N 2 MAANDEN Succes verzekerd! Losing weight the easy way rand Café DOK Gastheer Gastvrouw www.prodimed.nl Doktersassistente Middelburg idt jouw een baan als www.strandcafedok.nl bij jou fa 4e buurt' Met behulp van het unieke Prodimed proteïnedieet en persoonlijke begeleiding van onze diëtistes helpen wij u van uw overgewicht af, zonder jojo-effect, zonder medische risico's. Op een zo aangenaam mogelijke manier. Voor het jonge en dynamische team van Strand Café DOK zijn wij op zoek naar een gastheer/gastvrouw voor 38 uur per week. Iemand waarbij gastgerichtheid een natuurlijke eigenschap is. Die het een uitdaging vindt om ieder feest tot een succes te brengen. Van een bruiloft tot een georganiseerde borrel. Maar ook tijdens de a la carte avonden is het belangrijk dat er overzicht gehouden wordt in het restaurant, voor een goedlopende avond. Bij deze afwisselende baan is het een pré als je over impulsiviteit beschikt. Beschik jij over de juiste persoonlijkheid, ben je toe aan een nieuwe uitdaging en wil jij ons team komen versterken? Mail dan je CV en motivatiebrief t.a.v. Sanne Zijlmans naar onderstaand e-mailadres. Strand Café DOK is een sfeervol ingericht restaurant, gelegen op Strandpark De Zeeuwse Kust in Renesse en is het hele jaar door geopend. Strand Café DOK Helleweg 8 4326 U Noordwelle Renesse Tel. Nr. 0111 - 46 38 50 info@strandcafedok.nl www.strandcafedok.nl Huisartsenpraktijk Bouwhuis zoekt een doktersassistente voor IB uur per week. Enthousiast geworden? www.krantjecontantje.nl weGeNeR Media Kijk op www.prodimed.nl/verkooppunten of scan deze QR-code voor de verkooppunten: AFSLANKEN'? woensdag 25 april 2012 De Faam pagina 40 Vrod i wed Als doktersassistente in onze praktijk ben je ervaren, goed medisch onder legd (bij voorkeur kennis van Medicom) en verzorg je de triage aan de te lefoon, plan je afspraken in, zorg je voor kleine verrichtingen en verwerk je herhaalrecepten. Daarnaast heeft de assistente een eigen spreekuur. Wij zoeken een enthousiaste gediplomeerde doktersassistente, die het pret tig vindt om in een hecht team samen te werken, maar ook zelfstandig uit stekend functioneert. Stuur dan je c.v. en motivatie naar Huisartsenpraktijk Bouwhuis, J.H. Huyssenstraat 15, 4336 AH, Middelburg ofsabouwhuis@solcon.nl Bijverdienen vanaf dertien jaar met huis-aan-huis kranten bezorgen. Geefjeopvia

de Faam | 2012 | | pagina 40