Dames Zomermode Gezocht: architecten voor hotel PUB .NL Iron Maiden Tribute Singer songwriter Marisela Eindelijk weer een thuiswedstrijd voor Danny SoSoiRE Bloedwoede II op de planken FASHIONi SHOPS Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 18 april 2012 De Faam pagina 16 Oostkapelle Terra Maris in Oostkapelle houdt woensdag 25 april de activiteit 'Gezocht: architecten voor insectenhotel'. De middag is voor kinderen vanaf 8 jaar. Zij kunnen een hotel voor insecten ontwerpen en bouwen om in hun eigen tuin te hangen. Hier na is het dan natuurlijk afwach ten of er dit voorjaar 'hotelgas ten' komen. Er wordt gewerkt met holle stengels, klei en aar dewerk. Met een insectenhotel worden insecten gelokt die nut tig zijn voor de bestuiving van Middelburg In Bar American speelt op vrij dag 20 april de band Up The Irons. Up The Irons wordt wel gezien als dé Iron Maiden Tri bute band. De kracht van Up The Irons zit hem vooral in de combinatie van vijf talent volle muzikanten die gek zijn van Iron Maiden en de wijze waarop ze hun liveoptredens voorzien van special effects. Het optreden is om 21.00 uur, de entree is 10 euro. bloemen en voor het opruimen van bladluizen. Insecten gebrui ken het hotel als broedkamer en leggen er hun eitjes. De activi teit start om 13.30 uur en duurt tot 15.00 uur en kost 5,50 euro per persoon. Reserveren via re serveringen terra mar isnl Middelburg In 't Spiegeltheater in Mid delburg is vrijdag 20 april de theatervoorstelling 'Bloed woede II' te zien. De voor stelling begint om 20.00 uur. Na het succes van Bloed woede tien jaar geleden is er nu het vervolg. De vier performers scheppen met dans, muziek en tekst een absurde en duistere wer kelijkheid. Het publiek wordt meegenomen naar plaatsen die niemand mag zien maar die voor iedereen herkenbaar zijn. Het verhaal gaat over twee vrienden die komen uit een ongespecificeerde oorlog met tropische, Indische trek jes. Er zijn vreselijke dingen gebeurd en ze hebben vrese lijke dingen gedaan. Klaas is dood door hun schuld, hij heeft vreselijk en onnodig geleden. De overlevings strategie lijkt simpel: ze ver zinnen een leven voor Klaas, maar ook voor zichzelf. De Teksten en choreografie zijn van Hans Dagelet, Ton Lut- gerink, Joop van Brakel, Mi- scha van Leeuwen. Kaarten zijn te reserveren via 0900- 33 000 33 en via www.thea- terverkoopzeeland.nl. Vlissingen In Eetcafé de Concurrent in Vlissingen treedt woensdag 18 april Marisela op met band. Marisela is een Singer songwri ter uit Venezuela die met haar Zuid-Amerikaans getinte mu ziek de harten van de Nederlan ders weet te stelen. Ze heeft een repertoire met pakkende liedjes, van rqstig tot swingende songs. Haar stijl is te omschrijven als pop/electro pop, alternatieve, Latin world muziek. Middelburg In De Spot in Middelburg vonden ze het eindelijk weer eens tijd worden voor een thuiswedstrijd van Danny Vera. De singer songwriter, die wekelijks naar Hilver sum rijdt om te spelen voor het tv-programma Voetbal International, reist dit jaar met een band langs diverse podia. Zijn Americana- songs hebben nog altijd een opmerkelijk eigen geluid. Support Tuxedo Bandido. Zaterdag 21 april staat Dan ny met band met zijn club tour op het podium aan de Beddewijkstraat 15 in Mid delburg. Beïnvloed door de sound uit de fifties en sixties kocht Danny Vera vijftien jaar ge leden in New Orleans zijn eerste gitaar, een Gretsch Tennessean '67. Hij koos voor deze oer-Amerikaanse gitaar om het geluid van zijn helden zo dicht mogelijk te be naderen. Om diezelfde reden trok hij opnieuw de grote plas over om daar met lokale mu zikale grootheden zijn vierde album, Pink Flamingo, op te nemen. Het resultaat is een vol wassen, niet Nederlands klin kende productie. Op dit moment is Danny Vera iedere maandag en vrijdag te zien op RTL7 bij Voetbal In ternational. In 2011 verscheen er, op verzoek van velen, een DVD met live opnames bij dit populaire programma van Jo- han Derksen en Wilfred Genee. Naar aanleiding van dit succes is het voor Danny tijd om ook de podia in de rest van Neder land te betreden. Tijdens zijn clubtour zal hij een combinatie van eigen werk en covers te ge hore brengen. De entree op 21 april is 12,50 euro (cjp/studenten 11 euro) via Theaterverkoop Zeeland. De zaal gaat om 21.00 uur open. Danny Vera staat zaterdag 21 april in De Spot in Middel burg met fcijn clubtour én zeer bijzondere stemgeluid. foto: p.r. VOOR AL UW QUIZZEN! DINSDAG 17 WOENSDAG 18 APRIL Wie weet de meeste vragen te beantwoorden? Daag j vrienden uit voor een gezellige pubquiz. Laat nu je eigen quiz ontwerpen. Gegarandeerd 2 tot 3 uur vermaak aan de keukentafel, in de sportkantine of op een feestje! Ja ii wêzzm DINSDAG 17 WOENSDAG 18 APRIL Parijs... Stad van de gastronomie, bekende monumenten, de mode én natuurlijk de stad van de liefde! Ontdek met z'n tweeën wat Parijs allemaal te bieden heeft tijdens een romantische 3-daagse trip. Kinderen kunnen volgende week woensdag hun eigen bijenhotel bouwen, WOENSDAG 18 APRIL Breng sfeer in je huis! De Lanaform Aroma Decor diffuser zorgt niet alleen voor een heerlijke geur dankzij de ver spreiding van koude gearomatiseerde stoom, maar ook voor aangename variaties met gekleurd licht. KAPELLE - Biezelingsestraat 6 - tel, 0113-330136 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - tel. 0118-474313 MIDDELBURG - WC-Veersche Poort - Fazantenhof 10 - tel. 0118-640779 Andere DAMESMODE MERkEN IN VRötïjkE ZOMERklEUREN ;J°U£c eNFAsH; ONLXN£ 'NoPS,N

de Faam | 2012 | | pagina 16