en geraakt worden Amsterdam Baroque Soloists T> Finale Eastman Muziekprijs H^rrr kïoa 55+ ACTIE Hotel Zuiderduin PRIJZEN: U de maoe BURO Chinees Wokrestaurant "Happy Wok" Da Vinciplein 6, 4462 GX Goes Tel.: 0113-212070 - http://goes.happywok.nl Onbeperkt eten drinken In de maand APRIL sterke drank (normaal buiten arrangement om) nu voor C 1 (per consumptie per volwassene max. 2 drankjes) Normaal v.a. 2,50 bijv. whisky, liquers, Irish coffee, French coffee e.d. De kinderen kunnen paaseitjes zoeken! Joris Linssen met zijn band Caramba. FOTO: ASTRID VAN L00 Wie waar dan ook ter wereld in kringen van Oude Muziek laat horen Nederlander te zijn, zal gevraagd worden naar de landgenoten Gustav Leon- hardt, Frans Brüggen vormt Ton Koopman. Deze muzikale giganten vormen een drieman schap dat in de oude muziek baanbrekend werk heeft ver richt vanaf de jaren zestig, in Nederland, maar ook ver daar buiten. Koopman is kortom wereldtop, hetgeen over de grenzen soms beter beseft lijkt te worden dan in het cultuur- arme Nederland. Koopman is even gemakkelijk organist, kla- vecinist als dirigent, met name van zijn vermaarde Amster dam Baroque Orchestra, dat in 1979 opgericht werd. In 2005 voltooide hij een veelgeroemde cd-cyclus met de complete cantates van Bach. In hetzelfde jaar startte hij een niet minder ambitieus project, namelijk het opnemen in zijn totaliteit van de muziek van Dieterich Buxtehude, Bach's belangrijk ste invloed en voorloper. Van dit project kan tijdens het concert in Vlissingen een graantje meegepikt worden, in de zin dat een kleine bezet ting uit Koopman's grote orkest zich op de kamermu ziek van Buxtehude zal toe leggen, welke even inventief als hart veroverend is. Vrijdag 30 maart in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. Het concert begint 's avonds om acht uur. De toegangsprijs bedraagt 20 eurossieke en de kaarten zijn te bestellen via www.theaterverkoopzee- land.nl Onder auspiciën van de Vereniging Vrienden van het Zeeuws Orkest wordt voor de elfde keer de Eastman Muziek prijs voor de Zeeuwse Jeugd gehouden. De vereniging vindt het van het grootste belang dat er prik kels uitgaan naar de Zeeuwse jongeren om zich te bekwamen op muzikaal gebied, hetzij instrumentaal dan wel vocaal, waarbij geen enkele stijl uit het klassieke repertoire buiten beschouwing hoeft te blijven. De Eastman Muziekprijs voor de Zeeuwse Jeugd stelt zich ten doel om de Zeeuwse jeugdige amateur muziekbeoefenaars in de gelegenheid te stellen hun talenten en vaardigheden te tonen aan een professionele jury. De leeftijdgrenzen zijn daarbij verdeeld in een cate gorie A (tot en met 15 jaar) en een categorie B (van 16 tot en met 19 jaar). De finale van de East man Muziekprijs voor de Zeeuwse Jeugd is vrijdag 30 maart in de Zeeuwse Concertzaal Middelburg en begint om 20.00 uur. De entree is gratis. Tijdsduur prijs p.p. prijs per kind tot 12 jaar: 2 uur: 25,00 €15,00 2,5 uur: 27,50 16,00 3 uur: 30,00 €17,00 Wanneer u ouder dan 55 bentkunt u op alle maandagen, woensdagen en donderdagen gebruikmaken van de 55+ actie. Per persoon (55+) krijgt u dan 4,50 korting. U krijgt van ons gratis een uitrijkaart van Parkeerterrein Zeelandhallen. Happy wok, ruime keuze, veel gezelligheid Ook voor alle feesten en partijen J -f FLETCHER HOTELS Kinderen van 0 t/m 3 jaar gratis Kinderen van 4 t/m lï jaar ontvangen 50% korting Reserveren is gewenst. Bel 0118 - 561 810 De Bucksweg 2 4361 SM Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Chinees Wokrestaurant BUFFET 3 verschillende soorten soep diverse koude voorgerechten warm buffet met o.a. geroosterde pekingeend, gebakken grote garnalen en 10 andere soorten lekkere gerechten. 80 verschillende wokgerechten zelf samen te stellen. Bij de tepanyaki heeft u keuze uit 12 verschillende soorten vlees, Jip en Janneke, de mjoeziekul is een feestelijke familiemusical voor iedereen vanaf 4 jaar over de twee leukste kinderen van Nederland en over hun vader, moeder, Takkie en Siepie. De liedjes zijn van Fay Lovsky. De musical is op zaterdag 31 maart te zien in Stadsschouwburg Middelburg om 14.00 en 16.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl FOTO: PR Geniet van een luxe, uitgebreide Paasbrunch op Eerste Paasdag bij Zuiderduin Beachhotel. De brunch bestaat broodsoorten, salades, warme en koude gerechten vleugje Pasen. Proef het voorjaar! Z 's

de Faam | 2012 | | pagina 43