Reede Vlissingen 14.30 uur Enrico Pace/Igor Roma (pianorecital) Grote Kerk Veere 15.30 uur Sugar Mama (muziek) Panta Rhei Vlissingen 17.00 uur The Mill and The Cross (film) Cinema Middelburg 20.30 uur Hans Aarsman projectie (theater) Theater de Wegwijzer Nieuw en St. Joosland 20.30 uur maandag 21 mei Albert Nobbs (film) Cinema Middelburg 20.00 dinsdag 22 mei A Dangerous Method (film) Cinema Middelburg 20.00 uur Hella en Freek de Jonge (literaire avond) Arsenaaltheater Vlissingen 20.15 uur Wuthering Heights (film) Podium 't Beest Goes 20.30 uur Jungle By Night bestaat uit negen jonge Amsterdamse jongens die hun opvoeding, hun muzikale voorkeur, hun achtergrond maar vooral hun ontembare gretigheid inzetten om een unieke mix te maken van afrobeat, ethiojazz, funk, dub en rock. De groep maakte twee keer de beroemde anderhalve minuut vol in De Wereld Draait Door. Onlangs verscheen het nieuwe album Hidden. zaterdag 19 mei staan ze om 21 uur in De Spot. Nu.nl schreef over hen: „De heren van Jun gle By Night komen weliswaar uit Amsterdam, maar nemen je op hun eerste langspeler mee naar een rimboe van zwoele en opzwepende instrumentale stukken. Ga uit voorzorg bij de huisarts langs voor de juiste inentingen." kaartverkoop: u7u7u7.theateruerkoopzeeIand.nl Nieuw- en Sint Joosland Hans Aarsman maakt met De Aarsman Projectie zijn eerste theaterprogramma. Een bijzondere en geestige avond die het midden houdt tussen een lezing en een conference. "Niet alleen leert Aarsman je kijken, ook wordt door zijn blik het zwaarste verdriet draaglijk. Het is machtig om te ervaren hoe de foto's tot Aarsman spreken en hoe hij zijn verwondering met ons deelt." (Vrij Nederland). De voorstelling heeft als leidraad de foto's waarmee hij ons langs een nieuwe wereld voert. Een wereld die we allang zouden kunnen kennen, als we eens wat beter uit onze doppen zou den kijken. Of, zoals Ronald Giphart zei: "Hij ziet details die zonder zijn blik verborgen leven, legt verbanden die an ders niet worden gelegd, stelt onverwachte vragen en trekt bijzondere conclusies." zondag 20 mei Theater de Wegwijzer Nieuw en St. Joos land 20.30 uur kaartverkoop: www.theaterdewegwijzer.nl Ellewoutsdijk Op zaterdagmiddag 19 mei treedt koor Sonore uit Goes op in 't Kerkje van Ellesdiek, Ellewoutsdijk, tijdens de open middag voor de tentoonstel ling 'Zeeuwse kleuren en vergezichten'. Sonore wordt gevormd door volwassen leerlingen van zangpedagoge en dirigente Teuntje Beghtel. Het repertoire bestaat uit volksliederen en liederen uit musicals. Het koor treedt tijdens de middag een drietal keren op. 't Kerkje verkoopt deze mid dag ook antiek, brocante en tweedehands spullen. De tentoonstelling is elke za terdag geopend tot en met 30 juni steeds van 13.30 - 16.00 uur. Toegang en koffie gratis. uju7u;.ellesdiek.nl

de Faam | 2012 | | pagina 38