Ben jij I MX Www.adrz JL een ambitieuze medewerker in zorg welzijn niveau 3? verzorgende verzorgende (IG) mdgo-er verpleegkunde leidster kinderopvang spw-er werkt met u waleheren Supportwerker MMZ niveau 4 O T'X Student medische beeldvormende technieken m/v admiraal de ruyter ZIEKENHUIS Arduin biedt je een baan en de opleiding tot Supportwerker niveau 4 Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl Wijziging openingstijden Orionis Walcheren. Op vrijdag 6 april (Goede Vrijdag) is het kantoor van Orionis Walcheren aan de Oostsouburgseweg 10 te Vlissingen gesloten. De productieafdelingen zijn deze dag wel open. Op maandag 9 april (2e paasdag) en maandag 30 april (Konin ginnedag) zijn alle productieafdelingen en het kantoor van Orio nis Walcheren gesloten. En wil je van je niveau 3 graag niveau 4 maken? woensdag 28 maart 2012 De Faam pagina 38 ononis Van 3 naar 4: Werken en Leren: Supportwerker: Doen! Per 1 juni 2012 start weer een groep leerlingen om opgeleid te worden tot Supportwerker niveau 4 (landelijk erkend diploma SPW-MMZ 4). Wij zoeken kandidaten die reeds beschikken over een niveau-3 opleiding, bijvoorbeeld (zieken-)verzorgende, mdgo-verpleegkundige, leidster kinderopvang, KV/JV of SPW/MMZ, aangevuld met enige werkervaring. Je werkt en leert binnen Arduin met ondersteuning van ervaren docenten van het ROC Zeeland en coaches van Arduin op basis van ervaringsgericht leren. De opleidingstijd bedraagt 1 tot 1,5 jaar, afhankelijk van de al bij jou aan wezige competenties. Arduin vergoedt de opleidingskosten volledig en een deel van de studie-uren. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing, daarnaast biedt Arduin een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. De grootte van het dienstverband wordt in overleg vastgesteld. Je ontvangt een salaris op basis van de CAO, waarbij rekening wordt gehouden met je huidige/laatst verdiende salaris. Na het werken-leren traject krijg je een vast dienstverband binnen Arduin. Tijdens de opleidingsperiode werk je als leerling-supportwerker in een vast team in een woning, dagbesteding of bedrijf van Arduin in de regio Zeeland, volgens een wisselend rooster met o.a.,slaap- en weekenddien sten. Daarnaast ga je op een vaste dag in de week naar de lesdag in Middelburg en werk je aan je persoonlijke ontwikkeling en competenties. Als leerling-supportwerker ondersteun je cliënten om deel te kunnen nemen aan de maatschappij, stimuleer je zelfredzaamheid en ondersteun en verzorg je daar waar nodig.'Je werkt in een zelfsturend team. Samen met je collega's zoek je naar nieuwe mogelijkheden om de ondersteu- ningsvragen te realiseren. Wil jij werk maken van je carrière binnen de zorg? Vraag dan een informatie- en sollicitatiepakket aan op werken@arduin.nl of bel naar 0118-434531. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Isabella Goeree of Maurits van Luijk, personeelsfunctionarissen, telefoon: 0118-434535/6. IA ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis is een zich verjongend en dynamisch ziekenhuis met ambitie, dat zorg wil bieden aan alle inwoners van Midden Zeeland en Schouwen- Duiveland, in de zomer ook nog aan vele toeristen, en bestaat uit verschillende loca ties. Veel innovatie is mogelijk en de diverse vakgebieden zijn volop in ontwikkeling. Ben je geïnteresseerd in mens én techniek? Voor de afdeling Beeldvormende Technieken zoeken wij met ingang van september 2012 een enthousiaste: Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 32 uur per week, voor de duur van de opleiding. Vacaturenummer: 12.42 Functie-informatie: Je krijgt een leer-/arbeidsovereenkomst bij het ziekenhuis en je volgt de 4-jarige opleiding HBO bachelor MBRT duaal bij Fontys Hogeschool te Eindhoven. Meer informatie over de opleiding is te vinden op: www.fontys.nl/paramedisch Wij zoeken een kandidaat die: -beschikt overeen HAVO-/VWO-diploma met het profiel Natuur/Gezondheid of Natuur/Techniek of een MBO-opleiding op niveau 4 met aantoonbare kennis van natuur-en wiskunde; -gelijktijdig wil werken en leren; -affiniteit met techniek heeft. Wij bieden: Conform de cao-ziekenhuizen een leer/arbeidsovereenkomst aan, gedurende de 4-jarige opleiding bij Fontys Hogeschool te Eindhoven. De kosten van de opleiding zijn voor rekening van het ziekenhuis en gedurende de opleiding ontvang je zakgeld/salaris eveneens conform de CAO-Ziekenhuizen. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij praktijkopleider mevr. M. van der Maas (0118) 425 581 of bij de teamleiders mevr. M. de Bree (0118) 425 584/(0113) 234 018 en dhr. G. Dijkgraaf (0118) 425 293. Sollicitaties: Ben je geïnteresseerd in deze vacature? Ga dan naarwww.adrz.nl/professionals/vacatures. Hier kun je het sollicitatieformulier invullen en jouw motivatiebrief en curriculum vitae bijvoegen. Sluitingsdatum: 12 april 2012 De gesprekken vinden plaats op 17 april 2012 Deze vacature kun je ook vinden op intranet, www.adrz.nl en www.zz.nl o-p-teoers beter! Admiraal v>e R.u.yter -Z,ieteei/vhu.L£.

de Faam | 2012 | | pagina 38