'Ik werk fulltime in de zorg en parttime bij de politie.' _^ir> FF werken FF beachen! www.zorgstroom.nl ESS2S9 Siegrit (24) is verpleegkundige en zorgcoördinator in een ziekenhuis. Eén avond in de week gaat ze naar de Politieacademie om opgeleid te worden tot politievrijwilliger. De afwisseling tussen haar witte en blauwe uniform bevalt haar tot nu toe erg goed. Powered by O JobTrack.nl VEER Assistent bedrijfsleider Seizoenskrachten Wij zoeken voor de zomer enthousiaste vakantiekrachten voor onze verpleeg- en zorgcentra en de thuiszorg. advertorial "Na de middelbare school ben ik verpleegkunde gaan studeren. Toen ik mijn vriend ontmoette, die al bij de politie werkte, raakte ik enthousiast door de verhalen die hij vertelde. Ik had een goede baan die ik zeker niet kwijt wilde, maar had het gevoel dat de politie mij iets extra's kon bieden. Dat blijkt zeker zo te zijn. De opleiding tot politievrijwilliger is heel interessant. Blokken met theorie worden afgewisseld met praktijkperioden, waarin je die theorie meteen kunt toepassen. Denk aan reanimatie, aanhoudingstechnieken, het uitvoeren van een verkeerscontrole of het omgaan met wapens. De achtergrond van mijn klasgenoten is heel divers: mannen en vrouwen van verschillende leeftijden, van mensen zonder baan tot ondernemers. De motivatie is echter bij iedereen hetzelfde; we vinden het belangrijk om mensen te kunnen helpen en onze eigen omgeving veiliger te maken. Het contact met de mensen op straat vind ik het leukste van dit vak. Gemiddeld werk ik zo'n twee avonden per maand. Het korps stuurt ons een lijst met activiteiten waarop je kunt intekenen, zoals regionale evenementen of alcoholcontroles. Tijdens zo'n controle heb ik een keer een dronken automobilist achter het stuur vandaan gehaald. Je kunt met dit werk dus niet alleen problemen oplossen, maar ook helpen ze te voorkomen. Mijn werk in het ziekenhuis is net zo afwisselend als het politievak. Voor beide moetje je flexibel opstellen en in kunnen spelen op onverwachte situaties. Doordat de politie met briefings werkt, waarin heel duidelijk wordt aangegeven wie wat wanneer gaat doen, weet ik mijn teamleden in het ziekenhuis ook steeds beter te 'briefen'. Daarnaast merk ik dat ik nu steviger in mijn schoenen sta als een patiënt bijvoorbeeld agressief wordt. Dankzij de opleiding weet ik hoe ik overwicht kan uitstralen om te voorkomen dat situaties escaleren. Door het politiewerk kan ik mezelf dus ook in mijn dagelijkse baan als verpleegkundige verder ontwikkelen." Ben jij net als Siegrit betrokken, werk je graag met mensen en wil je je vrije tijd nuttig besteden? Word dan ook politievrijwilliger. Kijk op kombijdepolitie.nl/vrijwilliger. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt G E M E E NT E Onze afdeling Welzijn is o.a. verantwoordelijk voor het sport en accommodatiebeleid en -beheer, onderwijs, jeugdbeleid en onderhoud van de gemeentelijke accommodaties. De afdeling bestaat uit 35 medewerkers, waarvan er 16 in de verschillende accommodaties werken, waaronder het Zwembad De Goudvijver in Serooskerke. Dit openluchtzwembad is dit jaar geopend van 1 mei tot en met 15 september voor recreatief zwemmen en het volgen van zwemlessen. Wij zoeken voor het zwembad: gemiddeld 35 uur per week functieschaal 5 Wij zoeken Je hebt een MBO-3 werk- en denkniveau bij voorkeur verkregen door een op het aandachtsgebied gerichte vakopleiding, aangevuld met: diploma allround zweminstructeur, een geldig EHBO-diploma (incl. reanimatie en AED) en BHV. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en bent flexibel. Omdat het zwembad van 1 mei tot half september geopend is, werkje in die periode gemiddeld 35 uur per week en kun je dan beperkt verlof opnemen. Taken Je verricht hiervoor de volgende werkzaamheden: zelfstandig zwemonderricht aan peuters, kleuters, jeugd en volwassenen. Toezicht tijdens het vrij en recreatief zwemmen. Kassawerkzaamheden en uit het kasbeheer voortvloeiende lichte administratieve taken. Verschillende dagelijks voorkomende onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden. minimumloon voornamelijk gedurende de zomervakantie verdeling uren nader te bepalen Wij zoeken Enthousiaste toezichthouders (le en 2e oproepkracht) die op vriendelijke en professionele wijze eenvoudige operationele werkzaamheden in en rondom het zwembad uitvoeren. Je handhaaft de gestelde eisen m.b.t. veiligheid, netheid en hygiëne. EHBO reanimatie. BHV zijn een pré en je bent bereid een zwemtest af te leggen. Je bent ingesteld op flexibele werktijden en werken op zaterdag. Je hebt een aantal vaste uren en woont op maximaal een half uur reizen van het zwembad. Taken Je houdt toezicht op het gebruik van de accommodatie door de bezoekers; het zwembad, de garderobe en de kleed- en buitenruimten. Daarnaast assisteer je bij de kassa en het schoonmaken van het zwembad. Tevens signaleer en meld je onveilige situaties rondom de zwembaden en het veld. Ontvang Afhankelijk van het weer en de bezetting voor het zwembad hebben wij voor ca. 500 uur werk per seizoen, voornamelijk in de vakantieperiode. Meer informatie nodig? Bel met Rinus Dekker, Clustercoördinator accommodatiebeheer 0118-555351 of Ingrid Wildschut, personeelsadviseur 0118-555390. Heb je belangstel ling? Solliciteer via www.Zeelandwerkt.nl en richt jc brief ter attentie van het college van'Burgemeester en Wethouders, onder vermelding van vacaturenummer 05/12 voor de functie van assistent bedrijfsleider en 06/12 voor de seizoenskrachten. Je sollicitatie verwachten wij uiterlijk op 21 maart 2012 voor de assistent bedrijfsleider en op 6 april 2012 voor de seizoenskrachten. Altijd actueel: de-faam.nl Het salaris bedraagt afhankelijk van je leeftijd en het werk dat je gaat doen tussen de 8 en 12,50 bruto per uur Ben je geïnteresseerd en minimaal 18 jaar? Bel ons, tel. 0118 684000 of stuur een mailtje met je gegevens naar HRM@zorgstroom.nl Zorgstroom

de Faam | 2012 | | pagina 40