Labels is weer open!!! NUMMER 1 IN KUNSTSTOF KOZIJNEN! Aircoservice 89,- incl. www.weru.nl Dé winkel met de grootste merken voor de kleinste prijsjes! adres voor onderhoud aan caravans V wiel Airlines vlucht met Boeing 737 Het Voorval met meneer Blom Orkest MaxTak komt op bezoek Thomasviering Sint Jacobskerk Strandexcursie Bijeenkomst Genealogie Asfaltwerk fietspaden Gezellige middag voor meiden Deze vrouw Is uw man Supertrash - Twinset - Scee by Twinset - Cambio - Marc Cain - Nomansland - Liu Jo - Liu Jeans - Pianurastudio - Airfield - etc. etc. Vanaf 4 april: Nieuwe Burg 21 te Middelburg jOVdfta fefïondl Ildifró; BANBENflIOP Voor al uw reparaties onderhoud aan alle merken Hertzweg 30, Middelburg tel. 0118-615126 Onderhoud Reparaties Schadeherstel Veiligheidsinspecties zeil Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 april 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Computer werkgroep HCCIZeeland houdt op woens- dag 4 april een inloop avond. Het thema is Airlines vlucht met Boeing 737. Het is van 19.00 tot 22.30 uur in wijkcentrum Open Hof aan de Alexander Gogel- weg 59 in Vlissingen. Vlissingen Jongeren Theatergroep De Drang gaat op donderdag 5 april in première met het stuk Het Voorval met meneer Blom. Dit stuk gaat over de angst voor homoseksualiteit. Het is een vrije bewerking naar het boek Sexy van Joyce Carol Oates. Het begint om 20.15 uur in Het Arsenaal Theater in Vlissingen. Verder is het stuk op donderdag 19 april in De Spot in Middel burg om 20.00 uur. Oost-Souburg De grappige muziektheater voorstelling Hats! van het or kest MaxTak komt op dinsdag 10 april naar Het Kroonjuweel in Oost-Souburg. Kinderen kunnen hiermee op een pret tige manier kennis maken met klassieke en nieuwe muziek. De muzikanten spelen zelf mee in de voorstellingen, waardoor de mensen achter de instru menten tot leven komen. Het is voor kinderen van kinderen van vier tot en met acht jaar. De eerste voorstelling is van 10.45 tot 11.30 uur en de tweede van 13.30 tot 14.15 uur. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlissin gen is op zondag 22 april de eer ste Thomasviering. Het thema is Licht en Donker. De leiding is in handen van Gerda Vreeke, pastor van de PKN Vlissingen. Voor de muzikale begeleiding zorgen Jos Vogel op de piano, Geneviève Risseeuw op de dwarsfluit en Clarice Risseeuw op de saxofoon. Kern van de viering is De Heilige Chaos. De deelnemers worden verder uitgenodigd samen te bidden, onder begeleiding nieuwe liede ren te zingen en te luisteren naar een verhaal. Voor de allerklein sten is er een crèche en voor de kinderen in de basisschoolleef tijd is er een apart programma met veel creatieve activiteiten. Het begint om 11.00 uur. Vlissingen Meedoen aan een strandexcur sie kan op zondag 8 april vanaf Het Arsenaal in Vlissingen. Een bioloog neemt geïnteres seerden mee op een bijzondere ontdekkingsreis naar het strand. Tijdens deze tocht zullen deel nemers zoeken naar de mooie schatten die er te vinden zijn. Verzamelen om 10.15 uur in Het Arsenaal. Voor de strandex cursie is een entreebewijs nodig van Het Arsenaal. Deze kunnen aan de kassa gekocht worden. tuiuiu.arsenaal.com Vlissingen Werkgroep HCCIZeeland houdt 'op donderdag 5 april een inloop avond in Wijkcen trum Open Hof in Vlissingen. Het thema is Genealogie. Er wordt uitleg gegeven over hoe Gedcom werkt in Aldfaer en Haza21. Geïnteresseerden kun nen ook vragen stellen over deze programma's. Het is van 19.30 tot 22.00 uur. Entree is gratis, ook voor niet leden. Oost-Souburg Op twee locatie's in Oost-Sou burg zijn deze week asfaltre- paratiewerkzaamheden aan de fietspaden begonnen. Het Koopmansvoetpad, tus sen de Burgemeester Stemer- dinglaan en de Grote Abeele, is door de werkzaamheden afge sloten voor al het fietsverkeer. De fietsers worden omgeleid door middel van bebording. En de fietspaden aan de Lekstraat worden ook onder handen geno men. Voor de werkzaamheden is het noodzakelijk om een groot gedeelte van de fietspaden af te sluiten voor het fietsverkeer. De fietsers worden omgeleid en dit wordt aangegeven met bebor ding. Voor het gemotoriseerde verkeer is er geen afsluiting van de Lekstraat, maar er is wel kans op wat hinder. Alle werkzaam heden moeten op donderdag 5 april gereed zijn. Vlissingen Scoutinggroep De Golfbrekers houdt op zaterdag 7 april een meedoemiddag. Allle meiden in de leeftijd van 7 tot 12 jaar zijn welkom in de Blokhut aan de Burgemeester van Woelde- renlaan in Vlissingen. Het pro gramma is nog een verrassing. Het is van 14.00 tot 17.00 uur. Oost-Souburg Het Souburgs Toneel En Caba ret (STEC) speelt op zaterdag 7 en 14 april de klucht Deze vrouw..Is uw man. Het stuk is geschreven door Jan Tol. Het begint om 20.00 uur in de Zwaan in Oost-Souburg. Kaar ten kosten 5,00 euro en zijn te koop bij Schinkel Assurantiën aan de Kanaalstraat 37 en M. Jacobse aan de Lingestraat 19. Wij bieden mensen met een autisme spectrum stoornis of een psychische beperking de kans om zelfstandig te gaan wonen ofte blijven wonen, want dat is niet altijd eenvoudig. Een huis kun je huren, een thuis moetje zelf creëren. WeerWonen helpt, adviseert en denkt mee, over alle zaken die bij zelfstandig wonen komen kijken. 0113 220778 0118 639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl Labels is de outletstore van Papago-Cartell papSJ Cartell Persoonlijk advies en begeleiding aan huis. Voor een fitte en gezonde leefstijl. Jovanka Personal Training zorgt er samen met u voor dat uw persoonlijke doel(en) behaald worden. Afvallen? Conditie verbeteren? (Sport)prestaties verbeteren? Thuis trainen op een leuke, verantwoorde en zeer efficiënte en succesvolle manier! Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak: www.jovankapersonaltraining.nl E-mail: info@jovankapersonaltraining.nl of telefoonnummer: 06-53152439 Eerste intake is gratis en geheel vrijblijvend! caravanstalling carAVanonderhoud transport Noordweg 76 Serooskerke (W) Tel. 06 - 149 82 033 www.zeilenwiel.nl Pokey LaFarge klinkt alsof hij al een jaar of tachtig aan de oever van de Mississip pi zit te spelen op zijn banjo, met zijn band The South City Three, die het aanvul len met mondharmonica, wasbord en contrabas. 13 april in De Piek in Vlissingen. Bel voor een^1 vrijblijvende offerte, De Dijcker Middelburg 0118-634555 De Dijcker

de Faam | 2012 | | pagina 4