Solid Surface voor duurzaam Aluminium, pvc mÊÊÊBÊÊÊr PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS VOORJAAR 2012 41 i Met de Solid Surface-lijn brengt RIHO een serie baden die een sie raad voor elke badkamer zijn. Maar de baden zijn niet alleen een lust voor het oog. Solid Surface betekent na melijk letterlijk: duurzaam opper- vlaktemateriaal. De Barcelona, Bilbao en Zaragoza heb- ben elk een verschillend model, maar ze hebben een aantal dingen gemeen: lig- j comfort, een prachtige uitstraling en duurzaamheid. f Stel je een keuken of een badkamer voor waar kleuren en materialen naadloos in 1 elkaar overgaan. Waar oppervlakken, was- bakken en -kommen elegante watervallen Ramen en deuren zijn de grootste blik vangers van je gevel. Ze dragen bij aan de uitstraling van je woning. Het is daarom belangrijk om op zoek te gaan naar een oplossing die helemaal past bij de stijl van je huis. Kies je voor hout, aluminium of pvc? Ramen en deuren moeten niet alleen func tioneel zijn, er zijn ook andere criteria waar aan ze moeten voldoen. Denk bijvoorbeeld aan esthetiek. Het oog wil immers ook wat. Bovendien moeten ramen en deuren zorgen voor verluchting, veilig heid en geluidswering. Allemaal zaken waarop je moet letten als je nieuwe deuren of kozijnen aanschaft. Vandaag de dag zijn ook pvc-kozijnen elegant van uitstraling. Ze zijn ook verkrijgbaar in houtimitatie en dus ook geschikt voor oude huizen met een mo numentale uitstraling. De gelijkenis van de pvc profielen met echt hout is echt verbluf- zorgt voor egn bijzon dere uitstraling. Aan het assortiment folie deuren zijn vier nieuwe modellen toe gevoegd, die allemaal in folie, maar ook in lakuitvoering kunnen worden geleverd. Deze Keiler Keukens zijn te koop bij SSK-Keukenstudio aan de Kloosterweg 6 in Kapelle. Meer info: www.ssk-keukenstudio.nl fend. En dankzij een ruime keuze zijn er al lerlei 'houtsoorten' om uit te kiezen, van de allerlichtste tint tot donker eiken. Prestige kozijnen van Belisol Goes zijn wind- en waterdicht en voorzien van verste vigingen in roestvrij staal. Verkleuring en vervorming zijn bij deze kozijnen dan ook verleden tijd. Ook aluminium deuren en ko zijnen zijn een goede keuze. Ze zijn tech nisch van hoge kwaliteit en zijn te krijgen in alle RAL-kleuren en kleurcombinaties. Alu minium is dan ook in elke gevel toe te pas sen, of die nu een rustieke uitstraling heeft of design moet uitademen. Het nieuwe Elite profiel is sierlijk en elegant, met een ver fijnde lijn en een onzichtbaar waterafvoer- systeem. Bovendien zijn deze profielen met een bijzondere textuur krasbestendig en bij zonder stabiel. Ramen en deuren in alumi nium vervormen niet, zijn kleurvast en zijn niet gevoelig voor corrosie. En dan is er na tuurlijk nog altijd het oude vertrouwde hout. Houten deuren en kozijnen worden veelal vervaardigd uit zeer duur zame meranti of afromosia. De. meest uiteenlopende architectuur stijlen zijn mogelijk, bijvoorbeeld de renaissance stijl die erg goed past in monumenten Hout heeft een warme uitstraling en kan in elke gewenste kleur worden ge verfd. Hout staat ook borg voor een uitstekende isolatie en bescherming tegen lawaai en warmte. Waar je ook voor gaat: pvc, aluminium of hout, kozijnen en deuren van deze materialen zijn te koop bij Belisol aan de Nobelweg 2-24 in Goes. Be lisol bestaat dit jaar 35 jaar en viert dit met allerlei leuke acties die voor klanten zeer aantrekkelijk kunnen zijn. Verder is Belisol de trotse sponsor van de Lotto-Belisol Wie lerploeg! Meer informatie is te vinden op www.belisol.com 'L J/', 1 I worden van zachte, ronde vormen. Op I maat gemaakt, op elke gewenste hoogte uitgevoerd, in zo'n 90 beschikbare kleu- ren. Met Solid Surface kan dit. Dit 1 kunststof materiaal ziet er niet alleen sen- J sationeel mooi uit, het is ook een vooral I praktisch materiaal. Bijna onzichtbare I naden, dus geen vervelende plekken waar vlekken ontstaan, vuil en bacteriën zich p ophopen en er veel moet worden schoon- gemaakt. Solid Surface is een geavanceerd mine- 1 Taalmateriaal dat bestaat uit 75 procent I natuurlijke mineralen en pigmenten die I samengebonden zijn met een acrylaat. j Dat maakt Solid Surface een vooral heel duurzaam product. Het materiaal hèeft een gesloten porie, is weerbestendig, on- zichtbaar te verlijmen en door de thermi- sche vervormbaarheid in bijna iedere gewenste vorm te creëren. 1 Het materiaal is bestand tegen een groot I gamma aan zuren en alkalische oplossin- gen. Bovendien goed reinigbaar en daar- J door zeer hygiënisch. Zelfs krasjes en I kleine beschadigingen kunnen op een- voudige wijze worden weggeschuurd zon- Ider sporen na te laten. Benieuwd naar deze badenserie? Ga dan naar de show room van Bruins Sanitair, Tegels en Sau na's aan de Amundsenweg 2 in Goes. Meer info: www.bruinsbruist.nl Keiler Keukens laat met de nieuwe col lectie voor 2012 zien dat design, stijl, kwaliteit en betaalbaarheid prima hand in hand kunnen gaan. Met de nieuwe modellen is het heel goed mpgelijk om een designkeuken te creëren zonder dat daarvoor de hoofdprijs moet worden betaald. De Nederlandse keukenfabrikant Keiler voegt een aantal nieuwe modellen aan de collectie toe die perfect harmoniëren met de woon- en leefomgeving. Door toepassing van slimme meubeloplossingen en extra aandacht voor een consequent doorge voerde styling wordt dit effect nog eens ver sterkt. Aan de Keiler melamine modellen worden drie vergrijsde houtdecoren toege voegd: Washed Oak, Rustic Oak en Hazel Oak. In massief hout is het eiken kadermo del Brooklyn toegevoegd. Een van de nieuwe beitskleuren is een vintage hout- kleur, namelijk'de Mystic Oak. In de serie strakke fineerdeuren is een zogenaamd Sa- gerau (natuurlijk fineer met zaagsnede-ef fect) model opgenomen met de naam Westwood. Het horizontale zaagsnede-effect in combinatie met de verticale houtnerf

de Faam | 2012 | | pagina 25