Gourmetschotel fi 50 d O- met gratis sausjes Wilt u ook kans maken op deze prijzen? Kom winkelen in Vlissingen en wie weet wordt u op de foto gezet! Belasting Adviesburo voor Particulieren Mabélis 30 jaar Fonteyne Fun Festival Vrolijke vlinders dansen rond Shapewear bij Belissimo Onderstaande bedrijven schenken deze man een cadeau: Tegen inlevering van deze bon: j. BOULEVARDMENU 3-gangen 4-gangen BELGISCHE LOODSENSOCIËTEIT g Geldig t/m zaterdag 7 april KWB i j| Keurslager Gillissen fiyli Walstraat 100, Vlissingen Telefoon: 0118-412141 Bezoek ons vernieuwde restaurant en ervaar de metamorfose! Loop eens binnen en vraag naar onze weekspecial Boulevard de Ruyter 4 Vlissingen 0118-413608 info@bsoos.nl www.bsoos.nl Westerzicht 301 - 4385 BA Vlissingen - Tel. 0118-478659 en 0118-463853 - BAP@zeelandnet.nl Vlissingen Dit jaar is een bijzonder jaar voor Hendrik-Jan Mabélis, want het is dertig jaar geleden dat hij het deftige modehuis Maison Bollen van Zwienen overnam. Hij timmerde flink aan de weg met specta culaire modeshows in theaters, hotels, op beurzen en zelfs in een tropisch zwemparadijs. Hij oogstte met zijn verrassende collecties lovende recensies. Ook leverde zijn inspanningen hem een eervolle vermelding in het boek 'Opvallendste winkelinlerieurs van Neder land' van Jan des Bouvrie op. Na dertig jaar hoeven Hcndrik-Jaq en Mabélis Women en Mabélis Men zich in de Sint- Jacobsstraat niet meer te bewijzen. Vlissingen Winkelcentrum de Fonteyne staat zaterdag 7 april in het teken van Fun en Fashion. Modellen presenteren de nieuwste voorjaarsmode. Het wordt een gezellige winkeldag voor jong en oud met verschil lende leuke activiteiten. De kleintjes kunnen zich vermaken in de kasteeltent waarin ze gekleed en geschminkt worden tot jonkertje of prinses. Ook worden ze in de jan-plezier door het centrum ge reden. www.defonteyne.nl Vlissingen Zondag 25 maart is het koopzondag in de Fonteyne. De winkels zijn geopend van 13.00 tot 17.00 uur. De laatste zondag van de maand staat altijd in het teken van sfeervol shoppen. Daarom wordt er door de winkeliers elke maand voor een leuk entertainment ge zorgd. Met het oog op het voorjaar is de mobiele act fleurig en op vallend. Vrolijke vlinders dansen rond. De sierlijke bewegingen en opvallende lengte zorgen ervoor dat ze niet te missen zijn. Vlissingen Vrouwen houden zich meer dan ooit bezig met hun figuur: afslanken, een maatje minder en in shape blijven is belangrijk. De meeste vrou wen zijn tevreden over hun borsten en het minst over hun buik. Bij Be lissimo aan de Sint-Jacobsstraat 7 in Vlissingen verkoopt Anne-Ma- rie de Koning moderne en modieuze Shapewear, die de buik in lichte of sterke mate afplat. Deze correctielingerie verfraait alle rondingen en verbergt ongewenste uitstulpingen, www.belissimo-exclusive.nl •Tele Masters Outdoor Center Sneldrukkérij.com Slagerij Gillissen Foto Verschoore Vis a my Knuyt mannenmode Begijn Bedrijfsmakelaardij Autobedrijf Murre Laroes loodgieters en installateurs De Kaashoek BHV training Zeeland Stichting Medical First Bagels Beans Bakkerij het stoepje Danny van Schaik vishandel De Notendop Indische kraam Fruit Expresse Globe Reisburo Pelikaan Reizen Dobey dierenspeciaalzaak Sheshoes Bruna Het Huis Hardy Kaashandel Huijser De Visser Fruit Etos Augustijn Markies verlichting Restaurant "De Vissershaven" Kapsalon Hem en Haar Vereniging Winkelcentrum Vlissingen Ferry's lunchroom/brasserie Da Silvano Bakery Eetcafe Suus een veelzijdige collectie! nieuwsgierig? kom naar de modeshow van 14.00-16.00 vrijdag 30 maart in de Kwikstaart te Oost-Souburg (u wordt verzocht een plaats te reserveren) maandag 23 april in Ter Reede te Vlissingen of kijk eens op www.shop54.nl Scheldestraat 54 Vlissingen tel.0118-417423

de Faam | 2012 | | pagina 37