WSed. Buitenkans: Wij kopen uw huidige De Looff c 139.000f-k.k. 325.000,- k.k. Woning Verkoop Garant... geeft zekerheid! wtm www.wissevastgoed.nl Lewedorp www.gillesdelooff.nl Vlissingen De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16,4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 maart 2012 De Faam pagina 33 nngen, Van Oorschotlaon moderne tweekapper met garage jonge woning uit 2002 met optimale isolatie tuingerichte woonkamer en mooie open keuken fraaie en zeer complete badkamer c 299.000,- k.k. MiddelburgOosterscheldestraat 143 karakteristieke jaren '30 twee onder één kap open keuken met handige bijkeuken *3 grote slaapkamers en flinke bergzolder „H centrale verwarming en dubbel glas Vlissingen, Filips de Goedebaan 5 rustig gelegen vrijstaande woning 5 slaapkamers en 2 garages ruime tuin met serre en veel privacy nette woning met veel extra's Als u een woning met dit label koopt, heeft u geen zorgen meer over het verkopen van uw huidige woning. Woning Verkoop Garant koopt uw huidige woning in tot 70% van de aankoopsom van bovenstaande woning. Vraag naar de mogelijkheden. Meer informatie over Woning Verkoop Garant en een uitgebreide beschrijving van de woningen is te vinden op: www.woningverkoopgarant.nl Bel voor meer informatie: Dingemanse Makelaars 0118 - 650 575 Initiator: I DINGEMANSE air(ic MAKELAARS^ ----- Kantoor Domburg Singel 14 4357 BW Domburg 0118-580055 domburg@wissevastgoed.nl Kantoor Oostkapelle Duinweg 1 4356 AP Oostkapelle 0118-580000 oostkapelle@wissevastgoed.nl Oostkapelle NIEUW Oostkapelle Oostkapelle NIEUW Oostkapelle Domburg NIEUWE VRAAGPRIJS Makelaarskantoor Gecertificeerd register-makelaar/taxateur Adelaarstraat 81 leuke storlerswoning met 4 slaapkamers en luin op zuiden. Ach terin de tuin staal een extra stenen berging, ligging van deze wo ning is in een fijne woonomgeving op korte afstand von de sportvelden, scholen etc. en op fielsofslond van hel stadscentrum. Totale perceekoppervlokle ca. 128 m2. De tuin is zonnig gelegen en is via een vrije achterom bereikbaar. Achterin de luin stoat een extra stenen berging. De woning wordt verwarmd door een moe- derhaard. Vraagprijs 137.500,- k.k. Veldzigt 98 Gelegen in de gemeente Veere slechts op ca. 800 meter von Dom burg, in hol bosrijke natuurgebied "De Monlclinge", strand en dui nen vormen de achtertuin. Hel maakt deel uit van het complex Pare Zonnehove, gelegen naast hel kosteel Weslhove, vlakbij Domburg en Oostkapelle. Hel uitrustinasnivo van het instapklore opportement is von hoge kwaliteit. In de onderliggende parkeer kelder bevindt zich een gunstig gelegen eigen parkeerplaats en een ruime, afgesloten berging. Vraagprijs 389.000,- k.k. Molenweg 12 Deze sfeervolle en ruimo vrijstaande woning met riante tuin en garage/schuur stoat aan de Molenweg, dichtbij allo voorzieningen van Oostkapelle. De woning is op diverse punten gerenoveerd en voorzien von hedendaags wooncomfort. Zeer recent is hel dak aonaepokl en voorzien van nieuwe dakpannen, nieuw lood en rondom nieuwe zinken ooien. De goed aangelegde luin mei grote strakke vijver biedt veel zon en privocy. Vraagprijs 299.000,- k.k. Begonialaan 18 Deze in 1980 gebouwde semibungolow is groen en rustig gelegen op een ruim perceel (725 m2) eigen grond. Strand en bos bevin den zich op loopafstand. De woning is in twee gedeelten Ie be nutten en ook op dil moment als zodonig in gebruik; hel is echter éénvoudig om de woning weer als geheel te benutten. De woning mag zowel permanent als recreatief bewoond worden. Vraagprijs 369.000,- k.k. Prinsenstraat 21 Wonen oon de Wcslerahelde? Geschakeld herenhuis met oongrenrende ber ging oon de voel von de Weslcrschelde. Oeio woning leent zich paled oh een combinatie von wonen en werken. Thons is het geheel ingedeeld rael een opportemenl (to.50 m2)opde begone grond en een woning op de 1 e, 2e en 3c ver diepingOverigens heef I u vonol de 2e verdieping een moei richt op de Westersehelde. Hel geheel is lepresen- lotiel en vokkvndig gerenoveerd. Hel opportemenl op de begane grond biedt goede vcrhvurmogcïjkheden. U kunt het geheel natuurlek ook ok één vroon- huis indelen. Vraagprijs 249.000,- k.k. Veldzigt 76 Bijzonder gunstig gelegen hookappartemenl met'aap mers gelegen in Pare Zonnehove en nabij, bos,'i. ut. Vonuit dil opportemenl en hel balkon heeftmi -am :h nn vrij uitzicht over het park en richting hel 7ee sic. Isuwp. Hel appartement is recentelijk van binne. V 'mm»-*: opnieuw geschilderd en voorzien van eenH -n> '-nt, naivloer in alle slaapkamers. V« agprijs 339.000,- k.k. J.W. Schuurmanstraat 7 In een rustige, ruim opgezelto woonomgeving Ireft u deze prak tisch ingedeelde tussenwoning met een ruim uitzicht aon de voor zijde, schuurtje (co. 16 m2), vrije achterom en op eigen terrein oon de achterzijde van de woning de mogelijkheid voor 2 par keerplaatsen, gelegen in een kindvriendelijke omgeving. Op een steenworp afstand ligt hol cenhum van Domburg alsmede de zee, hel strand en de bossen.. m 5 I Duinweg 3 Dil karoklerisliek Wolcherse huis mol lieerlijke *^si 'lek (270 ni2) staal nabij liet centrum van Ooslkr i. sh_..d, de bos sen en de duinen welke Ooslko' i W \n neefl liggen op looD/lielsafsland. De relatie'kli »w inais praktisch ingedeeld en oiedl daarom lock v. -4 *«1 leefruimte. De woning uil c.a. begin 1901.j< -1 10 en 2006 geheel met behoud von diverse ml' »"'jki lemenlen gerenoveerd en is optimaal ge- ïso!' tl. Vraagprijs 209.000,- k.k. Duinenburg 23 Op een uitstekende locatie in een rustige omgeving en toch op loopafstand von strand en centrum in Domburg bieden wij deze vrijstaande onder architectuur (W. J. de Haan) gebouwde woning met veranda Ie koop aon. Aan de rechterkant van de woning is er een studio en aan do linkerzijde een ruime garage met zolder gesitueerd. De woning heeft aon de binnenzijde wal onderhoud Vraagprijs 219.000,- k.k. Vraagprijs 495.000,- k.k. VBO MAKELAAR Vraagprijs 117.500,- k.k. Vraagprijs 159.500,- k.k. Vraagprijs 129.500,- k.k. Vraagprijs 207.500,- k.k. Vraagprijs 99.000,- k.k. Vraagprijs 169.500,- k.k. Vraagprijs 177.500,- k.k. Vraagprijs 125.000,- k.k. In de wijk "Goese Polder" gelegen prima onderhouden tussenwo ning met garage op 185 m2 eigen grond. De woning heeft een diepe achtertuin op het zuiden en is in 1984 gebouwd. Ind.: hal met m.k. en toilet, woonkamer met laminaatvloer, open keuken met in- bouwapparatuur. Achter de keuken treft u een bijkeuken met deur naar de diepe achtertuin. Ie verd.: overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: d.m.v. een vaste trap bereikt u de 4e slaapkamer. Alg.: de woning wordt geheel centraal verwarmd d.m.v. een combi-ketel. Verder is de woning gro tendeels v.v. dubbel glas. Zoekt u een betaalbare woning in Wemeldinge? Kom dan eens vrij blijvend kijken bij deze goed onderhouden tussenwoning. De wo ning heeft een zeer diepe achtertuin met schuur en is deels v.v. kunststof kozijnen. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers. Perceelsoppervlakte: 232 m2 Bouwjaar: 1951 Inhoud: 253 m3 Goed onderhouden geschakelde semi-bungalow met een compleet woonprogramma op de begane grond. Ind.: begane grond: hal met vernieuwde meterkast en trapopgang, badkamer met douche, was tafel en toilet, ruime slaapkamer. Sfeervolle ruime woonkamer met open keuken met inbouwapparatuur, serre met schuifpui naar de zonnige tuin. Vanuit de serre heeft u tevens toegang tot de garage, le verd.: riante overloop met de cv-opstelling en een slaapkamer. De bovenverdieping is geïsoleerd en v.v. veluxramen. Op een prima locatie gelegen ruime 2/1-kapwoning met eigen op- rijdpad en tuin op het zuiden. Deze degelijk gebouwde woning is van binnen gedateerd maar biedt zeker kansen. De woning heeft o.a. 4 slaapkamers en een vaste trap naar de 2e verdieping. Voor meer info kunt u kijken op onze website. Op een prima locatie gelegen tussenwoning met diepe achtertuin en schuur. Deze goed onderhouden tussenwoning is aan de achterzijde opgetrokken waardoor de woning ruimer is dan de voorgevel doet vermoeden. Ind.: via de hal met m.k. en trapopgang bereikt u de ruime woon kamer. Vanuit de woonkamer heeft u zowel aan de voor- als ach terzijde fantastisch vrij uitzicht. Verder is er een eenvoudige dichte keuken en een bijkeuken met toegang naar de goed op de zon ge legen achtertuin, le verd.: overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 aan de voorzijde en 1 aan de achterzijde en een ruime badkamer met douche, wastafel en een 2e toilet. CV-verwarmd. Midden in het dorp gelegen kantoorruimte van ca. 100 m2 met par keergelegenheid op eigen terrein en op een ruim perceel. Het kan toor dient gemoderniseerd te worden. Indeling: entree, balie met daarachter een open werkruimte. Kan toor aan de voorzijde. Keuken, toilet en magazijn. Afmeting Kantoorruimte: ca. 100 m2 BVO. Kadastraal Gemeente Borsele, sectie AL, nummer 138, groot 3 are en 93 centiare Bestemming: Kantoordoeleinden Huurprijs; euro 750,- excl. gwe per maand Nabij de boulevard en het stadscentrum gelegen, prima onderhou den appartement op de le verdieping met balkon, 2 slaapkamers en eigen berging plus parkeerplaats. Het appartement maakt deel uit van het complex "De Orangerie". Ind.: entree, centrale hal met toegang tot de 2 slaapkamers. Deze slaapkamers hebben een op pervlakte van 9,1 m2 en 13,6 m2. Achter de slaapkamers bevinden zich de bijkeuken met w.m.a. en de moderne badkamer v.v. een lig bad, aparte douche en wastafelmeubel. De ruime woonkamer met veel lichtinval en balkon heeft een oppervlakte van ruim 40 m2 en geeft zicht over de Singel en een watergang. Verder is een een half open keuken met inbouwapparatuur. Aan de rand van het dorp gelegen ruime vrijstaande woning met garage en liefst 4 slaapkamers. Ind.: hal met m.k. en trapopgang, ruime keuken met deur naar de tuin, bijkeuken met w.m.a. en toilet, badkamer met douche en wastafel, ruime woonkamer, le verd.: overloop met toegang tot 4 slaapkamers. 2 aan de voorzijde en 2 aan de achterzijde) 2e verd.: bergzolder. Alg.: achter de woning ligt een ruime tuin waar u heerlijk kunt genieten van de'zon. Deze ruime woning is gedateerd en dient gemoderniseerd te wor den. De woning wordt centraal verwarmd d.m.v. een cv-ketel. Ver der is de woning deels v.v. dubbel glas.

de Faam | 2012 | | pagina 5