Ontdek de voordelen Kunstmarkt in Ter Reede Concurrally Bellamypark wordt geopend De legende van de Titanic Stille week Evensong Keepers trainingsdag Nieuwe voorzitter Rabobank Deze vrouw Is uw man PRODUCTEN BELISOL 1 Kozijnen, ramen en deuren I in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen 1 GRATIS offerte vrijblijvend 1 en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 100% financiering mogelijk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 maart 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen In Ter Reede aan de Vredehof laan in Vlissingen is zaterdag 31 maart en zondag 1 april weer een Maritieme Kunstmarkt. Inmiddels is dit een traditie aan het worden. In het atrium staan circa veertig kramen met kunst werken, schilderijen, beeldende kunst, keramiek en sieraden. Op de kunstmarkt ligt het accent op maritieme kunst, maar de kunstenaars zoeken hun inspi ratie ook buiten de wereld van de zee. Verder is de Scheepsmo- delbouw Vereniging Vlissingen aanwezig met scheepsmodellen. Beide dagen zijn er live optre dens. Op zaterdagmiddag kun nen bezoekers vanaf 14.30 uur luisteren naar Menno Radema en op zondag is er om 14.30 uur een optreden van De Zingende Schippers. Het is van 10.30 tot 16.30 uur. De toegang is gratis en alles is rolstoelvriendelijk. Vlissingen Zondag 8 april, le paasdag gaan we met Café de Concurrent op vakantie. Dan is het namelijk alweer tijd voor onze jaarlijkse Concurrally. Het thema is dit jaar 'Op Vakantie'. Naast de eeste prijs reiken we dit jaar ook een orginaliteitsprijs uit. Dus doe je best.. Vanaf 12.00 uur kan je inschrijven, de deelname is gratis. Aan het einde van de middag kan je natuurlijk weer aanschuiven in onze satéhut op de eerste verdieping en het spektakel wordt afgesloten met de band Wood Works. www.conc.nl Vlissingen Het Bellamypark in Vlissin gen wordt zaterdag 21 april om 14.00 uur feestelijk geopend door wethouder Rob van Doo- ren. Het vernieuwde Bellamy park is klaar. En dat mag wor den gevierd. Na de heropening zijn er festiviteiten op het plein. Het feestelijke programma duurt tot 16.00 uur. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlis singen is er op zaterdag 14 april de nationale herdenking 100 jaar Titanic. Met het herden kingsprogramma wordt zoveel mogelijk de sfeer opgeroepen die past bij de ondergang van de Titanic. Ook andere uit de historie bekende scheeps- en vissersrampen voor de Zeeuwse en Belgische kust, zoals die van de Herald of Free Enterprise, krijgen de aandacht. Aan het programma werken mee het gelegenheidsstrijkorkest Ti tanic, shantykoor Het Veerse Scheepstuig, zangeres Lize de Hoog en de maritiem publi cisten Cor Heijkoop en Dirk Musschoot. Uitgevoerd worden muzikale werken als The White Star March, Alexander's Rag time band, Songe d 'Automne en Nearer my God to Thee. Het koor komt met de specials De Tietaniek, Ship ahoy, De Visschersramp van 1924 en De Schipbreuk. Het begint om 14.30 uur. Entree is 10,00 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Primera, Boekhandel 't Spui, BD-store en Saartje. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlissin gen is er op zondag 1 april weer een oecumenische Evensong. Deze staat in het teken van de stille week. Voorganger is de havenpastor van de Mission to Seafarers, Ank Robinson-Mul- ler, en het orgel wordt bespeeld door Gerard Boot. De Evensin- gers verzorgen de liturgische koorzang. Het begint om 17.00 uur en entree is gratis. Oost-Souburg VV RCS houdt op woensdag 28 maart een keepers promotie en trainingsdag. Dit jaar in samen werking met de organisatie Pro Goal. Het begint om 14.00 uur. De dag wordt afgesloten rond 20.30 uur met de uitreiking van certificaten voor de deelnemers. De deelnemers aan de keepers dag krijgen keeperstraining on der leiding van Maarten Arts of Harald Wapenaar. Om 17.30 uur is een demonstratietraining met Jimmy van Fessem en het Belgische keepers talent Ruben Smet. Deelname aan de dag staat open voor jeugdkeepers vanaf 8 jaar; Middelburg Chris Abbenhuis is benoemd tot directievoorzitter van Ra bobank Walcheren/Noord-Be veland. Hij begint per 1 juni. Abbenhuis volgt hiermee Jaap Wielaart op, die per 15 oktober is benoemd tot regiodirecteur bij Rabobank Nederland. Met de komst van Abbenhuis is het directieteam van de Rabobank Walcheren/Noord Beveland compleet. Oost-Souburg Het Souburgs Toneel En Ca baret speelt op zaterdag 7 en 14 april de klucht Deze vrouw Is uw man. Het stuk is geschre ven door Jan Tol. Het begint om 20.00 uur in de Zwaan in Oost- Souburg. Kaarten kosten 5,00 euro en zijn te koop bij Schin kel Assurantiën aan de Kanaal straat 37 en M. Jacobse aan de Lingestraat 19.

de Faam | 2012 | | pagina 4