City of Dance 2012 Deze vrijdag, zaterdag en zondag krijgt u bij aankoop van 25 f Vlissingen Elke zondag open van 10.00-17.00 Flashmob bij Kinderopvang Expo's Walcheren Uitstekende kwaliteit in vers, zó van het land! - U vindt bij ons een prachtig assortiment heerlijk verse groente en fruit. Bovendien wordt de keuze in groente en fruit van boeren uit de regio steeds groter. Deze streekproducten zijn ultravers, beter voor het milieu omdat ze minder kilometers afleggen voor ze in de win kel liggen, en bovendien steunt u de lokale economie. De boeren ziet u op de foto's in de winkel en u herkent onze streekproducten eenvoudig aan het symbool hiernaast. UA, (A.U> Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 maart 2012 De Faam pagina l De officiële trailer van editie 2012 is te vinden op de s;te van City of Dance, Facebook, of par- tyflock. Middelburg Circa driehonderd kinderen die naar de buitenschoolse opvang (BSO) van Kin deropvang Walcheren gaan doen vandaag (woensdag 14 maart) mee aan een flashmob. Hiermee presen teren ze de nieuwe namen die het leeftijdsgerichte aan bod gaan aanduiden. Om de kinderen te laten wennen aan de namen hebben zij de laatste weken een dans geoe fend. Op de Markt in Mid delburg komen zo'n honderd kinderen plotseling te voor schijn om de passanten om 14.30 uur hiermee te verras- sen..Per leeftijdsgroep houdt elk kind tijdens de dans een bordje omhoog met de nieuwe namen: 4 up 8 up en 10 up. De BSO locaties in de gemeente Vlissingen en Veere doen de flashmob bij hun eigen locatie. Aanleiding Kinderopvang Walcheren wil elke leeftijdsgroep een gericht aanbod geven in activiteiten. Dat geldt voor baby's, peuters en kleuters, maar ook voor de wat ou dere kinderen. Een kind van vier jaar dat na school naar de BSO komt, krijgt andere activiteiten aangeboden dan een kind van tien jaar oud. Om dit te benadrukken heeft de Kinderopvang de merk namen ontwikkeld voor de BSO-groepen: 4up, 8up en lOup. Dit zijn toevoegingen bij de huidige locatienamen. BSO Totempaal bijvoor beeld wordt BSO Totempaal 4 up. Na een winter vol vrieskou kijken we echt uit naar de zomer. Nu de lente dich terbij komt, beginnen de voorbereidingen voor het City of Dance Festival op 21 juli weer. De verkoop van de eariy-bird tickets gaat vanaf morgen (15 maart) van start. Vanaf 10.00 uur zijn de eerste 250 tickets voor maar 10 euro (ex fee) te koop. Redactie Middelburg Naarmate de magische datum 21 juli dichterbij komt, loopt de prijs voor de tickets op. Het is dit jaar de twaalfde editie van City of Dance, de opvolger van de bekende Danceparade Mid delburg staat bij vele duizen den festivalgangers vast in de agenda. Sinds de eerste editie in 2001, is City of Dance uit gegroeid tot een evenement van formaat met grote bekendheid in Nederland en daarbuiten. Daarom ook dit jaar weer een line-up om trots op te zijn, met maar liefst 75 live-acts en DJ's op diverse podia verdeeld over de hele binnenstad. Op 21 juli bruist het historisch centrum van Middelburg van muziek, kunst, straattheater en een feestende menigte. Er is veel ruimte voor creativiteit onder de jongeren: componeren van electrobeats, samen een reuze bamboe piramide bouwen, muziek recyclen en hippe dans- workshops. Verder verwacht de organisatie van City of Dance fraaie decors, een relaxte sfeer en bovendien een leuk, superge- zellig publiek dat helemaal voor de muziek gaat. Kijk op d website hoe je de early-bird tickets kunt kopen en voor nadere informatie over het festival: cityofdancemiddelburg.nl Sharon Notebaart Ter Reede Margo Wisse en Johan van Kaam exposeren tot en met 1 april in Ter Reede in Vlis singen. Margo schildert het eeuwige vrouwelijke op een uitvergrote figuratieve wijze en in bijzondere tinten. Ze heeft vooral oog voor elegan tie en anatomische verhou dingen. Johan schildert met felle kleuren, veel vrolijkheid en fantasie. Dit resulteert in een abstracte creatie met fi guratieve elementen. SCEZ-locatie De Burg Wat archeologie inhoudt en wat een archeoloog precies doet is te zien in de interna tionale fototentoonstelling 'Ontdek de Archeoloog' bij Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland (SCEZ) locatie de Burg in Middelburg. De fo to's, vervaardigd op poster en A3-formaat, zijn afkom stig uit een aantal lidstaten en hebben als doel het brede werkveld en het werk van de archeoloog te verduide lijken. De tentoonstelling bestaat uit een Europese en Nederlandse serie. De Europese serie toont foto's uit verschillende Europese landen en zijn gemaakt door fotograaf Pierre Buch. Deze serie laat een breed scala aan werkzaamheden en on- derzoeksdisciplines binnen de archeologie zien: van opgraven tot tentoonstellen. De tweede serie is gemaakt door fotograaf René Glas en bestaat uit portretten van mensen die in Nederland werkzaam zijn in de archeolo gie. De expositie is te zien tot en met 29 juni. Rechtbank Middelburg Beeldend kunstenaar Kees van Wetering en hoedenontwerpster Hanny Mallekote exposeren onder de noemer 'Chapeau' tot en met 4 juni in de rechtbank Middelburg. Hier zijn schilde rijen, keramiek, hoeden, cock- tailhoeden, haarcorsages, tas sen en sieraden te zien. Het duo werkt sinds 2006 samen. Mieke Wijnen completeert Chapeau met een aantal foto's. De Drvkkery Merlin van Bebber exposeert tot en met 27 maart in de Drvkkery in Middelburg met haar exposi tie 'Ingezoomd'. Het werk laat zien hoe twee mensen beiden langzaam in eikaars houding veranderen. De tussenfases die ontstaan vormen het interesse gebied van Merlin van Bebber. De vormen zijn uitvergroot in zachte plastic objecten en zijn samen met een kunstwerk van gerecyclede lipjes, te zien aan de grote wand in de Brasserie. MuZEEum In het muZEEum in Vlissin gen zijn nog steeds bijzondere archeologische vondsten uit het Scheldekwartier te zien. Ver schillende aardewerken schalen, bakken, ander servies en huis raad geven een boeiend beeld over het dagelijks leven van zowel de arme als rijke bewo ners uit dit stadsdeel van Vlis singen. Er zijn uiterst zeldzame topstukken te zien. COPY VOOR DEZE RUBRIEK KUNT U STUREN NAAR: RED.FAAM@WHM.WEGENER.NL. J *uitgezonderd statiegeld, beltegóed,.kansspelen, babyvoeding, geneesmiddelen, postzegels, tabak en slijterijaankopen ÏËRSf 0 GROENTE EN FRUIT Korting! agrimarkt ar Aanbiedingen uit deze advertentie zijn geldig van vrijdag 16 t/m zondag 18 maart 2012 in Agrimarkt Vlissingen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt js uitverkocht tijdens de aktieperiode ontvangt u een aktietegoedbon. (muv op op artikelen)Agrimarkt Vlissingen, Papagaaienburg 5. Open op maandag t/rn donderdag: 8.00 -20.00, vrijdag: 3.00 - 21.00, zaterdag: 8.00 -18.00 en zondag: 10.00 -17.00 uur

de Faam | 2012 | | pagina 13