VOORDELIG WONEN OP WALCHEREN Sinke Komejan Shelters Ceilings www.sheltersandceilings.nl DE SPECIALIST IN Reanimeren en AED les Schrijf je levensverhaal Bijzondere dienst Zeeuws Brass bandconcert Reggae Night met Five 4 Vibes Start Plusklas Archipel Scholen Gospelconcert in Ter Reede Rioolrenovatie Zuidwatering - OVERKAPPINGEN - CARPORTS - LUIFELS - ROLLUIKEN - SCREENS - ZONNESCHERMEN - SPANPLAFONDS - SPANWANDEN SPANPLAFONDS www.sinke.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 maart 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Stichting Medical First Service bied iedereen in de gemeente Vlissingen een reanimatie AED cursus aan voor 25 euro in plaats van 75 euro. Deelne mers krijgen een erkend certi ficaat. De reden waarom Stich ting Medical First Service dit zo goedkoop doet is volgens Kees Kwist simpel: "De gemeente Vlissingen is bezig om op veel plaatsen AED's op te hangen en veel mensen weten soms niet wat een AED is of hoe ze moeten reanimeren. Wij willen graag dat alles hart-veilig is." Aanmelden via: 06-42887288 Vlissingen Voor wie al jaren rondloopt met het idee om zijn of haar levens verhaal eens op papier te zetten, Woensdag 14 maart begint de cursus Schrijf je levensverhaal. Deze cursus biedt cursisten de mogelijkheid om onder begelei ding hun eigen levensverhaal te schrijven. Er zijn zes bijeen komsten. De eerste bijeenkomst is van 14.00 tot 16.00 uur in Ter Reede in Vlissingen. Cursusda gen zijn verder: 21 en 28 maart en 4, 11 en 18 april. Meedoen kost 20 euro voor de hele cur sus. Aanmelden via; 0118- 448448. Vlissingen In Open Hof in Vlissingen is er op zondag 11 maart een Bijzon dere dienst. Jos Vogel, organist van de Sint Jacobskerk vertelt dan over het nieuwe Liedboek dat op stapel staat. Volgend jaar, precies veertig jaar na het ver schijnen van het Liedboek voor de kerken, is de presentatie van het Liedboek, zingen en bidden in huis en kerk. Jos Vogel legt uit wat mensen kunnen ver wachten van de inhoud van het nieuwe Liedboek en een aantal liederen zult u aan de praktijk kunnen toetsen. Er is dus ruim schoots gelegenheid om kennis te maken met nieuwe liederen. De morgendienst van zondag 11 maart verschuift naar 5 uur 's middags. ■a www.liedboek.nl De Zuidschor Watersport uit Wolphaartsdijk heeft een actiedag gehouden en ver raste de kinderafdeling van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis met twee Ipads. Kinderarts Elke Dierckx en patiënten Achmed en Florian zijn er erg blij mee. Vlissingen Tijdens een Zeeuws Brassband concert in het Atrium van Ter Reede in Vlissingen op zaterdag 10 maart treden drie bands op. Brassband Excelsior Kloetinge is de initiatiefnemer van dit evene ment. Overige deelnemers aan het concert in Ter Reede zijn: Brassband Apollo uit Domburg en Brassband OKK uit Westka- pelle. Het begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. Vlissingen Five 4 Vibes zorgt zaterdag 10 maart voor een onvervalste reg gae night in de Piek. Naadloos vloeien Rootsreggae, Ragga, Dancehall in elkaar over, maar ook invloeden uit Soca, Salsa, Soul en Hip Hop worden moei teloos in nummers opgenomen; dansmuziek voor jong en oud! Met haar zonnige muziek en uitstraling is Five 4 Vibes een feestband bij uitstek. Entree is 10 euro/ CJP 9 euro en het be gint om 21.30 uur. Reserveren via: 0118-416662 Vlissingen Archipel Scholen houden, in samenwerking met het Schel- demond College en Nehalen- nia SSG, met ingang van 6 maart gedurende 12 weken op dinsdagmiddag een Plusklas voor (hoog) begaafde leerlin gen. De eerste zes lessen worden op het Scheldemond College ge geven. De laatste zes lessen op Nehalennia Stedelijke Scho lengemeenschap. Deelname aan de Plusklas is kosteloos voor de ouders. Op basis van de vooraanmelding heeft de plaatsingscommissie 25 leer lingen van Archipelscholen een plaats in de Plusklas aangebo den. Na afloop ontvangen de leerlingen een certificaat van deelname. Vlissingen In zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen is 9 maart om 19.30 uur een gospelconcert. Het Gospelkoor Sound of Hope verleent hieraan medewerking met swingende, melodieuze, R&B en countrysongs. Ook zingen zij een aantal nieuwe songs. Bovendien is het ook een kleurrijk geheel. Sommige koorleden dragen kleding van het land van herkomst. "Wij zingen wat wij geloven en gelo ven wat we zingen", aldus diri gent Rudolf Deug. De toegang is gratis! Ritthem Naar aanleiding van de riool renovatie in de Zuidwatering- straat in Ritthem, die in januari is uitgevoerd, start de gemeente Vlissingen op 5 maart met aan vullende werkzaamheden. De aanvullende werkzaamheden bestaan uit het vernieuwen van gres-huisaansluitingen in de Zuidwateringstraat. De werk zaamheden duren ongeveer drie weken. In deze periode wordt het verkeer omgeleid via de route Zandweg-Westhoekweg en Schotteweg. 2012 een gastcollege aan ca. 60 leerlingen van Mavo 3 van het Scheldemond College. Gildeweg T7f, 4383NH Vlissingen Telefoon 0118-411234 Fax 0118-410855 info@sheltersandceiHngs.nl OPENINGSTIJDEN: MA-VR 9:00 - 17:30 - ZA 10.00 - 15.00 UUR •vraag naar de voorwaarden. Vrouwenpolder Pelgrimstraat 61 Oost-Souburg Wittezeestraat 16 Ruime en rustig gesitueerde hoekwoning op royaal perceel van 310 m2. Ruime woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, lichte badkamer, prettige achtertuin met vrije achterom en stenen berging. Dichtbij de stranden van Walcheren en de dagelijkse voorzieningen in de buurt. Oplevering is mogelijk per direct. Vlissingen Te koop leuk 2-kamerappartement van ca. 65 m2 met zonnige achtertuin (zuiden). Open keuken en lichte, tuingerichte woonkamer met tuindeur, 1 slaapkamer met toegang tot badkamer. Per direct te aanvaarden. Huren kan ook voor 400,- per maand (excl. voorschot stookkosten €75,-en servicekosten 18,- per maand),; MAKELAARS TAXATEURS Molenwater 97,4331 SG MIDDELBURG Bel voor meer info (0118) 68 90 00 Ruime eengezinswoning gelegen in een kindvriende lijke woonomgeving in Oost-Souburg. Deze hoekwo ning is voorzien van 3 royale slaapkamers en een zol der/slaapkamer. Eenvoudige keuken en badkamer in lichte kleurstelling. Stenen berging en vrije achterom. Oplevering is mogelijk per direct Zuilenburg 20 Vlissingen Hendrick Avercamplaan 38 Verrassend ruim appartement gelegen in kleinschalig complex op de bovenste (2eLverdiepinq. Met 3 mooie slaapkamers. Woonkam j voorzien van balkon, grond. Kortom, ideaal'' direcMTf^l^jil.-l voudige keuken op de begane oplevering per

de Faam | 2012 | | pagina 4