huizenverkoop Nieuw idee voor de SL De Brouwpit te Meliskerke Open huis Panorama Stromenwijk in Middelburg www.scooterandlifestyle.nl "~W s con m: vuncü) Te Huur Te Koop 03 EMëMM Kwaliteit als basis Bedrijfsweg 4 Vrijburg ^Vlissingen\y Vespa hopping Vrijwilligers gezocht Voor meer informatie of het laatste nieuws kijk op onze website. PIAGGIÖ Bedrijfsweg 4 4387 PD Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl verkoop@scooterandlifestyle.nl 0118-470666 informatie: www.rraanje.CQm 3 Ruime tussenwoningen 2 Royale hoekwoningen, ideaal voor gezinnen. [T] 0113 - 615 500 [E] j.vos@fraanje.com [W] www.fraanje.com y) Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 maart 2012 De Faam pagina 47 De verkoop van een be staande woning wordt steeds moeilijker. Huizen staan steeds een langere tijd te koop. Luc Markies directeur van Markies Beheer BV, makelaar Marja van Willegen van Zeeuwse huizen en Mar cel Oonk van Sauer&Oonk notarissen hebben nu een nieuw concept bedacht om de huizenmarkt te stimuleren. Redactie Vlissingen "Op dit moment ondervinden veel mensen problemen om hun huis te verkopen. Vaak komt er helemaal niemand kijken bij een open huis of zichtdagen. Nu een huis verkopen in deze moeilijke, vastzittende, woningmarkt is bijna een lot uit de loterij als dat gaat lukken. Een oorzaak kan zijn dat de vraagprijs niet al tijd reëel is ten opzichte van de marktwaarde. Met een nieuw idee gaat dat onderzocht wor den. Dat gaat heten: Vraagprijs Prijsvraag", legt Luc Markies uit. "De proef wordt op de som ge nomen bij de verkoop van een woonhuis aan de Walstraat 39, boven de winkel van Markies Verlichting. Daar staat een grote vijfkamer bovenwoning te koop voor de vraagprijs van 359.000 euro. Daarbij wordt aangegeven dat die prijs haal baar was in 2007. Nu vijf jaar la Walstraat 39 in Vlissingen is het pilotproject voor dit nieuwe" initiatief. FOTO: P.R. Middelburg De winkels in het winkelcen trum van de Stromenwijk in Middelburg openden hun deuren al een aantal weken geleden. Nu zijn ook de ap partementen aan de beurt. Komende zaterdag (17 maart) is in Panorama Stro menwijk van 10.00 tot 14.00 uur een open huis. Alle appartementen openen hun deuren en verwelkomen bezoekers om een kijkje te komen nemen. De make laars geven een rondleiding door het gebouw en de ap partementen. Ook kunnen geïnteresseerden vragen stel len over het kopen van een woning. Het complex beschikt over diverse typen appartementen 'van verschillende groottes. Alle typen beschikken over: Een woonkamer met open keuken Twee slaapkamers Een ruime badkamer met tweede toilet Separate berging Een terras op het zuiden De terrassen variëren in grootte tot achtenveertig vierkante me ter. En dat is een zeer ruim ter ras. Hoe hoger de appartementen gelegen zijn, hoe weidser het uitzicht. Vanaf de appartemen ten op de vijfde verdieping is zelfs de Westerschelde in Vlis singen te zien. Boodschappen doen kan in de Stromenwijk lopend, want alle dagelijkse boodschappen kunnen in de nieuwe winkels, op de begane grond gekocht worden. Wie toch zin heeft om naar de stad te gaan is in minder dan tien minuten fietsen op de Markt in Middelburg. De appartementen zijn te koop vanaf 179.000 euro (vrij op naam). ter zijn de tijden veranderd. De vraag is; Wat is nu een redelijke vraagprijs? Dat antwoord kan gegeven worden door aan het publiek te vragen; Wat wordt de prijs waarvoor het huis verkocht gaat worden?" Op zaterdag 17 maart mogen bezoekers tussen 13.00 en 17.00 uur het huis komen bekijken en als taxateur de reële verkoop prijs noemen. "Zij kunnen dan een schatting maken van de verkoopprijs, die zij verwachten. Ook kunnen zij een verwachting uitspreken over welke week het huis bij de notaris gaat passe ren. De persoon die de juiste taxatie uitbrengt en de goede week heeft aangegeven waarin de verkoopakte passeert, krijgt 500 euro uitbetaald." Als het idee aanspreekt is het de bedoeling dat andere hui zenbezitters ook de Vraagprijs Prijsvraag formule gaan gebrui ken. "Aanleiding voor het idee is het feit dat ik vrij onverwacht geconfronteerd wordt met de noodzaak om mijn huis in de Walstraat te moeten verkopen. Om dat op een andere manier onder de aandacht te brengen dan de gebruikelijke weg, ben ik op het idee van de prijsvraag uitgekomen", vult Luc aan. Geïnteresseerden kunnen con tact opnemen met één van de organisatoren voor het maken van een afspraak of voor meer informatie: Luc Markies 0118-467758 Marja van Willegen 0118- 551484 Marcel Oonk 0118-418110. Middelburg Het Oranje Fonds houdt op vrijdag 16 en zaterdag 17 maart samen met duizen den organisaties in het land NL doet. Dit is de grootste vrijwilligersactie van Ne derland. Stichting Welzijn Middelburg heeft samen met verschillende instanties en organisaties een aantal leuke en nuttige klussen in Middelburg, Arnemuiden en Vlissingen verzameld. Hiervoor zijn nog vrijwilli gers nodig. Op vrijdag 16 maart staan er vier klussen op het program ma. Tussen 13.30 en 16.30 uur moet het terras van de woonvoorziening in de Cla- sinastraat in Arnemuiden schoongemaakt en herin gericht worden met nieuwe planten en bloemen. Op deze locatie aan de Clasinastraat moet tevens een verwaar loosde moestuin onder han den worden genomen. En in woonzorgcomplex Beaufort zullen er bloembakken wor den gevuld. Op de Markt in Middelburg informeren vrij willigers passanten onder het genot van een drankje over het bestaan en de beteke nis van Resto van Harte in Middelburg. Op zaterdag 17 maart van 13.00 tot 16.00 uur wordt Speelhof Hooger- zael in Middelburg aange pakt en wordt bij het nieuwe dierenasiel in Vlissingen een voorjaarsschoonmaak ge houden. Aanmelden als vrijwilliger kan via de website. ww iu.nldoet.nl/nldoet Het winkelcentrum in de Stromenwijk is inmiddels opge leverd. De appartementen zijn nu te bekijken. FOTO: AART VAN BELZEN zorgt collectief voor: - Duurzaamheid - (Energie) besparingen - Startersleningen - Subsidies voor starters of senioren. Sleutelklaar vanaf 1 59.000,- vrij op naam, standaard 3 slaapkamers op de verdieping. Sleutelklaar vanaf 219.000,- vrij op naam, 4 slaapkamers op de verdieping. Alle woningen voorzien van keuken, sanitair en afbouwpakket (evt. zelf uit te voeren)

de Faam | 2012 | | pagina 47