adeur 18e editie van de Bluesroute in Middelburg Martin Gaus Hondenschool Goes Win een entreeticket voor het Festival Hrieps Een bezorgklacht kunt u telefonisch melden Trainingslocatie: indoor en outdoor in Goes Gebr. Spijkerstraat 1 - iedere week instroom in de puppyles - iedere maand start een basiscursus - gedragstherapie, workshops, vervolgcursussen www.martingausgoes.nl 'Martin Gaus 06-46235284 ROY4L CkNIN or de sportpromotie ADRZ 'Op koers naar beter' woensdag 4 april 2012 De Faam pagina 3 De Faam hoort natuurlijk bij u in de brievenbus te vallen. Mocht dat niet gebeuren, meld dan uw klacht via: 0900-42457265 dan ondernemen wij direct actie! www.de-faam.nl @Omroepzeeland De Faam Omroep Zeeland: Advies blijft voor bezoekers die omroepzeeland.nl gisteren heb ben bezocht: scan PC op virus sen! http://bit.ly/H5zVCn Middelburg In twaalf cafés in Middelburg is vrijdag (6 april) weer live bluesmuziek te beluisteren. De cafés die meedoen aan deze achttiende editie van de Bluesroute zijn: Hart van Mid delburg (Keith Dunn Band uit de USA); De Mug (Little Boogie Boy); 't Hof (Boogie Beasts); Bommel (Doghouse Sam The Magnatones); Se venty Seven (Gino Buysrogge); American (texas Tea Blesband); 't Fust (Shotgun Little Boy); Desafinado (Crossroads); Tym- paan (The Blesbox); De Geere (Coup de Grace); Schutters hof (Lightning Guy The Mighty Gators uit België) en in Dinges staat The Blues- Sensation. Kaarten kosten in de voor verkoop bij de deelnemende cafés en de Tourist Shop 10 euro. Een kaart op de avond zelf kopen kost drie euro meer. De kaart is geldig in alle ca fés. www.pedaal.nl Bij Surrender Hrieps is de line up weer bijzonder. Met Peter Pan Speedrock, Guns N' Roses, Peter Koelewijn en vanzelf sprekend ontbreekt Surrender niet. FOTO: P.R. Grijpskerke Surrender Hrieps komt er deze maand weer aan. De achttiende editie van het festival is op 21 april en (voor mensen die het weerd Hrieps niet kennen) in Grijpskerke. De Faam mag zes entreetickets voor het eve nement weggeven. De line up voor Hrieps is bekend, en is als volgt: Black-Bone (16.00); Peter Pan Speedrock (17.00); Guns N' Roses (Nuff said&Andrew Elt) (18.30); Raiders Of The Lost Rock (19.30); Peter Koe lewijn (20.30); Over The Edge (21.30); Fragment Live (22.30) en Surrender komt om 23.30 uur voor het voet licht. Er zijn nog steeds toe gangskaarten te koop voor Surrender Hrieps. De kaar ten kosten in de voorverkoop, tot 14 april, 16 euro. Kijk op de website voor de adressen: www.surrenderhrieps.nl. Ert aan de kassa op 21 april zelf kosten tickets 20 euro. Wil je één van de zes vrijkaarten winnen via De Faam, kijk dan op onze website: www. de-faam.nl Vlissingse sportvereniging, een aansprekende persoon lijkheid en de tak van sport die een breed draagvlak heeft in Vlissingen en aan sluiting heeft bij NOC*NSF. De werkgroep 'Adopteer een talent' heeft een plan ingediend bij Delta Zee land Fonds om topsport en breedtesport elkaar meer te laten ondersteunen. Dit plan is gehonoreerd met een sub sidie van het Delta Zeeland Fonds. Het doel is dat er door de combinatie met topsport meer mensen worden gesti muleerd om te sporten en te bewegen. Daarnaast wordt de topsport ondersteund door de ontwikkeling van de talenten van topsporters. De werkgroep opereert binnen het Olympisch Netwerk van Sport Zeeland. gaat zich samen met zijn basket- F0T0: P.R. Naast de snijbloemen en planten hebben we een uitgebreid assortiment leuke hebbedinge tjes, Zeeuwse producten en sieraden Middelburgsestraat 28 - Koudekerke Tel. 0118-551746 - info<*|freesia-bloemkado.nl www.freesia-bIoemkado.ni- Openingstijden: Dinsdag t/fn vrijdag 9.00-12.15 uur en 13.15-17.30 uur. Zaterdag: 9.00-16.00 uur v Gerard van der Hoeven Het Admiraal de Ruyter- ziekenhuis is in het najaar gestart met voorlichtings bijeenkomsten voor kinde ren met eczeem. Op speelse - wijze, met boekjes, kleurpla ten, informatiebrochures en lifestyletips worden tijdens smeersessies zowel ouders als kinderen op de hoogte gehouden dat je met goed smeren van crèmes de symp tomen van eczeem niet kunt weghalen, maar wel kunt onderdrukken. Informatie en instructie zijn daarbij be langrijk. Eczeem komt steeds vaker voor bij kinderen. Het is vaak het gevolg van een te goede hygiëne. Tijdens een zalfspreekuur wordt in een stap penplan uitgelegd en geleerd op een doeltreffende manier crème aan te brengen. Dat zei derma toloog Annemie Galimont, die vorige wéék als gastspreker de pers tekst en uitleg gaf over de nieuwe behandelmethoden in het ziekenhuis, dat volgens Raad van Bestuurslid Huybert van Eek een turbulent jaar ach ter de rug heeft en inmiddels in rustiger vaarwater is terechtge komen. Een regelmatige per- slunch waarbij wordt ingegaan op nieuwe ontwikkelingen op het gebied van medische zorg in het ziekenhuis is ook een onderdeel van de koers die het ziekenhuis wil varen. Zo was er ook informatie over de behan deling van het huidkan kercentrum Zeeland van het ADRZ. Het aantal huid kankerpatiënten .stijgt fors en neemt ook in Zeeland toe. In het centrum van ADRZ zijn de doelstellingen kortere wachttijden en snellere doorlooptijden, uniforme behandeling en informa tie zodat sneller en effec tiever kan worden behan deld. Belangrijk hierbij is de samenwerking met huisartsen, een regionaal protocol met afspraken en een zorgpad. Samenwer king met ziekenhuizen buiten de regio is daarbij ook van groot belang. foto Vef-sciwfe VUsatngen. Watsvaat 109-111 0118-414031 Feto Verschoo/e Souburg, K«f*M4str&9t 67 0118-461762 fa'OvSBSCHOOWii ■"VERSCHQORE

de Faam | 2012 | | pagina 3