44 VOORJAAR 2012 PUUR GENIETEN I Persoonlijke blikvanger en Wil je net even gaan lezen of een brief tikken op de computer... schijnt de zon in je ogen of op het beeldscherm. En het maakt niet uit of het winter, lente, zomer of herfst is, de zon komt net even 'verkeerd' binnen. Wat doe je ertegen? Natuurlijk, je hebt een ruime keuzemogelijkheid. Vouwgordijnen, rolgordijnen, gordijnjalo ezieën, duettes, plissés, silhouettes, facettes, multishades, shutters, horizontale jaloezieën en paneelgordijnen... Met alle verschillende soorten en benamingen kun je het raam al bijna dichtplakken! Het positieve nieuws is, dat elke soort een oplossing vormt voor een specifieke woonsituatie. Dat gaat op voor vorm en grootte, je persoonlijke smaak en uiteraard het budget. Dus voor elke woonsituatie is er een passend plaatje waarin de eigen eisen en wensen elkaar ontmoe ten. Een aanrader willen we alvast voorstellen: NL Label. De horizontale collectie houten en aluminium jaloezieën van NL Label is trendy, stevig en op dit moment extra scherp geprijsd. Een andere unieke aanrader is de fantasiejaloezie van Luxaflex. Hierbij krijg je je eigen af beelding op een horizontale jaloezie. Stoer voor de jongenskamer, lieflijk voor de meisjeska mer en zakelijk en trendy voor je werkkamer. Zo verandert de zonwering in een heel persoonlijke blikvanger. trend of blijver? Shutters waren enige jaren terug een niche product en stevig aan de prijs. Nu zijn shutters al verkrijgbaar in de bouwmarkt en heb je talloze aanbie ders. Helaas zit er veel kaf tussen het koren, waarom zijn er anders zulke prij sverschillen? Maar hoe voordelig ze ook worden aange boden, echt goedkoop wordt het niet. Je geeft nog altijd een aardig bedrag uit als je shutters voor je ramen wilt hebben. En wat krijg je dan, shutters van de bouwmarkt? Die moet je zelf meten en plaatsen, boven dien zijn ze niet afgelakt. Dat is vragen om problemen want alleen het vakkundig meten en plaatsen van de shutters geeft een goed resultaat. Als het goed is moet je jaren plezier hebben van je investering, maar wie garandeert dat? Daarom is La Vaca Interieur aan de Langeviele 77 in Middelburg dealer van Jasno Shutters. Jasno is het A-merk in Nederland van shut ters. Het onderscheidt zich door tal van ei genschappen die de andere merken niet hebben. Zo zorgen de kwartiersgezaagde lamellen voor een mooie structuur van het hout en rechte lamellen. De shutters zijn zeer solide en trekken nauwelijks krom. Jasno Shutters zijn vochtbestendig, dus ook toepasbaar in de badkamer. Ze wor den geleverd met verzonken scharnieren en gelakt in krasvaste, UV-bestendige meu- bellak. Jasno heeft een collectie van 50 kleuren en zijn ook geschikt voor draaikiepramen. Nieuw zijn de shutters voor veluxramen, doordat deze in standaardmaten ge produceerd kunnen worden zijn ze scherp geprijsd. La Vaca Interieur heeft bovendien de vakmensen in huis om de shutters goed te mon teren. Er zijn al shutters van Jasno vanaf 298 euro per vierkante meter. Bovendien worden ze gratis gemeten en geplaatst. Kijk voor meer informatie op www.lavaca.nl. De woningmarkt, bijna dage lijks wordt er aandacht aan besteed in de media. Geen wonder, want er is van alles aan de hand. Maar wat velen niet weten: nu is juist het mo ment om een huis te kopen. De nieuwe jaloezieën van Luxaflex zijn sterk geïnspireerd door diverse trends. Zo is er de stijl waarbij felle heldere kleuren een prominente rol spelen, maar ook de stijl 'Rust Ro mantiek'. Wil je meer kleur in je woning; rolgordijnen in heldere kleuren creëren een warme, gezellige en levendige sfeer. Voor meer rust zorgen de vouwgordijnen met warme crème- kleuren en kobaltblauw, zij benaderen de klassiek gedrapeerde gordijnen. Op, die manier wordt de binnenzonwering het visitekaartje van je kamer. Ook wat betreft de bediening van de binnenschermen kunnen we staaltjes van puur gemak en comfort voorstellen. Zo kies je voor topcomfort met een elektrische bediening. Met een simpele druk op de knop regel je de zon in je woning. Welke binnenzonwering het beste past bij jouw situatie, laten ze bij TMC graag zien. In de showroom zijn de verschillende soorten jaloezieën en hun werking te zien. Voor de vesti gingen van TMC en meer informatie: www.tmcwoonwinkels.nl

de Faam | 2012 | | pagina 28