Shelters Ceilings www.sheltersandceilings.nl Aircoservice 89,- incl. BANBENfUOP DE SPECIALIST IN Boeken te koop in de bieb Nieuw fruitpakket voor CSC Jaarlijkse Voorjaarstocht Bingo Majoraat gaat niet door Boomfeestdag Ensemble Schönbrunn Open Tennisdag bij L.T.C Dos SPANPLAFONDS - OVERKAPPINGEN - CARPORTS - LUIFELS - ROLLUIKEN Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). Er is weer volop vers Zeeuws zuiglamsvlees Voor al uw reparaties onderhoud aan alle merken Hertzweg 30, Middelburg tel. 0118-615126 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 maart 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Oost-Souburg Bibliotheek Oost-Souburg aan de Kanaalstraat houdt van dinsdag 20 maart t/m zater dag 24 maart een verkoop van afgeschreven boeken. Er is een ruime keuze in verschillende romans, informatieve boeken, jeugdboeken, prentenboeken en ingebonden tijdschriften. De verkoop is tijdens openingsuren van de bibliotheek: Maandag t/ m vrijdag van 13.30-17.30 uur en zaterdag van 10.00-12.30 uur. Volwassen boeken kosten één euro en tien voor 7,50 euro. Jeugdboeken kosten 0,50 cent en tien stuks voor 3,50 euro. Vlissingen Overslagbedrijf Continental Stevedoring Company (CSC) in Vlissingen, is er in geslaagd een belangrijk fruitpakket binnen te halen. Met de komst van een nieuwe wekelijkse lijndienst van Seatrade op Zuid- en Midden Amerika verwacht het bedrijf op jaarbasis zo'n 750 miljoen banaijen te kunnen afhandelen. Hiermee neemt de zeeoverslag in de Zeeuwse havens toe met zo'n 100.000 ton. Een beves tiging van de sterke positie die de Zeeuwse havens inmiddels innemen op het gebied van de op- en overslag van fruit, nadat recentelijk ook nieuwe früitpak- ketten uit Chili en Zuid Afrika naar Vlissingen zijn gekomen. De bananen zijn afkomstig uit Colombia en Costa Rica. Weke lijks zal een van de koelschepen van Seatrade vanuit de zeeha vens van Puerto Limon, Turbo en Santa Marta de oversteek naar Vlissingen maken waar de bananen door de firma CSC zullen worden gelost, opgesla gen en verder gedistribueerd. Op de uitgaande reis zullen ook Sint Maarten en Guade loupe worden aangelopen met lading welke deels in containers worden vervoerd. De haven beschikt over gespecialiseerde overslagbedrijven zoals CSC met terminals die speciaal ge schikt zijn voor de behandeling van dit type lading. Ook een rol speelt het feit dat in Zeeland gewerkt wordt volgens het 360 Quality principe. Een belangrij ke voorwaarde voor Seatrade. Vlissingen Wandelsportvereniging De Vro lijke Tippelaars uit Vlissingen houdt op zaterdag 31 maart haar jaarlijkse voorjaarstocht. Er zijn routes uitgezet over 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer in Vlissingen en omstreken. De korte afstanden zijn toegankelijk voor rolstoelen en kinderwagens. De starttijd voor de 25 en 40 kilometer is 8.30 uur, de overige afstanden tussen 9.00 en 13.00 uur. De start is vanuit clubhuis Zeeland Sport aan het Baskensburgplein in Vlissingen. Meer informatie via wsvdvt@zeelandnet.nl. Vlissingen De geplande bingo van 25 maart in het Majoraat in Vlis singen op 25 maart gaat door omstandigheden niet door. Zo liet het Majoraat onze redactie weten. Vlissingen De 56ste Boomfeestdag is op woensdag 21 maart. Thema dit jaar is Bomen (be)leven. Het feest is op het schoolplein van Open Wijkschool De Combina tie. Wethouder Rob van Dooren is hierbij aanwezig. Het Pablo Picassoplein rondom Open Wijkschool De Combinatie is bijna gereed. Woensdag wor den er bomen geplant. Er is ge kozen voor bloemessen, omdat deze (zee)windbestendig zijn en in tegenstelling tot gewone essen een opvallende bloeiwijze hebben. Kinderen uit groep 7 en 8 van de basisscholen Het Vlot, Ravenstein en Sint Jozef school hebben een uitnodiging ontvangen om te komen helpen met het planten. Het planten van de bomen is van 11.00 tot 11.45 uur. Na afloop krijgen de kinderen een kleine attentie. Vlissingen Ensemble Schönbrunn en Ri chard Egarr geven vrijdag 23 maart een optreden in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Het ensemble speelt dit keer een origineel programma, zoals dat rond 1815 gespeeld is tijdens een van de Soirees musicales in de tuin van het Paleis Schön brunn in Wenen. Richard Egarr is een gerenommeerd klavecim bel/fortepiano speler. Het begint om 20.00 uur en entree is 15,00 euro. Kaarten zijn in de voor verkoop bij Boekhandel 't Spui in Vlissingen en de kassa van de Schouwburg in Middelburg. Of aan de kassa van de kerk vooraf gaand aan het concert. theateruerkoopzeeland.nl Vlissingen L.T.C Dos in Vlissingen houdt op zondag 1 april een Open Tennisdag. Iedereen die gratis en vrijblijvend een balletje wil slaan, is die dag van harte wel kom. Het is van 11.00 tot 15.00 uur. Er is een programma opge steld voor de jeugd en senioren. Zo krijgen ouders de kans hun kinderen 's ochtends in actie te zien en 's, middags kunnen zij aansluitend zelf ook een balle tje slaan. Aanmelden kan via de website. www.ltcdos.nl Gildeweg 17f, 4383NH Vlissingen Telefoon 0118-411234 Fax 0118-410855 mfo@sheltersandceilings.nl OPENINGSTIJDEN: MA-VR 9:00 - 17:30 - ZA 10.00 - 15.00 UUR 'vraag naar de voorwaarden. Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 j De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! Mj-k JL m Achter de Houttuinen 34 SIOrG Middelburg OUTDOOR FASHION ACTION www.bd-store.nl ..@rj

de Faam | 2012 | | pagina 4