een schot in de roos Timeless als beste uit de test PUUR GENIETEN IN EN OM HET HUIS VOORJAAR 2012 39 Dertigduizend keer met een roller van 140 kilo over een boxspring. Als de Consumentenbond iets test, dan gaat die niet over één nacht ijs. Al leen de beste boxsprings doorstaan de test glansrijk. De Timeless Flow kwam in elk geval als beste en boven dien voordeligste uit de bus. Timeless Flow, de 'boxspring-bestseller' van Norma kwam als één van de beste (én bovendien voordeligste) all-round boxspringcombinaties uit de test. Een mooi resultaat vinden ze bij Woningin richting Pieterse in Wemeldinge. Daar staat de Timeless Flow in de showroom te pronken. Ook deze boxspring proberen? Kom dan naar de winkel aan de Noordelijke Ach terweg 58-79a in Wemeldinge. Meer info: www.pieterse-wonen.nl of 0113-621296. Exclusieve en elegante tuinpriëlen, oranjerieën, serres, tuinkassen en overkappingen. Ze zijn niet alleen mooi en functioneel. Nee, het zijn ook meteen blikvangers voor elke tuin. De Rosa is in vele afmetingen leverbaar, van 3.10 bij 3.10 meter tot het grootste formaat van 3.10 bij 12 meter. Deze tuinkas, maar ook deT-Oranjerie is te bewonderen bij CFTuintechniek in Krabbendijke en is van een design om stil van te worden. Daarmee is de Rosa een schot in de roos. De Rosa tuinkas en andere hoogwaardige kwaliteitstuinkassen zijn te bezichtigen bij CFTuintechniek aan de J.W. Frisostraat 31 in Krabbendijke. In de Zeelandhallen in Goes is binnen kort de eerste Lente Tuin en Woon Beurs. Het thema is PUUR Genieten. Puur staat voor eerlijk, natuurlijke pro ducten, dicht bij jezelf blijven en kwali teit. De beurs is van vrijdag 16 tot en met zon dag 18 maart. Libéma, eigenaar van de Zee landhallen, Anoeska Hagenstein en Femke Willems hebben de handen ineengeslagen en bundelen hun krachten en ervaring om een succes te maken van de Lente Tuin en Woon Beurs. "In 2006 hadden wij de eerste editie van Tuinldee Goes. Het was een heel leuk en warm evenement met een gemoede lijke sfeer. Maar liefst 17.000 mensen kwa men daar op af. Dat succes gaan we met deze beurs zeker evenaren. Zeeland verdient zo'n mooie woon- en tuinbeurs", aldus or ganisator Anoeska Hagenstein. Het evene ment staat dit jaar - geïnspireerd door deze bijlage - dus in het teken van PUUR genie ten. Daarmee wordt ingesprongen op de trends op woon- en tuingebied. "Als advies commissie zorgen wij voor de borging van een kwalitatief hoogstaand aanbod en de in vulling van het thema PUUR. Het wordt een feest voor tuinliefhebbers en mensen die houden van hun woning", geeft Jan Pou- welse van het bestuur VHG Vakgroep Hove niers aan. Drie dagen lang worden bezoekers getrak teerd op het mooiste aanbod op het gebied van wonen en de tuin. Mensen kunnen zich laten inspireren door de nieuwste trends en kunnen ter plekke ontwerpen laten maken voor hun tuin of woning. Ook zijn er work shops. "De Lente Tuin en Woon Beurs Goes Neem bijvoorbeeld het nieuwe model tuinkas Rosa. Deze heeft een dakhelling van maar liefst 38 graden, waardoor deze mooie tuinkas een bijzonder elegante uitstraling krijgt. Door de hoge nokhoogte van 3.41 meter geeft deze tuinkas bovendien een grote meerwaarde aan inhoud. Meer informatie is te krijgen via www.tuinkassenland.nl of 0113-501255. PUUR Genieten geeft 5 VIP arrangementen voor twee personen weg. Je wordt op de Lente Tuin en Woon Beurs ontvangen met koffie en wat lekkers en je krijgt een heerlijke lunch aangebo den. Ook kun je je auto gratis parkeren. Wil je winnen? Vertel ons dan je ultieme lentegevoel. Stuur je in zending voor 12 maart onder vermelding van naam, adres en te lefoonnummer naar Redactie PUUR Genieten, Postbus 91, 4330 AB in Middelburg. Onder de inzenders trekken we vijf winnaars. Onlangs testte de Consumentenbond de boxspringcombinaties van de bekendste beddenmerken en -verkopers op eigen schappen als levensduur, lichaamsonder steuning, vochttransport en veerkracht. De levensduur werd dus getest met een roller van 140 kilo die maar liefst dertigduizend keer over de boxsprings werd ge duwd. En wat blijkt? Ruim een eeuw van technische innovaties doorstaat de allerzwaarste be proevingen. is uniek", zegt Edwin Koemans, algemeen directeur van Libéma. "De Zeelandhallen willen graag een posi tieve impuls geven aan zowel de consument als aan regionale ondernemers en bedrijven. Het is bijzonder dat een dergelijk groot en kwalitatief hoogstaand evenement een gra tis entree kent en dat ondernemers met een lage investering duizenden potentiële klan ten ontmoeten. Juist in een economisch mindere periode een belangrijk initiatief." De beurs is op vrijdag 16 maart van 11.00 tot 21.00 uur, zaterdag 17 maart van 10.00 tot 17.00 uur en zondag 18 maart van 10.00 tot 17.00 uur. Entree is gratis. Meer info: www. lentetuinenwoonbeur snl

de Faam | 2012 | | pagina 23