u Elstar Schouwenaar: "Ik jaar lang naar mijn <0>y C3C 4 LowBudgeÏPC Maatje kleiner? Waldorfsalade Raapsteeltjes Aircoservice 89,- incl. Opslag voor bedrijf en particulier Caravanschade? Deskundig schadeherstel bij... f m Caravans Verrijn Stuartweg 21 Goes tel. 0113-211682 Hardglazen deuren Douchecabines Monumentenglas HR++ dubbelglas Vakkundige montage 't Gmtesdmi^ voor een vitaminekuurtje... de schil per kilo appelen 2 kilo BANBENflIOP Voor al uw reparaties onderhoud aan alle merken Hertzweg 30, Middelburg tel. 0118-615126 Bel: 0118 - 634555 R. De Dijcker Middelburg Nieuwe jachthavens Vlissingen pas in 2014 Glashandel MELIESTE Begint u een nieuw bedrijf? Bel dan De Faam! "Je korst maar beter stoppen wanneer bet leuk is" Gewichtsstudio Zeeland Hubèrt van der Graaf Schenge 4 Middelburg Tel.: 06-22014287 www.cambridaeweiahtplan.nl etere computers voor betere prijzen R1 Systeem AMD A4-3400 met windows 7 Wij zijn verhuisd. Ons nieuwe adres is Zandstraat 6a Middelburg www.lowbudgetpc.nl ASUS K73E 17.3/B960/ 4G/500GB/W7HP Altijd actueel: de-faam.nl Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl Het (zeer) laag calorieënprogramma, met totaalvoeding of maaltijdvervangers. Snel, effectief en verantwoord afslanken, onder persoonlijke begeleiding en tegen lage kosten. p-jj (ook met jaloezie er tussen salade v/d week met o.a. selderijwalnoten en fruit 200 proef het voorjaar in onze 200 gram heerlijke nieuwe oogst aardappel bv bakken M|>A /t of koken in V1U bij ons nog lekker fris en stevig - schuren lakken of olieën in de was zetten kristalliseren polijsten schuren Uw bestaande vloer j weer als nieuw! Voor een vrijblijvende offerte Vlissingen De Provincie Zeeland is van plan om een natuur vergunning te verlenen voor de nog aan te leg gen nieuwe jachthavens in het Scheldekwartier en Binnenhavens te Vlis singen. De aanvang van de werkzaamheden voor de aanleg staan gepland voor 2014. De vergunning is aan gevraagd door de ge meente Vlissingen. Het uitbreiden van de be staande jachthavens en in gebruik nemen van de nieuwe jachthavens geeft maximaal negenhonderd extra bootligplaatsen. Dit zorgt voor een toename van de recreatiedruk in het Natura 2000-gebied Westerschelde en Saeftinghe. In samenhang met andere economische activitei ten en ontwikkelingen, zoals de aanleg van een nieuwe jacht haven in Perkpolder, kan deze toename van recreatie te grote effecten hebben op de natuur waarden in de Westerschelde. Zo kan er door het aanmeren van boten en betreding van opvarenden teveel verstoring ontstaan op de slikplaten, die de rust- en zoogplaatsen van zeehonden en voedselzoekende vogels zijn. In de vergunning zijn voorwaarden opgenomen om te grote natuurschade te voorkomen. Zo kan de aanleg van de jachthavens niet eer der aanvangen voordat een toegankelijkheidsregeling op de Westerschelde van kracht is. Volgens deze regeling worden er verspreid over de Westerschelde enkele rust gebieden voor zeehonden aangewezen. Reageren Belanghebbenden kunnen van 18 april tot en met 29 mei 2012 reageren op het ontwerpbesluit van de na tuurvergunning. Het do cument en de bijbehorende stukken liggen ter inzage bij Provincie Zeeland, locatie Het Groenewoud 1 te Mid delburg. Livingstoneweg 20, Goes Tel.: 0113-22 78 54 Showroom ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur www.meliesteglas.nl Opent u een nieuw bedrijf of winkel? Is er een jubileum of een bijzondere gebeurtenis of heeft u een gewel dig nieuw product? Bel ons en we bekijken hoe we u kunnen helpen. www.de-faam.nl @DWKdefaam De Faam Week van de vis: Zeeland in het teken van Week van vis. Wildge vangen vis van dichtbij verdient aandacht, vinden de Zeeuw se... http://bit.ly/lvFpab Uw vakman voor renovatie, onderhoud en reiniging van alle soorten vloeren. Deze week neemt Mid delburg afscheid van haar burgemeester Koos Schouwenaar. Een decen nium lang bestuurde hij de Zeeuwse provincie hoofd stad. Na een werkzaam leven van 47 jaar, waarvan tien in Middelburg, levert de burgemeester per 1 mei zijn ambtsketen in. Carien Midavaine Middelburg Met uitzicht over het Ka naal door Walcheren kijkt de correspondent met bur gemeester Koos Schouwe naar terug op zijn periode in Middelburg. "Vol verwach ting ben ik in 2002 hier naar toe gekomen, ik kende de stad alleen als toerist en had daar een positief gevoel bij. De verwachtingen zijn uitge komen, van stugge Zeeuwen heb ik nooit iets gemerkt, in tegendeel! Ik heb veel goede mensen ontmoet. En nu is het mooi geweest, ik heb het tien jaar lang naar m'n zin gehad. De pensioengerech tigde leeftijd nadert. Je kunt maar beter stoppen wanneer het leuk is." Hoogte- en dieptepunten Voor zijn komst naar Mid delburg begin 2002, werkte Schouwenaar achtereenvol gens als burgemeester van Venhuizen, Castricum en Maarssen. In de afgelopen tien jaar is veel gebeurd. "De gemeente heeft veel van haar plannen uitgevoerd, bijvoor beeld de herinrichting van de binnenstad, de nieuwbouw van het Waterschap en het Stadskantoor aan het ka naal. Een mooi hoogtepunt was de komst van de Roose velt Academy naar onze stad in 2004. Een stad die haar Burgemeester Koos Schouwenaar neemt afscheid van zijn functie best doet, kan veel aan." Naast bestuurlijke hoogtepunten, was er ook een bestuurlijk diepte punt, de bouwput. Ook waren er dieptepunten op het mense lijke vlak. "Ik denk dan aan de drama's waarbij meerdere keren kinderen betrokken waren", al dus Schouwenaar. Deeltijdwerk Stopt het werkzame leven van Koos Schouwenaar na 1 mei? "Nee, ik ga door met mijn deel tijdwerk voor de VVD-fractie in de Eerste Kamer. Verder kan ik nu meer tijd besteden aan mijn gezin, hobby's en sport". De burgemeester zit graag op de fiets, hèt middel om mensen te ontmoeten. "De fiets is in de stad een prima manier om je te verplaatsen, niet alleen recrea tief, maar ook zakelijk. Mensen spreken je sneller aan en je ziet nog eens iets". Schouwenaar en zijn gezin Zandstraat 6a Middelburg 0118-617057 AMD A4-3400 2.7GHz GPU HD6410D (FM1) ASUS F1A MB, met USB3 4 Gb geheugen DDR3 500Gb SATA2 kaartlezer,DVD brander incl. Windows 7 HP 64b. 2 jaar garantie 4GB geheugen Harde Schijf 7 Home Premium Het adres voor reparatie en verkoop van omputer systemen en hardware onderdelen 17.3" LED 1600 x 900 HD+ Intel Pentium B960 2.2Ghz Intel HD 3000 Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 17.30 uur, zaterdag 9.30 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur

de Faam | 2012 | | pagina 2