Margriet Eshuijs in Historische s^kerk ONZE AANBIEDING RUITERSPORT t/m 31 maart 20% KORTING op rijbroeken Keuze uit meer dan 1000 broeken Trein Model Setters Brain en Henry Ruilbeurs zoeken samen een mand Winterkleding voor één euro Engelstalige kerkdienst Torenstraat 1 - 4353 AA Serooskerke 0118 - 591251 - info@firmasinke.nl - www.firmasinke.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 maart.2012 De Faam pagina 7 Zangeres Margriet Eshuijs is donderdag 15 maart te beluisteren in deüistori- sche kerk in Souburg. Het veelzijdige concert, waarin oude- ('House for sale') en nieuwe nummers aan bod komen, begint om 20.00 uur. Speciale gast is singer- songwriter Maarten Peters. Ellen De Vriend Oost-Souburg Margriet Eshuijs staat op dit moment weer volop in de be langstelling, onder andere met haar nieuwe theatertournee. De zangeres heeft een'stem uit duizenden, fantastische' muzi kanten en als speciale gast de singer songwriter Maarten Pe ters. Hij maakt op dit moment furore in het programma The Best of Britain, een succesvol theaterprogramma over de En gelse Popmuziek. De liedjes die hij de afgelopen jaren voor Margriet, en voor vele andere Nederlandse ar tiesten heeft geschreven, zijn een onuitputtelijke bron van inspiratie. Nederlandstalig en Engelstalig gewoon door elkaar, liedjes geschreven voor onder meer Liesbeth List, Rob de Nijs, Syb van der Ploeg, Ruth Jacott en mooie duetten verza meld in de loop der jaren komen allemaal voorbij. Natuurlijk worden ook de grote hits van Margriet gespeeld, waaronder de laatste hit van afgelopen zomer, samen met Maarten Peters, met de titel 'Opgeven is geen optie'. Dat nummer schreven zij voor de grote actie Alpe d'huzes. Het nummer was de één na hoogste nieuwe binnenkomer in de top 100. samenzang, kijken naar fantas tische muzikanten en een po dium dat vol staat met mooie instrumenten. Tijdens dit concert kunt u ge nieten van de muzikale top van Nederland, van muzikanten waar het speelplezier en vak manschap vanaf straalt. Bevroren tranen Maarten zingt ook een lied uit de cyclus 'Bevroren tranen' en het wonderschone 'White hor ses in the snow'. Dit alles sa men maakt het tot een verras send semi- akoestisch concert waarbij je ogen en oren te kort komt. Luisteraars kunnen in Sou burg wegdromen bij prachtige Meet greet Na afloop is er gelegenheid voor een heerlijk informele Meet en. Greet met Margriet en Maar ten. Kaarten voor het concert in de Historische kerk van Sou burg zijn te bestellen via tele foonnummer 0118-462738 www.historischekerksouburg.nl Dat Margriet nog steeds een zeer gewaardeerde zangeres is blijkt uit het feit dat twee van haar grootste hits een prachtige notering hebben in de editie van de afgelopen Top 2000.FOTO: PATRICIA STEUR Heinkenszand Voor de tweede maal dit jaar is er een Zeeuwse Trein Mo del Ruilbeurs. Op zaterdag 10 maart in De Stenge in Heinkenszand. Tussen 10.00 en 15.30 uur zijn modeltrein schalen te zien, nostalgische blikken treinen en auto's. Ook is er een treinenvideo en een testtafel om locomo tieven en wagons te testen. Entree is 1,50 euro Oostkapelle Alle tweedehands winter kleding in het Winkeltje van Woord en Daad is in de periode van 5 tot en met 17 maart te koop voor één euro. De winkel is aan de Dorps straat 25 in Oostkapelle en is iedere morgen geopend en op woensdag de hele dag (behalve op 14 maart). De opbrengst is voor realisatie van onderwijsvoorzieningen in Tsjaad, een van de armste landen in Afrika en wordt verdubbeld door middel van NCDO-subsidie. Middelburg Het Jongerenkoor- en com bo Nova Melodica verleent zondag 11 maart muzikale medewerking aan de Engels talige kerkdienst van Time- 4God. De dienst begint om 19.00 uur in de Gasthuiskerk in Middelburg. Brain en Henry zijn twee lieve Engelse Setters van zeven jaar en willen graag samen geplaatst worden. FOTO: TARA DE VRIEND andere honden, bij katten is onbekend. Bij kinderen is geen probleem, want ze zijn echte mensenvrienden. Of ze goed al leen thuis kunnen zijn of mee in de auto kunnen is onbekend. Interesse Interesse in Brain en Henry? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje in het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het" asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het dierenasiel ge sloten. Het is ook mogelijk om ken nis te maken met het asieldier buiten de openingstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden op de website van het dierenasiel. dierenasielu7alcheren.nl Tara de Vriend Vlissingen De Engelse Setters Brain en Henry zijn dol op elkaar, en willen dan ook graag samen geplaatst worden. Ze zijn ze ven jaar oud, maar het zijn geen broertjes. Ze zijn heel lief en gezellig, maar ook een tikkeltje eigenwijs. Ze zijn dol op wandelen en rennen in de bossen, want ze hebben veel beweging nodig. Brain is het actiefst en ondeugendst van de twee. Verder zijn ze niet moeilijk op te voeden en ze hechten zich echt aan een gezin. "De baas van Brain en Hen ry kon na een ongeluk niet meer voor deze twee kanjers zorgen en moest met pijn in zijn hart er afstand van doen", vertelt Melanie, be heerster van het dierenasiel. Honden en kinderen Brain en Henry kunnen bij

de Faam | 2012 | | pagina 9