Walchers Paasnieuws 39.- Snel verdiend: 100.-extra korting! soa Paasconcert Priscilla Mark El-team actie voor Voedselbank WEBSHOP ONLY Fabriekswinkel fieuw project Berkenhof s ropical Zoo gaat open n bestekset kookset kookset koekenpan Paasbrunch Mae Uku Paasknutselen Klepperhoeve Kijk eens naar die messcherpe prijzen en wat dacht je van een koekenpan voor 5.- bij aankoop van een voordelige, vierdelige kookset. Uniek! ooie beginset Palermo, modern en luxueus Vivaldi, strak en stoer .euk cadeau Festival, elegant en stijlvol www.sola-fabriekswinkel.nl onstarsce Magdalenastraat 2-4 Goes Sola biedt de grootste keus, de beste kwaliteit, de hoogste korting en levenslange garantie! adendamme familie Antes van Berken- 's Tropical Zoo in Kwa- ïdamme heeft de afgelopen anden hard gewerkt aan het uwe project waarmee de nóg leuker is. De deuren het nieuwe project zwaaien ens het paasweekend open. a ondergronds in de fos- enmijn en ontdek dino's, mmoeten en sabeltandtij- s. In een heuse mijn moet erst even wennen aan het iker. Klauwen, tanden, edels en nog veel meer pre- corische dierenfossielen kom ;gen in de mijngangen, rrrr... wat een reuzen moe- er vroeger rondgelopen hebben. Wie niet zo dol is op al die oergriezels, kan op safari gaan bij de 'Afrika Expo'. Daar sta je neus aan neus met een neushoorn en oog in oog met woeste leeuwen", vertelt Jeroen Antes van de zoo. Maar de leeuwen willen ook wel met bezoekers op de foto. De Belgi sche kunstenaar Dirk Claesen is in de arm genomen om een prachtige collectie Savan- nedieren te kunnen tonen. Voor kinderen zijn er tijdens de Paasdagen twee spannende speurtochten. Open tijdens de Pasen: 10.00 tot 17.00 uur. www.tropicalzoo.nl us aan neus met een neushoorn of oog in oog met een este leeuw. Dat kan vanaf de Pasen bij Berkenhofs Tropi- Zoo in Kwadendamme. FOTO: P.R. Middelburg Priscilla Mark van der Feen houden op zondag 1 april een paasrecital aan de Turfkaai 29 in Middelburg. Sopraan Priscilla wordt begeleidt door haar broer Mark op piano. De Middelburgse huiska mer, waar Priscilla en Mark opgroeiden leent zich prima voor een intiem paasconcert met prachtige geestelijke liederen van een paar van de belangrijkste compo nisten zoals Mendelssohn, Reger en Bach. Beide talenten zijn klassiek geschoold en vanaf hun vroege jeugd vertrouwd met muziek van deze componisten. Ze weten op een creatieve \yijze oude muziek tot (nieuw) leven te brengen. Zij groeiden op in Priscilla en Mark uit Middelburg werden al op zeer jonge leeftijd geïnspireerd door de vele concerten waar zij mee naartoe werd genomen. FOTO: P.R. een groot, muzikaal gezin waar vooral klassieke muziek en jazz haar met de paplepel werd ingegoten. Priscilla en Mark treden regelmatig succesvol op in zowel Nederland als het buitenland. Het huiskamer concert begint om 14.30 uur en duurt tot ongeveer 15.30 uur. De toegang is gratis. Middelburg Het Ei-team van Lions Club Middelburg zamelt geld in voor Voedselbank Walcheren. Elk voorjaar komt het El-team van Lions Club Middelburg in actie. Zij verkoopt dan paaseieren voor het goede doel. Sinds de start in 2006 heeft Lions Club Middel burg zo al 54.000 euro kunnen overmaken aan goede doelen die een sterke band met Zee land hebben. Het goede doel in 2012 is de Voedselbank Walcheren. Het is dringend noodzakelijk om de aanhanger van de regio nale koelauto, waarmee de Voedselbank Walcheren voor de hele provincie naar het distributiecentrum in Tilburg rijdt, te vervangen. De Lions- verkopers staan op zaterdag 31 maart van 10.00 tot 16.00 uur op de Markt en bij de Geere- voetbrug (bij de AH XL) in Middelburg. Via de website www.eiteam.nl zijn ook fraaie bedrijfs- en gezinsbokalen te bestellen, met respectievelijk 3 en 1 kilo kakelverse paaseieren. Oost-Souburg Stichting Mae Uku houdt op maandag 9 april een paasbrunch. Met soep, brood, broodjes, salades en desserts. Ook is er koffie en thee en zijn sappen. Deel name kost 6,00 euro voor volwassenen en 3,50 euro voor kinderen. Het is van 11.30 tot 14.30 uur. Aanmelden kan, in verband met de planning, tot vrijdag 30 maart via het telefoonnummer: 06- 41433059. "3 www.mae-uku.nl Middelburg Kinderboerderij de Klep perhoeve aan het Mei veldpad 55 in Middelburg houdt op Woensdag 4 april een paasknutselmiddag. De kinderen gaan samen met de boerderijmedewerkers eieren beschilderen en een doosje maken om ze in te doen. Ook is er iets lekkers voor bij het knutselen. De activiteit is bedoeld voor kinderen van vier tot en met tien jaar. Kinderen zijn tussen 13.30 en 14.30 uur welkom. Mee doen kost 2 euro. koekenpan Pakje voordeel Constateer je ondanks normaal gebruik een fabrieksfout? Breng dan het artikel lar een Sola Fabriekswinkel. Je krijgt een euw exemplaar zonder bijbetaling, ongeacht >e lang je het artikel bezit. UJ Prachtig geraffineerd gematteerd ei L/idiid, Vivaldi, de vrolijke noot in de keuken Silicone ring geeft stijlaccent en dekt goed geluidloos af 9-persoons, 90-delig zware kwaliteit, mat zilverwit edelstaal 18-10 499r- "WM 4-delig met deksels topkwaliteit zilverwit edelstaal 18-10 4-delig met deksels met silionen afwerking zilverwit edelstaal m- 82-delig, 8-persoons, zilverwit edelstaal Vul uw kortingscode con82 in en betaal in de webshop géén449r> geenTftr maar slechts 0 26 cm met keramieke, krasvaste anti-aanbaklaag t.w.v. 21.95 voor Keus uit 10 modellen! tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113-21 1111 ma 13.00-17.30 uur di wo vrij 09.30-17.30 uur do 09.30-21.00 uur za 09.30-17.00 uur

de Faam | 2012 | | pagina 17