Bouwplan De Veiling meester gaat van Houd de zon en alle insecten PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS VOORJAAR 2012 149 IS utarZZ De verkoop van de woningen in het project De Veilingmeester in Kapelle loopt naar alle tevredenheid. "Wij zijn bijzonder trots en blij dat er in middels meer dan 30 woningen - en dat is 50 procent van het totaal aan tal woningen binnen het plan - zijn verkocht." Een mooi vuur aan de Aan het woord is Arie Brouwer namens de ontwikkelingscombinatie Apron De- velopment/Bouwbedrijf van der Poel. "Dit geeft ons veel vertrouwen in deze prachtige nieuwe wijk. We merken dat ko pers bewust kiezen voor de goede prijs/kwaliteitsverhouding in combinatie met de perfecte locatie. Alle procedures zijn dan ook in volle gang gezet om het bouwproces van de verkochte woningen op te starten, zodat naar verwachting in april kan worden begonnen met de bouw." "Graag nodig ik geïnteresseerden uit om onze stand te bezoeken tij dens de woonbeurs Woonland op 9 en 10 maart aanstaande in de Grote Kerk in Goes om een virtuele wandeling te maken door het plan." 'M «ses tenaen Fate nog van te eerste gssteeMs. Maar te geschiedenis van het be- èf gaat m nog eet» stokfe mter terag. te 1844 Segte jan Fteer te te Friese Fra- neter te teis wr bet taMSge Fate éet te oprichting m m grofsmederij. Anno 2011 «test Fate te wfemte terto. Een méaSi fsierwi is te strak ontworpen Skive, Faber is producent van gashaarden, elektri sche haarden en houtkachels. De aardgasbel in Slochteren zorgde in de jaren zestig voor de eerste grote run op gashaarden. Daarop anticipeerde Faber met nieuwe producten en technieken. In de jaren daarna mocht Faber het marktleiderschap claimen voor schoorsteengebonden haarden. Detaillisten en groothandelaren verkochten massaal de gashaarden. In 1996 introduceerde Faber als eerste de gesloten verbrandingstechniek. Een techniek die later menig fabrikant over nam. In 2001 verhuisde Faber vanuit Leeuwarden naar de huidige vestiging in Heerenveen. Het bedrijf maakt intussen onderdeel uit van de Ierse Glen Dimplex Group. Wereld wijd is Glen Dimplex de grootste fabrikant van elektrische verwarming en sfeerhaarden. Naast haar hoofdvestiging in Heerenveen heeft Faber ook vestigingen in België en Duitsland. Daarnaast exporteert Faber haar producten naar zestien andere Europese landen. De Spectra Nostalgie kachel is een van de topproducten van Faber. Deze kachel lijkt net een echte openhaard. Je ziet geen ijzeren kaderranden, alleen maar glas. De kachel heeft een mooie steenstructuur achterwand en kan met of zonder stooksteen geleverd worden. De kachel is standaard voorzien van een afstandsbediening en leverbaar in twee maten. De schouw wordt compleet van na tuursteen gemaakt en kan in verschillende modellen en materiaalsoorten worden gele verd, zoals marmer, zandsteen, graniet en De wijk is een perfecte visuele verbinding met de bestaande omgeving en bebou wing, zegt Brouwer. "Het plan heeft een klassiek, modern karakter met de voor Kapelle kenmerkende witte gevels." Alle woningen zijn zogeheten Climateready- woningen, wat betekent dat ze zeer duur zaam zijn door gebruik van ondermeer hoogwaardige isolatie, vloerverwarming, zelfregulerende gevelroosters en hout met FSC-keurmerk. "Verder is er bewust Belgisch" hardsteen. De schouwen worden compleet op maat en naar wens gemaakt. Benieuwd naar de kachel en de schouwen? Neem dan een kijkje in de showroom van het OpenHaardCentrum Walcheren aan de Klarinetweg 2c. Meer info: www.ohcwalcheren.nl De zomer is weer in aantocht. Dé uitge lezen tijd om weer eens na te denken over zonwering. Je kunt er immers maar van voorzien van zijn, voordat de sterke zonnestralen je mooie meubels of inrichting kunnen aantasten. Er is veel nieuws op het gebied van zonwe ring. Erg leuk en eigentijds zijn de expressi ons collecties van de rolgordijnen, paneelgordijnen en horizontale jaloezieën. Op al deze producten kan een digitale af beelding worden geprint. Zowel in de grootte van het raam, maar ook in diverse standaard maten. In sommige gevallen is het zelfs mogelijk om je eigen foto of afbeelding te laten printen op het product naar keuze. In huis speelt ventilatie een belangrijke rol. Belangrijk hierbij is dat je frisse lucht naar binnen laat, maar insecten buiten houdt. Luxaflex horren zijn hiervoor de ideale op lossing en bieden volop mogelijkheden voor vrijwel elk raam of deur. De horren worden op maat gemaakt van alleen de beste mate rialen. De belangrijke speerpunten van Luxaflex horren zijn bescherming tegen in secten, voor elk raam of deur en leverbaar in verschillende profiel- en gaaskleuren. Laat je verassen naar de mogelijkheden op het ge bied van zonwering bij de Luxaflex Inspira tion dealer Living by Blankenburgh. Deze is te vinden aan de Langeviele 56-64 in Mid delburg. Meer informatie: www. livingbyblankenbur ghnl gekozen voor een diversiteit aan verschil lende woningtypen, zodat de wijk na rea lisatie een toonbeeld zal zijn van een woonwijk waar jong en oud zich prima thuis voelen", aldus Brouwer.

de Faam | 2012 | | pagina 33