lavoir Zeeland Witgoed kapot? Komkommers HH$J— 131 Outplacement Sterk in werk 2 bakjes2.98^ 2 stuks Voorjaarssalade 1250 gr 1 .50. Clean Green markt in de Abdij Schellach's Boerenboter Provinciale finale van Read2Me Oud bewoners gezocht Rommelmarkt Jeu de Boules Concert Kamermuziek Hardcore show in Bar American Rondom de lijdenstijd OTAK Prénatal Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Lambada aardbeien "de lekkerste hollandse aardbeien, zacht en zoet" "Walcherse" De CliniClownSibedanken Kringloopbedrijf De Aanwinst voor hun jaarlijkse bijdrage. Wij wensen De Aanwinst veel succes met hun verdere werkzaamheden! "heerlijk bij dit mooie weer" Actueel: - Hollandse asperges - Biologische groente en fruittassen (Odin) - Honing trostomaatjes www.honingtomaten.nl Spanjaardstraat 18 Langeviele 1 0118-612229 4' 0118-767279 www.groentehal-middelbarg.nl groentehal<§)live.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 maart 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg Provincie Zeeland houdt mor gen (29 maart) de Clean Green markt in de Kloostergan gen van de Abdij in Middelburg. Tijdens deze markt kunnen belangstellenden kennismaken met de vele mogelijkheden op het gebied van duurzame facili taire dienstverlening en inkoop. Ook kunnen zij zelf duurzame producten of diensten aanbie den op de MVO-markt. Er is plek voor 100 personen die de presentatie kunnen bijwonen. Het begint om 13.30 uur met koffie of thee in de Oude Dorm- ter. Dagvoorzitter Adriaan van Engelen van Stichting Stimu- lar geeft daarna meer informa tie over duurzame energie, de MVO-bedrijfsstrategie. Ook is er informatie over duurzaam schoonmaken, elektrisch rijden, duurzame catering en puur cu linair. Daarna is er tot 17.00 uur een netwerkborrel. Middelburg De Boerenboter van Kaasboer derij Schellach in Middelburg is verkozen tot de lekkerste Boe renboter van 2012. De boter van Kaasboerderij Schellach werd door de smaakdeskun- digen in de jury beloond met een 9,4 en omschreven als een mooie volvette, boerse boter met veel diepgang, waaraan niets ontbreekt. www.boerderijzuivel.nl Middelburg In de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg houdt op vrijdag 30 maart de provinciale finale van Read2Me!, de voorlees- wedstrijd voor de brugklassen van het voortgezet onderwijs. De afgelopen maanden hebben leerlingen van de Christelijke scholengemeenschap Walche ren en het Scheldemond Col lege zich op school voorbereid. Zij lazen boeken van de Jonge Jury en de Canon van Neder land De winnaars van de lokale voorrondes nemen het 30 maart in de aula van de Zeeuwse Bi bliotheek tegen elkaar op. Dan wordt dé Zeeuwse voorlees- kampioen voortgezet onderwijs gekozen. Middelburg Woongoed Middelburg zoekt bewoners die in de Haven- dijkstraat of de Karelsgang hebben gewoond. Het gaat om bewoners van de 33 woningen in de Havendijkstraat en de Ka relsgang die aan het begin van de tweede wereldoorlog zijn gebouwd. De woningen zullen worden gesloopt en plaatsma ken voor nieuwbouwwoningen. Woongoed wil samen met be woners, omwonenden en oud bewoners stilstaan bij het verle den, het heden en de toekomst van de straat. Zij is daarom op zoek naar oud bewoners, verhalen en foto's over de straat en de buurt. Meer informatie is verkrijgbaar via het telefoonnummer: 0118- 691700. Middelburg Jeu de Boulesclub Middelburg houdt op zaterdag 21 april een grote rommelmarkt in de hal en buiten. Het is van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koudekerkseweg in Middelburg. Wie zelf spullen wil verkopen kan terecht in de overdekte hal of bij mooi weer buiten. Een plek huren kan voor 10,00 euro via 0118-6275^7. Entree is 1,00 euro. Kinderen gratis. Middelburg De Stichting Kamermuziek Zeeland houdt op zaterdag 31 maart een concert, waarop het Uriel Ensemble een programma met pianokwartetten speelt. Op hun programma de enige werken werk voor piano, viool, altviool en cello van Gustav Mahler, Richard Strauss plus het tweede Pianokwartet opus 26 van Johannes Brahms. De pianiste van het ensemble is Mitsuko Saruwatori, de strij kers zijn leden van het Concert gebouworkest. Het begint om 20.00 uur in de Zeeuwse Concertzaal in Mid delburg. Middelburg Bar American houdt in samen werking met Zeeland Hard core op vrijdag 30 maart een hardcore show. Een viertal (internationale bands betreden dan het podium. De hoofdact is de uit San Diego afkomstige heavy hardcore band World Of Pain. In het voorprogramma staan de uit België afkomstige bands The Last Shot of War en Headshot. De avond wordt geopend door het Brabantse Defy The Crown. Het begint om 21.00 uur en en tree is 5,00 euro. Middelburg In de serie orgelconcerten houdt de werkgroep orgel van de Gast- huiskerk in Middelburg op don derdag 29 maart weer een con cert. De Middelburgse organist Rien Balkenende speelt werken van Bach, Ruppe en Bijster. Het thema van dit concert is: Rondom de lijdenstijd. Het be gint om 20.00 uur en entree is 7,00 euro. Van Cittersweg 2a-3 Arnemuiden i T. 0118-606 9051 www.otak.nl wooninterieur IW - Wasmachine, vaatwasser of droger I rnVrni,i li ,V De kringloopwinkel voor iedereen. Zusterplein 13 Sint-Janstraat 20 Middelburg Telefoon: 01 18-638579 www.deaanwinst.nl y Aanbiedingen geldig van wo 28-03 t/m di 03-04 j

de Faam | 2012 | | pagina 6