Je bent nooit te oud om te leren internetten! Binnenkort bij de PZC: PZC 02344 44 Avorïturenpark f Hëllendoofn Vier dagen v.a. 139 p.p. All Inclusive in Duitse Harz Koop de PZC of neem een proefabonnement. Be! de gratis internet helpdesk Win een dag vol vermaak in Digitale slimmigheden Lezersactie Zaterdag 7 april Dinsdag 10 april Woensdag 18 april Woensdag 2 mei Woensdag 23 mei Zaterdag 26 mei Dinsdag 29 mei Woensdag 30 mei lekker dikke krant voor de Paasdagen al het nieuws van het Paasweekend Zorgbijlage "In Balans" speciale bijlage "Autoland" bijlage "Open Haven Dag" Zeeuwse Voetbal Awards al het nieuws van het Pinksterweekend bijlage "Dag van de Bouw" zeeland nazomer ndernemer Bel 088 - 013 99 10 of kijk op www.pzc.nl/abonneren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 28 maart 2012 De Faam pagina 41 Internet is niet meer weg te denken uit het dagelijks le ven. Toch worstelt een flinke groep mensen nog met com puters en internet. Gelukkig is goede hulp snel te vinden. U kunt steeds meer met een paar drukken op de knop. U heeft alleen een computer met internet nodig. Zou u dat ook wel willen, maar heeft u moeite met computers? U bent niet de enige. Goed nieuws Een flinke groep Nederlanders maakt nauwelijks of geen ge bruik van computers en inter net. Omdat ze voor hun werk nauwelijks met computers te maken hebben. Omdat ze niet zien wat internet voor hen kan betekenen, of denken dat het te moeilijk is. Voor u en al die an deren hebben we goed nieuws: je bent nooit te oud om het te leren! Aan de slag Met een beetje h,ulp en uitleg kunt ook u snel aan de slag: websites opzoeken en bekijken, e-mails versturen, chatten met familie en vrienden, en nog veel meer. Wilt u hulp met computeren? Bel dan de gratis Internet Helpdesk via 0800-0234444. U krijgt dan meteen iemand aan de lijn aan wie u vragen kunt stellen. En die u adressen geeft in de buurt, waar u kunt bin nenlopen, of een korte cursus volgen. Vaak kunt u voor een klein bedrag lid worden, zodat u altijd bij iemand terechtkunt met vragen of problemen. Doe vandaag nog iets aan die angst voor de computermuis. *nl/actiè' Computeren en internetten wordt makkelijker en leuker met deze tips: Wachtwoord Een goed wachtwoord be staat uit een combinatie van acht letters, cijfers en tekens. Bedenk een zin die u gemak kelijk kunt onthouden en zet de beginletters van elk woord achter elkaar. 'Ik eet elke dag 2 kiwi's 1 appel' wordt dan 'Ieed2k&la'. Slotje Bankieren of betalen op in ternet? Controleer dan of het internetadres begint met 'ht- tps' en of er een afbeelding van een slotje in de adresbalk staat. Dit is een teken dat u op een beveiligde website bent. Help! Als een computerprogramma niet meer reageert, kunt u het uitschakelen in het menu Taakbeheer. U opent het menu Taakbeheer door de toetsen Ctrl Alt Delete tegelijk in te drukken. 'Je bent nooit te oud om te lerenis een initiatief van Digivaardig Digiveilig, het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie, en de Europese Unie. Geniet nu wel heel voordelig van een ontspannen week end of midweek op basis van All Inclusive. Of je nu met z'n tweeën op een idyllische plek van de natuur wilt ge nieten, de gezellige omlig gende dorpen wilt bezoeken of met het hele gezin in de bossen er op uit wilt, in de Duitse Harz is het allemaal mogelijk! U verblijft in Familiehotel Panoramic***, rustig in 't groen gelegen net buiten het centrum van Bad Lauter- berg. Het hotel beschikt over verschillende restaurants, een cocktailbar, overdekt zwembad en miniclub met een uitgebreid activiteiten programma. Inbegrepen 3x overnachting in een tweekamerappartement 3x ontbijt- en dinerbuffet 3x eenvoudig lunchbuffet met saladebar 3x koffie met gebak Van 10.00-21.00 gratis drank jes in de restaurants lx minigolf Gratis gebruik van zwembad en sauna Gratis parkeren Het arrangement is geldig tot en met 29 nov 2012, aankomst dagelijks. Prijs is excl. toeristenbelasting, calamiteitenfonds en reserve- ringskosten. Informatie en boekingen Voor prijzen en reisduren, kijk op www.arke.nl/wegener, bel met Arke tel.: 0900-8847 (€0,15 p.m.) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener-Harz aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/ SGR voorwaarden van toepas sing. Tiesstctl undernen Ifg gtèm 1110.I fjl 0^er7/>kf editie festival 24 aug tfiT):4 sept 2010 tf

de Faam | 2012 | | pagina 41