AutoNieuws Alles voor beregening! Bestelwagenverkopen stijgen met 4,6 procent m Volg ons ook op Facebook ft Twitter Onder andere: Koppelingen Sproeiers Bevloeiingssystemen Buizen Beregeningsbesturing Slangen Accessoires Ford Focus: trekauto 2012 Ook heipen wij u graag met uw op maat gemaakte beregeningsplan! De Pinksterraces op Zandvoort zijn een gezellig dagje uit voor het hele gezin. FOTO PR De traditionele Pinksterraces op Circuit Park Zandvoort komen er aan. Op zaterdag 26 en maandag 28 mei genieten bezoekers van spectaculaire races in acht verschillende klasses. Middelburg De Pinksterraces zijn één van de belangrijkste evenementen op het historische circuit in de badplaats en worden gespon sord door Profile Tyrecenter. Klanten van dit bedrijf kunnen gratis naar de races met het Family Ticket. Autosportfans genieten in het pinksterweekend van alle race klassen uit het Dutch Power Pack. Onder andere het spec taculaire Dutch GT Cham pionship, de Dutch Renault Clio Cup, de Formido Swift Cup en het Dutch Formula Ford Championship worden tijdens de Profile Tyrecenter Pinksterraces verreden. Op zaterdag 26 mei vinden tevens de Radical Sportscar Masters plaats. Naast het uitgebreide raceprogramma zijn er vele activiteiten voor kinderen. Zo zijn de Pinksterraces een gezellig dagje uit voor het hele gezin. Gratis toegang Klanten van Profile Tyrecenter kunnen gratis naar de Pink sterraces. Bij een besteding van minimaal 50,- euro ont vangen zij een 'Family Ticket'. Deze kaart geeft het gehele weekend gratis toegang tot het circuitpark en de duinen voor twee volwassenen of twee kinderen ouder dan 12 jaar. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. Meer informatie over de actie en de voorwaarden daarvan is te vinden op www.profiletyrecenter. nVpinksterraces. De Ford Focus Wagon 1.6 EcoBoost is door de Kam peer en Caravan Kampioen uitgeroepen tot 'Trekauto van het Jaar 2012'. Na een grondige vergelijkende test met zeventien concurrenten in vier segmenten pakte de Ford de eerste plaats in zijn eigen klasse en de zege overall. De Ford kwam als beste uit de bus na een vergelijk door twee onaf hankelijk werkende jury's. De eerste beoordeling was een statische vergelijking van zitcomfort, bagage ruimte, gebruiksgemak van de trekhaak en dergelijke,de zogeheten 'vakantiege schiktheid'. Daarna gingen de genomineerde auto's met een volgens ANWB- normen beladen caravan de testbaan op voor rijtests inclusief een slingerproef en diverse hellingen, en voor een beoordeling van het rij- comfort op stroken met ver schillend wegdek. De Ford Focus Wagon 1.6 EcoBoost is volgens de KCK-jury een 'prima vakantieauto met een sterke, maar ook schone turbomotor'. De titel is bij zonder omdat Ford nu twee ANWB-onderscheidingen in handen heeft. Eind vorig jaar werd de Ford C-M AX al uitgeroepen tot ANWB Gezinsauto van het Jaar 2012. Ondernemers in transport en vervoersland blijven in vesteren in hun wagenpark. In het eerste kwartaal van 2012 zijn er 19.800 nieuwe bestelwagens geregistreerd in ons land. Dat is 4,6 procent meer dan in de ver gelijkbare periode in 2011 toen er 18.924 bestelwagens werden verkocht. Eén en ander blijkt uit definitieve cijfers van BOVAG, RAI Vereniging en RDC. In de maand maart 2012 werden er 6.116 nieuwe bestelwa gens verkocht versus 6.083 in de maand maart 2011, en kleine stijging van 0,5 procent. Daarmee lijkt de markt voor bestelwagens zich redelijk te herstellen. Bij de vrachtautoverkopen lig gen de cijfers iets anders. In het eerste kwartaal van 2012 werden er 3.633 stuks gere gistreerd, in dezelfde periode van 2011 waren dat er 3.686, een daling van 1,4 procent. De maand maart, daaren tegen, was aanzienlijk beter voor de vrachtautoregistraties dan dezelfde maand in 2011. In maart 2012 werden 1.344 nieuwe vrachtauto's geregi streerd terwijl in de maand maart 2011 dat er 1.238 waren, een stijging van 8,5 procent. Deze ontwikkeling is conform de verwachtingen van RAI Vereniging en BOVAG: prognose 57.500 bestellers. Ondernemers in transportland blijven investeren. In het eerste kwartaal van 2012 zijn er 19.800 nieuwe bestelwa gens geregistreerd in ons land. FOTO PR Geopend dinsdag t/m vrijdag 9.30 tot 17.30 uur. Zaterdag 9.00 tot 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onze acties, vacatures en andere interessante ontwikkelingen!

de Faam | 2012 | | pagina 27