Wasmachine kapot? collectecoördinatoren - voor Veere en Arnemuiden Hollandse tomaten 1 kg 1.98 Verse fruitsalade 250 gr 1 .25. Verse ananas per stuk 1 Bel (0118) 572427 Het Nederlandse Rode Kruis Voorstelling De Ploeg Gratis proefrijden bij rijschool Dek Wervelende solo optredens Concert van pianiste Eline Zeeuwse Kinder kunstweek Boekenbeurs brede school INbeweging komt naar Middelburg "uit eigen keuken" Spanjaardstraat 18 0118-612229 AcfUeel: - de eerste Hollandse - verse doperwten - honing tomaatjes (heerlijk Langeviele 14 0118-767279 Aanbiedingen geldig van wo 21-03 t/m di 27-03 tilroeoptiek brilmode contactlenzen walstraatSt vlissingeh 0118-412370 www.tilroe.nl www.aangeenbrugelectro.nl www. datrepareeri kzelf weln I zoekt Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 maart 2012 De Faam pagina 6 Middelburg Banken vallen om, de politiek versplintert, de Arabische we reld brandt en Europa trilt op zijn grondvesten. Voortekenen. Alles wijst erop dat de hoog ontwikkelde Maya's gelijk gaan krijgen: op 21 december 2012 vergaat de wereld! Slechts een kleine 'ploeg' zou overleven, en die ploeg, dat is Dé Ploeg! Zij zien geen enkele reden om aan de inzichten van de Maya's te twijfelen. Dat is te zien tijdens de nieuwe voorstelling van ca baretgezelschap De Ploeg op 23 en 24 maart vanaf 20.00 uur in de Stadsschouwburg Middel burg. De Ploeg bestaat uit Peter Heerschop, Viggo Waas, Han Römer, Titus Tiel Groenestege en Genio de Groot. Zij maak ten eerder voorstellingen als, de Driestuiversopera, Festen, Ben Hur en het VPRO-programma Familie Van der Ploeg. schouwburgmiddelburg.nl uur aan de Ravesteijnweg 1 in Middelburg. dekverkeersopleidingen.nl Middelburg Dek houdt zaterdag 24 maart een open dag. Geïnteresseer den mogen gratis proefrijden met auto, motor, vrachtauto of bus. In de auto mogen zelfs 16-jarigen al een gratis proefrit doen. Het is van 12.00 tot 16.00 Middelburg Musicologiestudenten van Albert Clement houden op dinsdag 27 maart een concert. Ze spelen werken van Bach en Chopin tot Saint-Saëns en Rachmaninov. Wervelende solo-optredens aan de piano en sprankelende duetten worden afgewisseld met gezangen door het RA Choir onder leiding van Elisabeth van Duijn-Blom. Sopraan en zangdocent Gon- nie van Heugten zal de avond opluisteren met een bijzon der gastoptreden. Het begint om 20.00 uur in de Roosevelt Academy aan de Lange Noord straat 1 in Middelburg. Entree is 7,50 euro. Middelburg De jonge pianiste Eline Smit geeft op zondag 25 maart een concert in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat in Middelburg. Op het pro gramma staan werken van Cho pin, Debussy, Khachaturian en Rachmaninoff. Eline volgde de vooropleiding klassiek piano aan het conservatorium in Arnhem, Nieuws Bij de Superstore van Lego van Toys XL in Middelburg is zaterdag 31 maart een gratis workshop voor kinderen van 12.00-17.00 uur. De workshop wordt gegeven door een Lego-specialist en kinderen kunnen samen bouwen. FOTO: P.R. waar zij deel uit maakte van de Jong Talentenklas. Sinds dit jaar studeert zij Performing Arts aan de Roosevelt Academy in Mid delburg. Entree is gratis. Middelburg De Kinderkunstweek is van 22 maart tot en met 1 april. Dit is een week voor vier- tot twaalf jarigen waarin beeldende kunst centraal staat. Kinderen maken tijdens deze week kennis met beeldende kunst van volwas senen en doen dit in hun om geving: bij galeries en musea in de buurt. Niet alleen gaan de kinderen zelf naar kunst kijken, ze doen ook ervaring op met de materialen en technieken die kunstenaars zelf gebrui ken. 2012 betreft een pilotjaar, waarin een klein gedeelte van de Zeeuwse scholen partici peert. De organisatie hoopt dat in 2013 alle Zeeuwse scholen met de Kinderkunstweek mee doen. Tijdens de kinderkunst week is Galerie-t woensdag tussen 13.00 en 16.00 uur extra open. Speciaal staan deze week 24 stoeltjes met tafeltjes klaar waar kinderen minikunstwerk- jes mogen maken, die ingelijst tot en met 1 april in de galerie te zien zullen zijn. Tevens kun nen kinderen in de galerie een kunstwerk uitkiezen waarmee ze zelf op de foto gaan. De gale riehoudster zal over dat kunst werk ook meer vertellen. www.kinderkunstweek.nl Middelburg Voor het vijfde jaar organiseren een aantal enthousiaste moe ders van de brede school Mid delburg-Zuid een boekenbeurs op zaterdag 31 maart. Van tevo ren kunnen er boeken worden ingeleverd door mensen die hun boeken willen verkopen. Van de opbrengst gaat de helft naar de verkoper en de helft naar de school, die er nieuwe boeken voor de schoolbibliotheek van koopt. De boekenbeurs is mede dankzij het grote aanbod van boeken al jaren een succes. Het is van 10.00 tót 13.00 uur in de grote zaal van het Pallet aan de Johan van Reigersbergstraat 2 in Middelburg. Middelburg Peter Lambreghts uit België, voorvechter van de Europese beweging voor onafhankelijk leven voormensen met een be perking, komt naar de bijeen komst van INbeweging in Mid delburg op dinsdag 17 april. De strijd voor onafhankelijk leven brengt verandering in de levens van mensen. Het begrip opent ieders ogen. Het maakt mensen met een beperking meer bewust van hun mogelijkheden. De bij eenkomst is van 10.30 tot 16.00 uur. Aanmelden kan via www. inclusie.nl/aanmelden. lwé www»groentehal^ffiiaöelburg«iii gr oenteha Xdilive.nl UW BRIL IS MAATWERK DAAROM KIEST U VOOR TILROE OPTIEK iiiiiMiiuiiiymi tilroeoptiek tilroeopticien vöftl |B#1 Geopend: Dj, Vo en Vrijdag van 9.30-17.00 Pauze 12.®°- 13.<"> Oude Veerseweg la - 43jz ail IISS5 •u ©6 340 18-i 95 - itifo@ramKiburg.nl www.rainsjburg.nj Afdeling Walcheren Van 24 tot en met 30 juni 2012 wordt op Walcheren de jaarlijkse collecte gehouden. De opbrengst gaat in zijn geheel naar de afdeling Walcheren van het Rode Kruis. Om de collecte succesvol te laten verlopen, zoekt het Rode Kruis collectanten op heel Walche ren en collectecoördinatoren voor Veere en Arnemuiden. Taken (periode maart - juni): Contacten onderhouden met zowel de wijkcoördinatoren als de afdelings bestuurder, die verantwoordelijk is voor de collecte; informeren en adviseren van de wijkcoördinatoren over de collecte; inventarisatie en bestelling van de collectematerialen; gereedmaken van de collectebussen (inclusief sluiting); verdeling van de collectematerialen en promotiemateriaal onder de wijkcoör dinatoren (rondbrengen of op laten halen); ophalen van de collectebussen bij de wijkcoördinatoren (of laten brengen); storting van de collecteopbrengst per dorp; rapporteren van de totaalopbrengst en de opbrengst per dorp aan de afde lingsbestuurder. Aangeboden: Ondersteuning bij de werkzaamheden; Onkostenvergoeding. Meer weten? Stuur een e-mail naar bestuurslid Ellen Verhofstad: e.verhofstad@planet.nl of bel 0118-602719/06-22053754. Ook collectanten kunnen zich hier aanmelden.

de Faam | 2012 | | pagina 6