O De Wandeltocht.nP V adres voor onderhoud aan caravans zeil wiel De kringloopwinkel voor iedereen Ook doen wij boedel- en zolder opruimingen in goed overleg. Herdenking Lieve Vrouwe Kerk Ladies Night bij Bobbe Mode Update voor computers Centrum ingepakt door wildbreiers Russische muziekklanken Airlines vlucht met Boeing 737 Biljart clinics bij Scheldemond Groot onderhoud Vlissingesestraat OMLOOP GOEREE-OVERFLAKKEE Onderhoud Reparaties Schadeherstel Veiligheidsinspecties Ny ook ais Kercnedynrtars (80 km binnen 20 uur) 110 KM IN 24 UUR HET EILAND ROND OOK ESTAFETTEVORM EN SS EN 30 KM KMDKROMLOOP S EN 15 KM 24 EN 25 AUGUSTUS AANMELDEN WWW.OMLOOP.GOM WIJ VERKOPEN: meubels, (kindei^)kleding, schoenen, boeken, glaswerk, serviesgoed, speelgoed, gereedschap, verlichting, audio-apparatuur, tuinspullen, enz. Heeft u voor ons nog spullenwij halen ze gratis op! Wij steunen het belangrijke werk van de CliniClowns Telefoon: 01 18-638579 jjimm De Dijcker leuk voor later! sessie aar Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 mei 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen De Raad van Kerken Vlissin gen houdt maandag 4 mei de jaarlijkse herdenkingsdienst in de Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel in Vlissingen. Het thema is 'Vrijheid geef je door'. Voorganger is pastoor Paul de Maat. Aanvang is om 18.45 uur. Na afloop vertrek naar de Noorderbegraafplaats, waar om 20.00 uur ook door de Raad van Kerken een krans zal worden gelegd. Vlissingen Bobbe Mode aan het Schelde- plein in Vlissingen houdt vrijdag 11 mei een Ladies Night. Onder het genot van een hapje en een drankje wordt de nieuwste zo mercollectie geshowd. Vooral de wat jongere merken zullen in de belangstelling staan, zo als Juffrouw Janse, Sao Paulo, Geisha en Gaastra. Er werken aan deze avond nog drie an dere Vlissingse zaken mee. De schoenen die de mannequins dragen zijn van Mrs. Marcos. Flower World geeft deze avond extra sfeer met hun bloemdeco- raties. Tevens is er een visagist aanwezig van de DA Beauté Drogisterij Parfumerie voor een deskundig advies. Het is van 18.00 tot 21.00 uur Vlissingen De stichting Majoraat aan de van Hogendorpweg 85a in Vlis singen verzorgt al jaren compu terlessen voor senioren. De be langstelling hiervoor is erg groot bij de 50 plussers. In groepjes van vijf geven de vrijwilligers lessen voor begin ners en gevorderden. Ook ge ven zij lessen in foto bewerking. Enkele jaren'geleden konden er vijf nieuwe computers worden aangeschaft met een bijdragen van het Rabo-coöperatie fonds. De software was inmiddels wat verouderd, maar wederom heeft het Rabo-coöperatie fonds er voor gezorgd dat de computers een update hebben gekregen waarbij de software is ver nieuwd. Vlissingen Het centrum van Vlissingen is opgevrolijkt met kleurrijke brei werken. Een groep wildbreisters heeft verschillende objecten in Vlissingen voorzien van breiwer ken. Onder andere de bomen op de Kleine en Grote Markt, de Badhuisstraat en de Walstraat zijn versierd. Het wildbreipro- ject is in juli 2011, op initiatief van de Stichting Palladium, van start gegaan. Aan het project hebben in totaal zestien brei sters deelgenomen. Daarnaast hebben tien leerlingen van het Scheldemond College in het ka der van maatschappelijke stages meegewerkt aan de breiwerken. De breiwerken blijven in het centrum hangen tot 7 mei. Vlissingen Tijdens het Hemelvaartweek- end geeft Symfonieorkest De Philharmonie twee concer ten in Zeeland. Op vrijdag 18 mei speelt het orkest om 19.00 uur in Hof Domburg in Dom burg en op zaterdag 19 mei om 20.15 uur is het te horen in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. De musici spelen twee stukken van Russische componisten: de Vijfde Symfonie van Tsjaikovski en de Ouverture Ruslan Lud- milla van Glinka. Voor beide concerten is de toegang gratis. Vlissingen Computer werkgroep HCC! Zeeland houdt vandaag (2 mei) een inloop avond. Het thema is Airlines vlucht met Boeing 737. Deze avond wordt een vervolg op de voordracht van vorige maand, waarin met behulp van een programma een vluchtplan is gemaakt. Nu zal er worden doorgegaan met de voorbereiding van deze vlucht. Het is van 19.00 tot 22.30 uur in wijkcentrum Open Hof aan de Alexander Gogelweg in Vlis singen. Vlissingen Raymond Ceulemans, Glenn Hofman, Joey de Kok en Mi chael Vink geven woensdag 9 mei biljartclinics op het Schel demond College in Vlissin gen. De eerste twee workshops voor scholieren zijn van 14.30 tot 15.30-uur en van 15.30 tot 16.30 uur. De derde workshop is voor ouders, docenten en buurtbewoners en is van 19.00 tot 20.30 uur. Opgeven kan via skw@scheldemondcollege.nl. Vlissingen BAM Wegen Zuid-West begint deze week met groot onderhoud aan de Vlissingsestraat op het deel vanaf de bebouwde kom Koudekerke tot aan de bebouw de kóm Vlissingen (Lammeren- burgweg). Dit in opdracht van waterschap Scheldestromen. Het werk wordt na een week weer afgerond. Na het onder houd voldoet de weg weer aan de eisen van veiligheid en door stroming en kan die weer jaren vooruit. De Vlissingsestraat vertoont veel scheuren en gaten in het asfalt en komt daarom in aanmerking voor deze omvang rijke wegenklus. Deze week krijgt de weg een nieuwe asfalt- laag en wordt de wegmarkering opnieuw aangebracht. caravanstalling car||%nonderhoud 'transport Noordweg 76 Serooskerke (W) Tel. 06- 149 82 033 www.zeilenwiel.nl ONZE LOCATIES IN MIDDELBURG: Zusterplein 13 Sint Janstraat 20 Openingstijden: Openingstijden: di. t/mvr. 12.30 - 17.00 uur di./za. 12.30 - 17.00 uur 10.00 - 16.00 uur za. (Wij zijn telefonisch bereikbaar van ma. 9.00 uur tot za. 17.00 uur) www.deaanwinst.nl mail@deaanwinst.nl Noteer het alvast in de agenda: zaterdag 2 juni presenteren de havenbedrijven zich en zetten hun poorten wijd open tijdens de traditionele Open Havendag bij reparatiewerf Scheldepoort in Vlissingen-Oost. 32322550 Bel voor een vrijblijvende offerte, Middelburg 0118-634555 Ihvfter, sch*mer, gedender t De Dijcker - kinderen t/m 12 jaar - gratis 13x18 foto! - zonder afspraak Foto Verschoore Vlissingen, Watstraat 109-TT1 0118-414081 Foto Verschoore Souburg, Kanaalstraat 67 0TI8-461762 vraag naar de voorwaarden fotoverscmoore.f* ."VERSCHOORE beei nobssmo

de Faam | 2012 | | pagina 4