Ananas blokjes .250 gr 1.50. Walcherse j x 1.25. Slank via Patricia CTHalloran 4-MEE Kinderdienst Zorg voor het leven Plaquette Wouter Weylandt Workshop Tapas maken Hertaling door Jan Rot Tiltraining voor mantelzorgers Jaap Smit in de Nieuwe Kerk FASHIONi SHOPS zonnebril op sterkte vanaf 115,00 tilroeoptiek brilmode contactlenzen Li tilroeoptiek "heerlijk zoet" i„f.'1.In 1,1 ni „,1,11,,ii,.viii, komkommer kropsla f rechtstreeks van de teler 0^18-612229 www.groenteh groente! Aanbiedingen geldig Actueel: - Lambada aardbeien: een heeriijke aardbei-aroma en een aangename structuur - Witte radijs: scherp van smaak 1 CA- 0118-767279 al~miaaelbiirg.nl ial(g)live.nl van wo 07-03 t/m di 13-03 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 maart 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws door wereldwijd vakbonden en andere organisaties te verster ken die zich -door sociale dia loog inzetten voor de naleving van arbeidsrechten. De dienst begint om 10.00 uur. Middelburg Vorige week stond in De Faam op pagina 6 een mooi arti kel over de afslankmethode van gediplomeerd afslank- en voedingsdeskundige Patricia O'Halloran. Omdat er zoveel over haar werk te vertellen was, zijn per abuis, haar adres gegevens vervallen. De praktijk van Patricia is te vinden aan de Grote Sternstraat 84 in Mid delburg. En er is voldoende, gratis parkeerruimte direct voor de deur. Bereikbaar via: 0118 638777 u;iuiu.patridaohalloran.nI Middelburg In De Morgenster in Middel burg is op zondag 11 maart een 4-MEE Kinderdienst. Dit is een kerkdienst helemaal voor kinderen, waarin ze alles kun nen begrijpen. Het tienerkoor Schitterend zorgt voor de sa menzang. De dienst is bedoeld voor kinderen in de basisschool leeftijd, onderbouw en boven bouw. De organisatie is in han den van een speciale stuurgroep van JOP Middelburg, waarin verschillende wijkgemeentes deelnemen. Het thema van de dienst: Leve de kerk! Het be gint om 16.00 uur. Middelburg De Nederlandse Patiënten Vereniging afdeling Walche ren houdt op dinsdag 13 maart haar jaarlijkse ledenverga dering. Spreker is Mandalie Bulten, voorlichtster en ver pleegkundige van het St. Jans Hospice De Casembroot over het onderwerp Hospice Zorg, zorg voor het leven. Het begint om 20.00 uur in De Morgen ster aan de Adriaen Lauwe- reyszstraat 6 in Middelburg. Middelburg Burgemeester Koos Schouwe- naar en An-Sophie De Graeve, vriendin van wijlen Wouter Weylandt onthullen maandag 2 april een plaquette ter herin nering aan wielrenner Wouter Weylandt. Hierbij is de familie Weylandt en Mauro Vegni, parcoursdirecteur Giro d'Italia aanwezig. De onthulling is om 14.15 uur aan de Dam ter hoogte van nummer 37 in Mid delburg. Middelburg De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt maandag 12 maart een Middelburg Popmuzikant Jan Rot vertelt zondag 11 maart in de Koor kerk in Middelburg over zijn hertaling van de Matthaus Passion van Bach naar modern Nederlands. Hij verving daarbij het barok-christelijke cultuur goed uit de tijd van Bach voor een hedendaagse visie op de lijdensweg van de historische Jezus van Nazareth, zonder onderscheid te maken tussen gelovige of niet-gelovige luiste raars. Het begint om 14.00 uur en entree is 8,00 euro. www.janrot.nl Middelburg Manteling houdt samen met een tilspecialiste van Zorg- stroom een tiltraining voor mantelzorgers op maandag 12 maart. De training gaat zoveel mogelijk uit van de vragen en knelpunten van de deelnemers en er is ruimschoots gelegen heid om te oefenen. De trai ning is gratis, maar vanwege een beperkt aantal plaatsen is aanmelden bij Manteling verplicht. Het is van 13.30 tot 15.30 uur aan de Laurens Stommesweg 29 in Middel burg. Aanmelden kan via 0118-553530. workshop Tapas maken. Het begint met een introductie over de Spaanse keuken en uitleg over de verschillende tapas en hun recepten. Vervolgens gaat iedereen in kleine groepjes aan de slag om de tapas hapjes te bereiden. Wanneer al het lek kers klaar is, proeven deelnè- mers van de lekkere zelfge maakte gerechten samen met een glas Spaanse wijn, sherry of sangria. Het is van 18.30 tot 21.30 uur in de keuken van het Spring tij in Middelburg. Aanmelden kan via de website. uolksuniversiteitzeeland.nl Middelburg CNV voorzitter Jaap Smit gaat op zondag 11 maart voor in de Nieuwe Kerk in Middelburg. De Veertigdagentijd is een tijd van bezinning en terug houdendheid. Anderzijds is de Veertigdagentijd ook bij uitstek geschikt om in actie te komen tegen onrecht, eenzaamheid, armoede, de nood in de wereld ver weg en dichtbij. Voormalig predikant, Jaap Smit zal op deze vierde zondag voor Pa sen het werk van CNV Inter nationaal onder de aandacht brengen. CNV Internationaal probeert armoede te bestrijden incl. glazen en montuur wij kunnen declareren bij vele zorgverzekeraars UW BRIL IS MAATWERK DAAROM KIEST U VOOR TILROE OPTIEK walstraat 81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl ,§3 tilroeopticien

de Faam | 2012 | | pagina 8