Bananen Bewoners Vlis zijn vandalism Trostomaten Spinazie LowBudgetPC Wij verhuizen Kriel aardappeltjes Zandstraat 6a in Middelburg Opslag voor bedrijf en particulier Caravanschade? Deskundig schadeherstel bij... Verrijn Stuartweg 21 Goes tel. 0113-211682 ROSSEL BOVEN- EN ONDERPROTHESE VOOR 275,00 voor een vitaminekuurtje... nieuwe oogst HOLLANDSE per kilo voor uw gemak GESCHRAPTE Betere computers voor betere prijzen en zijn daarom gesloten tot 24 maart Vanaf 27 maart staan wij voor u klaar op de www.lowbudgetpc.nl Begint u een nieuw bedrijf? Bel dan De Faam! Middag over de thuiszorg Uitvoering van Apollo Paasbingo bij RCS "De schade is 100.000 den euro's in de hele straat" Werk aan Oostperkweg kan beginnen Hardglazen deuren Douchecabines Monumentenglas HR dubbelglas Vakkundige montage Glashandel MELIESTE Bel: 0118-634555 R. De Dijcker Middelburg Altijd actueel: de-faam.nl Middelburg 0118-613713 www.cfty-store.nf TAN DPROTH ETICUS 75% wordt vergoed door de zorgverzekeraar, 275,00 is de resterende 25% KIJK OP: WWW.ROSSEL-KUNSTGEBITTEN.NL VOOR NIEUWE EN TE REPAREREN KUNSTGEBITTEN T. 0118-414533 HOBEINSTRAAT 52, VLISSINGEN I follow us on [tutter 500 gram Italiaanse "wilde" zeer smaakvol 500 gram hele beste TURBANA nieuwe oogst prima om te bakken per kilo www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle Wij bieden mensen met een autisme spectrum stoornis of een psychische beperking de kans om zelfstandig te gaan wonen ofte blijven wonen, want dat is niet altijd eenvoudig. Een huis kun je huren, een thuis moetje zelf creëren. WeerWonen helpt, adviseert en denkt mee, over alle zaken die bij zelfstandig wonen komen kijken. 0113 220778 0118 639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl Voor meer Systemen, Notebooks en hardware onderdelen zie onze site: Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.30 uur, zaterdag 10.00 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur Zandstraat 6a Middelburg 0118-617057 Opent u een nieuw bedrijf of winkel? Is er een jubileum of een bijzondere gebeurtenis of heeft u een gewel dig nieuw product? Bel ons en we bekijken hoe we u kunnen helpen. www.de-faam.nl @gem_Veere De Faam Hoe kan het meisje (ik heb toch een ander idee bij een "meisje" :-) van de slijterij zich zo laten misbruiken door de pers? Twitter bericht van: #onVeerseTweet Aagtekerke De Stichting Welzijn Vee- re houdt in samenwer king met de Commissie Welzijn ouderen in Aag tekerke een informatie middag voor 55 plussers op maandag 22 maart. Het begint om 14.00 uur in Verenigingsgebouw Amicitia in Aagtekerke. Het thema op deze mid dag is: Thuiszorg. De sprekers zijn: E. Mous van Zorgstroom, C. Lub ben van Curadomi en het Buurtzorgteam Veere. Geïnteresseerden worden op deze middag geïnfor meerd over de mogelijk heden van thuiszorg en huishoudelijk hulp. www.welzijnveere.nl Domburg Muziekvereniging Apol lo uit Domburg geeft op zaterdag 24 maart haar jaarlijkse muziekuitvoe ring in zaal Schuttershof in Domburg. De avond bestaat uit een gevari eerd programma met een optreden van twee slagwerkgroepjes, een en thousiaste blokflultgroep leerlingenorkest Artemis en Brassband Apollo. Het begint om 19.30 uur en entree is 5,00 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor kinderen. Oost-Souburg RCS houdt op vrijdag 30 maart een Paasbingo in het clubhuis aan de Spoorstraat in Oost- Souburg. De bingo heeft een grote loterij met extra rondes. Aanvang is om. 19.30 uur. Deelname aan de Bingo kost 5,00 euro per boekje. Frustratie en boosheid overheerst bij bewoners van de Nieuwe Vlissingseweg, tussen Middelburg en Vlis- singen. Met grote regelmaat zijn zij het slachtoffer van vernielzucht van voornamelijk stappers die vooral in het weekend uit de kroeg komen en in groten getale naar Vlis- singen fietsen. En onderweg hun agressie botvieren óp geparkeerde auto's. Het probleem speelt al jaren. Gerard van der Hoeven Middelburg Volgens de politie zijn er sinds januari van dit jaar drieënder tig aangiftes gedaan. Maar dat is slechts het topje van de ijs berg, volgens bewoner Pascal van de Voorde. Zijn auto viel sinds Kerst vorig jaar acht keer ten prooi aan vandalisme: "Ve len ontzien het om aangifte te doen. Het helpt eigenlijk niets, want uiteindelijk draai je toch zelf voor de schade aan je auto op." Hij schat de geleden schade in de gehele straat de afgelopen jaren op honderdduizenden euro's. Teweeg brengen Ook Sjaak Lammers die een stuk verder, meer richting Vlis- singen, woont kent het pro bleem. Zijn auto is de afgelopen jaren zo'n vijfentwintig keer te grazen genomen. Afgetrapte spiegels, maar ook lakschade door scherpe voorwerpen vielen zijn voertuig ten deel. "Vanda len beseffen niet wat een hoop kosten en tijd dit teweeg brengt voor twee seconden zogenaam de lol voor de veroorzaker," zegt Lammers. Geen grapje Hij gaat op verzoek van Buro Halt binnenkort met jonge da ders in gesprek. "Om proberen De vernielingen zijn schrikbarend v duidelijk te maken dat dit van dalisme geen grapje is," aldus de Vlissinger. Bewoners zijn de vernielzucht inmiddels spuugzat. Volgens Van de Voorde is de straat te lang om gezamenlijk een bur gerwacht te formeren. "Maar er komt nog een keer een escalatie waarbij iemand een dader bij de kladden pakt. Dat mag dan ook weer niet." Hij is voorstander van camera toezicht en borden in de Nieuwe Vlissingseweg waarop dat staat vermeld en preventief kan wer ken. "Maar dat kost blijkbaar teveel. En het is zo dat als ik zelf Middelburg Gemeente Middelburg heeft alle benodigde grond in bezit van be drijven aan de Oostper kweg. Vorige week kocht de gemeente het laatste bedrijfsperceel. Het ge meentebestuur is blij dat het niet over hoeft te gaan tot onteigening. Steeds heeft de gemeenteraad aangedrongen op min nelijke verwerving en dat verliep de afgelopen jaren ook succesvol. Eind 2010 stokten de onderhande lingen. Omdat het er op dat moment niet naar uit zag dat de gemeente met de laatste vijf bedrijven ook tot overeenstemming kon komen, is aan de gemeenteraad toestemming gevraagd om de procedure voor onteigening te starten. De raad is daarmee ak koord gegaan onder voorwaarde dat de gemeente moest blijven onderhandelen. De gemeente had drie maanden de tijd om de onteigeningsverzoeken in te sturen naar de Kroon. Met drie bedrijven bereikte wethouder Johan Aalberts, als onderhan delaar, alsnog overeenstemming binnen deze termijn zodat uit eindelijk maar twee verzoeken tot onteigening zijn ingestuurd. Ondanks het feit dat de verzoe ken waren verstuurd, zijn de gesprekken doorgegaan met als resultaat dat vorige week het laatste eigendom is ver worven. Bedrijventerrein Ramsburg is een van de ■entrees van de stad gewor den door de 'komst van de nieuwe N57. De aftakking vanaf de N57 loopt naar de huidige Oostperkweg. De weg voldoet op dit moment qua ontwerp en ligging'niet aan de eisen van een en treeweg. Daarom wordt de Oostperkweg verbreed en deels verlegd, zodat deze lo gisch aansluit op de aan- en afvoerwegen van de nieuwe N57 en kan dienen als entree van Middelburg. Het werk aan de nieuwe Oostperkweg begint in oktober van dit jaar en is in mei 2013 klaar. 3F 01 (ook met jaloezie er tussen schuren lakken o! olieën in de was zetten '<:f kristalliseren polijsten schuren Livingstoneweg 20, Goes Tel.: 0113-22 78 54 Showroom ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur www.meliesteglas.nl gsgP?*' Uw vakman voor renovatie, onderhoud en reiniging van alle soorten vloeren. Voor een vrijblijvende offerte

de Faam | 2012 | | pagina 2