VOORJflORSMODE moooi 't voorjaar in! ■b makers kappers Zonnebank-abonnement Verwenarrangement Haarwerken haarverlengingen Win2lose Workshops evenementen Meditatie Yoga In onze visie is schoonheid het evenwicht tussen uiterlijk en innerlijk. Met ons concept "hair, body and mind" benadrukken wij ieders unieke schoonheid en identiteit. Naast de algemene behandelingen binnen de uiterlijke verzorging biedt Haarmode Goes Studio Looks u veel meer. Deze maand brengen wij de volgende behandelingen extra onder de aandacht: HflflRMODEBEfLD Tara De Vriend Dit voorjaar spat de pit en power van de kapsels af. Ze zijn expressief, stralen kracht uit en vallen op door volume en textuur. Dit jaar zijn de bovenste lagen van het haar wat langer, de kapsels losjes en zien we veel vlechten. De topkappers spreken elkaar met hun voorspellin gen een beetje tegen. Een groep zegt dat we in 2012 de eigen krullen of slag gaan benadrukken met goede stylingproducten. En dat de haarlengte intact blijft. Met speciale kniptechnieken blijven de bovenste lagen van het haar wat langer. Bovendien zet de lok en de kuif door. Ook bij de mannen. An dere topkappers beweren dat 2012 in het teken staat van korte, hippe, vlotte kapsels met meer lengte aan.de voorkant. Zij stellen dat veel dames hun lange lokken gaan inruilen voor een trendy coupe. Waar ze het wel allemaal over eens zijn is dat haren van 2012 niet meer extra glanzen en dat de kleuren meer gaan opvallen. Felle roodtinten, kopertinten en zalmblond worden de trend. moooi Beukenhof 9 4462 EN Goes Tel.: 01 13 - 21 59 89 Dorpsstraat 7 4451 BA Heinkenszand Tel.: 01 13 - 56 75 20 welkom@moooi.nu www.moooi.nu Geniet van de ontspannende warmte en bereid uw huid voor op de komende zomer. Voor 73 euro kunt u 100 minuten gebruik maken van onze zonnestudio. Pak dat moment voor uzelf en kom elke derde zaterdag van de maand 2 uur lang genieten. U mag 3 behandelingen kiezen voor 55 euro. (Compleet met thee, gebak of fruit) Bent u ongewenst kaal en wilt u een natuurlijk haarwerk van uitstekende kwaliteit? Of heeft u kort haar en wenst u een volle bos lang haar? In de haarwerksalon is alle kennis en vaar digheden aanwezig om aan uw wensen te voldoen Dit is een programma dat is samengesteld om u op een verantwoorde, natuurlijke wijze in zeer korte tijd naar een gezond gewicht en lichaam te helpen. Leer hoe u zelf mooi uw make-up kunt aanbrengen, of organiseer een origineel bedrijfsuitje met een fotoshoot. Ook kan uw kind bij ons een geweldig kinderfeestje geven of geniet u met uw vriendinnen van een verwen-middag. Herpak of versterk uw balans. 3 keer per week is er de mogelijkheid in onze healthruimte tot het volgen van medidatie of yoga-lessen. Zowel hatha, ashtanga, power en kinderyoga. Monique: Het haar van Monique is in tweeën verdeeld via een zigzagscheiding die van oor tot oor loopt. Het voor ste deel is naar voren gehaald en zacht ingeknipt. In het achterste deel is weer een zigzagscheiding ge maakt, vanaf de bovenkant van het hoofd naar on derin de nek. Ook die beide delen zijn naar voren gehaald en in geknipt. Het donkere haar heeft wat meer gekre gen door een egale kleuring, met een volle chocoladebruine tint. Het haar is geföhnd met een grove ronde borstel en een beetje mousse voor ver steviging en volume. Tip: de borstel steeds even in het haar laten zitten om af te koelen, zo 'bevries' je als het ware de grove slag. Daarna is het haar in model gekamd en ge fixeerd met een gemiddeld stevige haarlak. info@haarmodegoes.nl Guido: De contouren zijn bij het oor gedekt opgeknipt. Het haar bovenop is lang gelaten en op een spe ciale manier geknipt, zodat zijn natuurlijke krul len extra goed uitkomen. Grijs haar heeft soms de neiging om wat geel te worden. Om zijn tint iets op te frissen is bij Guido een zilvergrijze kleurshampoo gebruikt. Na het wassen is wat ver stevigende mousse gelijkmatig over Guido's haar verdeeld. Het is gewoon aan de lucht gedroogd, zodat de krul compact blijft en niet gaat pluizen. Als finish is een mo delleerpasta gebruikt die het haar niet verzwaart: ideaal voor krullen, omdat die daardoor niet uitzakken en mooi elastisch blijven. Koningstraat 9 4461 AW Goes 0113-231678 www.haarmodegoes.nl www.studiolooks.nl kapsalon - schoonheidssalon - pedicuresalon - fotostudio - nagelstudio - zonnestudio - haarwerken - coaching - massages - yoga - meditatie - gewichtsbeheersing - workshops - bedrijfsruitjes - visagie

de Faam | 2012 | | pagina 35