Uw Slager SLAGERIJ WISSE |'io% i Vitaminehoek "De Krasse" mmitmE Ruitersport Sissi De btakhuffesi en tuinhui; www.uitaminehoekdekragge.nl Torenstraat 4 tel. 0118-566066 www.slagerij-wisse.nl I Altijd1 korting op alles Torenstraat 19 Meliskerke Uerse Hollandse spinazie Uersgesneden snijbonen Kiwi's Uerse ananas Zeeuwse appelsap Hsperge-scharrelsalade Bintje aardappelen kg 1.49 400 gram 1.75 10 stuks 2.25 bakje 1.49 2 liter 2.50 200 gram 1.49 zak 5 kg €1.25 Hoogedeure Makelaars i/c/fJt Uw vr'jheid zonder autorijbewijs De voordeligste Dorpsraad Grijpskerke vergadert in nieuw onderkomen Vers uit eigen keuken Rapenburswes 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 Voor al uw vers vlees, vleeswaren, Zeeuwse specialiteiten en catering AANBIEDINGEN DEZE WEEK: Gemarineerde speklappen 500 gram 3.49 Boomstammetjes per stuk 0.99 Babi pangang uit eigen keuken 250 gram 2.49 Salami uit eigen keuken 100 gram 1.79 Saksische leverworst uit eigen keuken 100 gram 0.99 Kippenham 100 gram 1.99 Champignonsalade .100 gram 1.45 Jonge Weijdeland kaas 500 gram 4.75 Jonge Komijne Weijdeland 500 gram 4.75 Old Weijdeland 500 gram 6.25 Freedom to move Ligierlxo vanaf 9.995€ Meliskerke-Tel. 0118-561748 RAPENBURGWEG 1 - MELISKERKE 0118-561748 06-13591348 Meer info en foto's: www.garagefrancke.ni |J. |H Taxateurs - Bouwkundig Advies Hoogedeure Makelaars Taxateurs Aanloop 26 - 4357 HK Domburg 0118 853838 of 06 22 51 88 41 ^www.hoogedeuremakelaars.nl c-- Decostyle Greenstyle Biancasa Nuttige verbinding Aangenaam verrast is de Dorpsraad door de plannen om de oude gemeenteloods aan de rand van het dorp, vanuit richting Aagtekerke, op te knappen. De loods waar troep ligt opgeslagen biedt een desolate aanblik bij binnenrijden van het dorp en was al lange tijd een doom in het oog. De Dorpsraad Grijpskerke is volgens voorzitter Bommeljé een nuttige verbinding tussen dorpe lingen en de Gemeente Veere. Toch kunnen ze ook zaken bewerkstelligen buiten de gemeente om. Als voorbeeld geeft hij de interne oplossing van klachten over stankoverlast van een ten noor den van het dorp gelegen kippenfarm. "Naar aan leidingvan de klachten heeft de eigenaar ons zijn goede wil getoond en aanpassingen te hebben verricht om de stankoverlast tegen te gaan. Na een grondige verbouwing nodigt hij de inwoners van Grijpskerke uit om dat zelf te komen bekijken tijdens een open dag in mei. Kijk, zo hoort het!" Website: www.grijpskerke.info/dorpsraad Door al uw aardappelen, groenten, fruit, salades en versgesneden groenten. De dorpsraad van Grijpskerke hield vorige week woensdag een reguliere bestuursvergadering. Die was voor het eerst in de nieuwe locatie, het wijkcentrum Nimmerdor. Het is het nieuwe on derkomen gevestigd op het oude landgoed in de hoeve van een voormalig fruitbedrijf. Op de be nedenverdieping is een nieuwe gym- en sport zaal gevestigd, er is een jeugdhonk, een commerciële ruimte en het nieuwe onderkomen als dorpshuis. Op de bovenste verdieping verre zen appartementen. De officiële opening van Nimmerdor staat gepland op vrijdag 8 juni en zal op feestelijke wijze plaatsvinden. De Dorpsraad is blij dat aan de gevel van het nieuwe complex een plaquette zal worden ont- huid ter herinnering aan WOU. Of liever gezegd in ere hersteld. Volgens Dorpsraadvoorzitter Ben Bommeljé was er vroeger in het voormalige Dorpshuis aan de Kerkring een plaquette die ooit is aangeboden door de Oranjevereniging, maar die tijdens een verbouwing in de negentiger jaren bij sloopwerkzaamheden verloren is gegaan. De bestemming van het voormalige Dorpshuis aan de Kerkring is overigens nog onbekend. Tijdens de vergadering bleek dat er nog geen kopers voor het pand zich hebben gemeld. Schuitvlotstraat Eén van de speerpunten van de Dorpsraad Grijpskerke is de reconstructie van de Schuit vlotstraat. Na de aanleg van de N57 is de straat een knooppunt en een doorgaansroute voor zwaar verkeer zoals vrachtauto's, trekkers en bus sen. "De straat is daarvoor eigenlijk te smal zodat regelmatig spiegels van doorgaand verkeer sneu velen door bijvoorbeeld lantaarnpalen die te dicht bij op de weg Staan. Aanpassing van de straat vinden wij noodzakelijk" aldus Bommeljé. Ook de gevaarlijke verkeerssituatie op het punt Gasthuisstraat kan worden verbeterd. Aan kern wethouder Jaap Melse van de gemeente Veere wordt gevraagd om in ieder geval een tijdelijke oplossing te zoeken voor de verkeersveiligheid. "Dat is ons gevraagd door ouders en schooldi rectie omdat kinderen daar moeten oversteken. Gedacht zou kunnen worden aan het plaatsen van een stoplicht voor het aankomend verkeer, zodat fietsers veilig kunnen oversteken."

de Faam | 2012 | | pagina 33